הודעה חשובה, כולם - כנסו

Aviad1987

New member
הודעה חשובה, כולם - כנסו ../images/Emo26.gif

מהיום לא ניתן יהיה ליצור קשר עם השחקנים ע"ג הפורום. הודעות לשחקנים שיפורסמו בפורום ימחקו בצורה גורפת והמשתמשים אף יחסמו (אם הדבר יחזור על עצמו). בן ואנוכי הגענו למסקנה כי אין מקום להודעות כאלה בפורום ומי שרוצה ליצור קשר עם השחקנים - לשלוח מסר. איך שולחים מסר? נכנסים לתיבת המסרים (בצד השמאלי והעליון של המסך) ומשם אפשר לשלוח מסר חדש. לדוגמה בשביל לשלוח מסר לגור מורד צריך לרשום בשורת הנמען - "גור מורד" (בלי המרכאות). זהו, זה הכל. בפורום לא יהיו הודעות לשחקנים ומהיום גם לא יהיה שרשור הודעות לשחקנים. את כל זה תעשו בפרטיות - לא לשם כך הפורום נועד. תודה רבה, בן ואביעד.

Aviad1987

New member
ועוד מספר דברים:

אם יש שאלות אפשר להגיב פה או לשלוח מסר. פרט לזה אין צורך להגיב להודעה זאת במיוחד אם מדובר בניסיון לשנות את דעתינו - זה לא יקרה.

loly the one

New member
אני לא מבינה למה?!

כולם נהנים פה! כולל את השחקנים! אני לא מבינה מה הבעיה?! אולי תחשבו על זה שוב?

loly the one

New member
אני לא מבינה למה?!

כולם נהנים פה! כולל את השחקנים! אני לא מבינה מה הבעיה?! אולי תחשבו על זה שוב?

פחח...

דוגרי..<למנהלים>..אתם הורסים ת'פורום.. שקיים לשם דברים כמו לדבר עם שחקנים... לייק דההההההההההההההההההההההההההההההההההההה... טוב אם בראש שלכם לעשות את זה...סבבה לכם..רק אח"כ אל תתפלאו אם בפורום תישארו רק אתה ובן!!! דוגרי זה כזה מבאססססססססססססססססססססססססססססססס!!!

לא מנסה לשנות אבל..

למה כאילו וואט דה פאק? מה הבעיות שלכם זה כואב לכם שאנחנו כותבים לשחקנים?? למה הפורום נועד אז? בלי ההודעות לשחקנים הפורום ל-א י-ת-ק-י-י-ם!!!!! קלטו אתם עושים פה מגה טעות אחים שלי ומזה לא כדאי לכם ואל לנו!! אז תחזירו לנו תזכות לכתוב לשחקנים....כי מסרים לא תמיד הולך.... ואם אתם לא תתנו לנו לכתוב לשחקנים תנו לי לפחות סיבה אחת הוגנת למה לא... ותאמינו לי שאני לא היחידה שחושבת ככה...

מ י ק י4

New member
אמממ...

את האמת שאני מסכימה עם יעל... וגם.. אם אפשר לישאול... למה???

noy13pour

New member
אולי זה..

מציק לשחקנים? אולי הם מרגישים חנוקים? או פשוט כדי שלא תתבאסו אם הם לא יענו...

נכון מאד!!!

יעל צודקת אני לא מבינה למה הפורום קיים בישביל לדבר על הסידרה תאמנו לי שיש לכם יותר 100 עמודים רק ביגלל שאנחנו כותבים לשחקנים אם לא הינו כותבים להם תאמינו לי היה לכם עכשיו אולי בקושי 10 עמודים כי תבינו מדברים על הפרק של היום וזהו די ניעס כי הכל חוזר על עצמו אז בשרשור ישרשרו מקסימום 20 הודעות וככה היה כול יום רק 20 הודעות כי לא היה על מה לדבר אתם מבינים אתם עושים פה תטעות של החיים שלכם וזה לא כדי כי הפורום מיתקדם ממש ממש טוב באמת כדי לכם לחשוב על זה באהבה אמוש פמוש

Tinto net

New member
../images/Emo10.gif

זה ממש לא יפה לשלוח מסר זה הרבה יותר איטי ומה הקטע כאילו? אין מה לעשות בפורום אם אי אפשר לשלוח הודעות לשחקנים אחרת בשביל מה הוא קיים? אם לא הייתה מההתחלה אפשרות לדבר איתם אין מצב שהייתי משתתפת בפורום.

לא הבנתי כל כך למה?

בסדר הפורום פועל בשביל הסדרה אבל גם בשביל השחקנים אז בסדר אל תתנו לכל אחד לפתוח סתם הודעה אלא שישרשרו רק תחת ההודעה המיוחד לשאלות אבל בלי זה מה היה בפורום? שירשור הפרק היומי? הפורום יהיה נורא ריק...תחשבו על זה

Aviad1987

New member
בטוח?

אני יכול לתת לך עוד עשרות דוגמאות לפורומים (בנושא טלוויזיה וסדרות טלוויזיה) שפורחים ומלבלבים כמעט כמו זה שלנו ובלי שהשחקנים\משתתפים וכד' יכתבו בפורום. זה לא בסדר שהורגלתם לכך שפורום בקשר לסדרת טלוויזיה מצליחה חייב להיות מלווה בשחקנים ואנשי הפקה. זה לא ככה וזה מוטעה לראות את הדברים ככה. ומעכשיו הדברים לא יהיו ככה. ההודעות לשחקנים מקומן במסרים. עזבו את הלמה כמה ואיך.

ayeltush1

New member
הנהלה כנסו שנייה !!!

תקשיבו שנייה אתם לא יכולים לבקש ממנו דבר כזה אני לא מנסה לשנות אתם ההנהלה תעשו משאתם רוצים אבל הפרום הזה הוא בשביל הסידרה ראש גדול !!! ולפי משראיתי והבנתי מגיבים פה גה השחקנים אני מסיכמה איתכם שעם יש פה שאלות חוזרות או כל מיני שירשורים לו במקום תמחקו אותם כי לו תמיד השחקנים עונים בפרטי ותחשבו גם שעם כל אחד ישלח להם שאלה קטנה או כל דבר אחר זה יציף אותם וזה לא הכי נחמדדדדד ובסופו של דבר עם לא יכולו לענות לאף אחד אז כחו את זה לצומת לבכם!! וחוץ מיזה הפרום יתחיל להיות משעמם וכל הילכו ועם זה משאתם רוצים אז סבבה...!! איילת

למעלה