הבת דאגה לכבודה, או הכסף היה חשוב לה?

שמלת תחרה1

Well-known member
מה דעתכם על דבריה? מה דעתכם על החלטת ההורים להוריש את הרכוש לבת הנשואה ולנכדים?

פולגאר

Well-known member
מה דעתכם על דבריה? מה דעתכם על החלטת ההורים להוריש את הרכוש לבת הנשואה ולנכדים?

הורים |טמבל|-ים וכפויי טובה.

פולגאר

Well-known member
ההורים לא צודקים? הבת הנשואה אמא לילדים זקוקה יותר לכסף מאשר הבת הרקווה, החיים לפניה.
לא, הם לא צודקים.
היא טיפלה בהם, מנעו ממנה ללמוד באוניברסיטה בכדי שתוכל לטפל בהם.
לנשואה יש בעל עשיר.
הרווקה צריכה יותר את הכסף, צריכה למצוא חתן, ללמוד וגם לחסוף כסף כשיהיו לה ילדים.

שמלת תחרה1

Well-known member
לא, הם לא צודקים.
היא טיפלה בהם, מנעו ממנה ללמוד באוניברסיטה בכדי שתוכל לטפל בהם.
לנשואה יש בעל עשיר.
הרווקה צריכה יותר את הכסף, צריכה למצוא חתן, ללמוד וגם לחסוף כסף כשיהיו לה ילדים.
מבינה את דעתך.

SupermanZW

Well-known member
ההורים לא צודקים? הבת הנשואה אמא לילדים זקוקה יותר לכסף מאשר הבת הרקווה, החיים לפניה.
לא רק שהם לא צודקים, בשום סיטואציה לא ניתן היה להצדיקם, אפילו לא אם הבת הנשואה הייתה בקשיים כלכליים. אי אפשר להצדיק כפיות טובה בשום דרך. הרווקה לא למדה באוניברסיטה והקריבה את עתידה כדי לטפל בהוריה, היא ענייה בגלל שהקריבה את עצמה וההורים לא רק ניצלו אותה אלא גם נישלו אותה, מקומם בגיהנום!

שמלת תחרה1

Well-known member
לא רק שהם לא צודקים, בשום סיטואציה לא ניתן היה להצדיקם, אפילו לא אם הבת הנשואה הייתה בקשיים כלכליים. אי אפשר להצדיק כפיות טובה בשום דרך. הרווקה לא למדה באוניברסיטה והקריבה את עתידה כדי לטפל בהוריה, היא ענייה בגלל שהקריבה את עצמה וההורים לא רק ניצלו אותה אלא גם נישלו אותה, מקומם בגיהנום!​
גיהנם לא הרחקת לכת?

SupermanZW

Well-known member
החטא הכי חמור זה לבזבז את מיטב שנותיך על תירוצים.
הוריה דרשו ממנה ובגלל שהיא צייתה להם נהרסו חייה. מדבריך נובע שתמיד צריך להיות אגואיסט ושמי שמציית להוריו (גם אם זה התחיל בגיל 15, שעוד לא מבינים היטב את החיים) שהדריכו אותו לא נכון בכוונה, מתוך אגואיזם טהור, מגיע לו לסבול. לשיטתך היא טעתה שלא עזבה את הבית בגיל 15 והלכה לפנימיה, אם כך הייתה עושה היא הייתה גם יכולה ללמוד באוניברסיטה, למצוא בן זוג ולהקים משפחה. היא הייתה מקבלת הטבות שמקבלים צעירים מתחת לגיל 22 שהוריהם לא מסייעים להם, קיימות מלגות כאלה בארה"ב ובקנדה. עכשיו היא כבר אבודה.

ai27

Well-known member
הוריה דרשו ממנה ובגלל שהיא צייתה להם נהרסו חייה
הם לא רואים זאת כך בכלל
משמע שלא דרשו זאת ממנה, אלא רק עזרה בתמורה לדיור חינם.

להפך: הם הבהירו שהם מעריכים בת שיוצאת מהבית, לומדת, עובדת, ומוצאת זוגיות
. מדבריך נובע שתמיד צריך להיות אגואיסט ושמי שמציית להוריו
אם הייתה מצייתת להוריה, הייתה לומדת עובדת ומוצאת בן זוג. זה בהחלט ה"אגואיזם" שכל הורה מצפה לו.
לשיטתך היא טעתה שלא עזבה את הבית בגיל 15 והלכה לפנימיה
אפשר לעזור בבית גם בלי לחיות בפנימייה. אחותה לא ברחה לפנימייה. אז זה סתם תירוץ.

גם יש להם כסף שאותו היא רוצה, אז היו מממנים לה לימודים.
זה מה שהם רוצים
שהיא תתקדם כמו אחותה.

לא משיגים עורך דין יקר סתם-כך. עושים את זה כשחוששים מניצול.
רוצים להבהיר לה שהיא לא תצליח להשתלט על רכושם

SupermanZW

Well-known member
הם לא רואים זאת כך בכלל
משמע שלא דרשו זאת ממנה, אלא רק עזרה בתמורה לדיור חינם.

להפך: הם הבהירו שהם מעריכים בת שיוצאת מהבית, לומדת, עובדת, ומוצאת זוגיות

אם הייתה מצייתת להוריה, הייתה לומדת עובדת ומוצאת בן זוג. זה בהחלט ה"אגואיזם" שכל הורה מצפה לו.

אפשר לעזור בבית גם בלי לחיות בפנימייה. אחותה לא ברחה לפנימייה. אז זה סתם תירוץ.

גם יש להם כסף שאותו היא רוצה, אז היו מממנים לה לימודים.
זה מה שהם רוצים
שהיא תתקדם כמו אחותה.

לא משיגים עורך דין יקר סתם-כך. עושים את זה כשחוששים מניצול.
רוצים להבהיר לה שהיא לא תצליח להשתלט על רכושם
יש פער שנים גדול בינה לבין אחותה, וכשהיא הייתה בת 15 אחותה כבר הייתה נשואה. אתה המצאת דברים למנוגדים לחלק מהמידע שהופיע בסרטון. היא אמרה מפורשות שהוריה מנעו ממנה ללמוד באוניברסיטה. בשום שלב לא נאמר שהיא לא עובדת, זו רק טענה שלך. היא לא מוצאת בן זוג כי אף אחד לא רוצה פוטנציאל מבוזבז שכנראה לא ימומש לעולם. אם אתה היית רווק היית שוקל לצאת עם מישהי כזו? ואני מדגיש, לא מה שהיא לשיטתך (לא עובדת ולא לומדת כי לא רצתה ללמוד) אלא מה שנאמר בסרטון (לא למדה כי הוריה לא אפשרו לה, עובדת, אחרת מאיזה כסף היא שוכרת דירה אחרי שעזבה?) אני לא הייתי יוצא עם אחת כזו גם אחרי ש"התפכחה", מה אני צריך נטל כזה, מישהי שתהיה תלויה בי כל חייה? כל גבר היה חושב כך. מי יקח אותה? לא אף גבר נורמלי.

ai27

Well-known member
יש פער שנים גדול בינה לבין אחותה, וכשהיא הייתה בת 15 אחותה כבר הייתה נשואה. אתה המצאת דברים למנוגדים לחלק מהמידע שהופיע בסרטון. היא אמרה מפורשות שהוריה מנעו ממנה ללמוד באוניברסיטה. בשום שלב לא נאמר שהיא לא עובדת, זו רק טענה שלך.
היא טוענת שאין לה זמן לכלום. אם יכולה לעבוד גם יכלה ללמוד
היא לא מוצאת בן זוג כי אף אחד לא רוצה פוטנציאל מבוזבז שכנראה לא ימומש לעולם. אם אתה היית רווק היית שוקל לצאת עם מישהי כזו? ואני מדגיש, לא מה שהיא לשיטתך (לא עובדת ולא לומדת כי לא רצתה ללמוד) אלא מה שנאמר בסרטון
אני לא, כי הדרישות שלי היו בשמיים
אבל בכללי, אין סיבה שלא תמצא בן זוג. אם עיוורת ונכה מוצאות בני זוג, למה היא לא?
כי היא פשוט לא מעוניינת.
(לא למדה כי הוריה לא אפשרו לה, עובדת, אחרת מאיזה כסף היא שוכרת דירה אחרי שעזבה?)
מהכסף שלהם. הם הרי רוצים שיהיו לה חיים, תלמד תעבוד ותינשא.
הנישול הוא כדי לכפות עליה להתנתק.
אני לא הייתי יוצא עם אחת כזו גם אחרי ש"התפכחה", מה אני צריך נטל כזה, מישהי שתהיה תלויה בי כל חייה? כל גבר היה חושב כך. מי יקח אותה? לא אף גבר נורמלי.
ומה לגבי גבר זקן/נכה שמקבל מטפלת צמודה פלוס הטבות?
או גרוש עם משמורת/אלמן עם ילדים (בהנחה שכסף יש)?

אבל שים לב:
ככל שהיא מבזבזת זמן בלי להתקדם ה"שווי שוק" שלה יורד.
כשתגיע לגיל הבלות אפילו אלמן לא יהיה מעוניין

לכן הכרחי שהיא תתפכח. כמה שיותר מוקדם.
עברו מרמיזות וריבים לנישול, וזה הצליח.

SupermanZW

Well-known member
היא פעלה לקדם את חייה?
היא לומדת לתואר?
מפתחת קריירה?
יש לה בן זוג?
עכשיו היא מנסה לתקן אבל יכול להיות שמאוחר מדי. הטעות שלה הייתה ששמעה להוריה והקריבה עצמה עבורם. היא אמרה שלא אפשרו לה ללמוד באוניברסיטה כדי שתטפל בהם. היא הייתה תמימה וצייתה להם. האשמה עליהם ולא עליה. עוד מגיל 15 הם ייעדו אותה לטפל בהם. בצדק היא ציפתה לתמורה על הקרבתה הרבה. כנראה היא לא תצליח לשקם את חייה ההרוסים.

פולגאר

Well-known member
עכשיו היא מנסה לתקן אבל יכול להיות שמאוחר מדי. הטעות שלה הייתה ששמעה להוריה והקריבה עצמה עבורם. היא אמרה שלא אפשרו לה ללמוד באוניברסיטה כדי שתטפל בהם. היא הייתה תמימה וצייתה להם. האשמה עליהם ולא עליה. עוד מגיל 15 הם ייעדו אותה לטפל בהם. בצדק היא ציפתה לתמורה על הקרבתה הרבה. כנראה היא לא תצליח לשקם את חייה ההרוסים.
טוב שהיא גילתה בעודה בת 25 כשהיא עוד צעירה וזה לא נפל עליה כרעם ביום בהיר בגיל 35 או יותר.

SupermanZW

Well-known member
בעיטה בתחת כדי שתתחיל בחייה
זו הטובה הכי גדולה שיכולים לתת לה

אחרי שתתחיל, הצוואה תתוקן בקלות.
הם לא נתנו לה בעיטה, היא עזבה כשגילתה שנישלו אותה מהירושה. מעולם לא הייתה להם כוונה לתת לה דבר, רק לנצל אותה. הם לא יתקנו את הצוואה. מגיע להם מוות ביסורים.

למעלה