הודעה חשובה, כולם - כנסו

../images/Emo31.gif../images/Emo20.gif

איך נדע אם הם מחוברים אם לא נכתוב להם בפורום ומחוץ מזה למה נועד פורום ראש גדול???לכתוב שאנחנו רואים ראש גדול???מה שאני מציעה זה שמדי יום תפתחו שירשור הודעות לשחקנים ומי שלא ישרשר לשירשור תמחק ההודעה או שהמשתמש יחסם אבל זו רק דעתי...

Ben LeVi 232

New member
זה בדיוק מה שהיה עד עכשיו

אבל זה מצב בלתי נסבל. אתם לא אמורים לדעת אם הם מחוברים או לא והפורום לא היה ולא יהיה מקום לשאלות האלה. אתם רוצים לדבר איתם? תחכו להם בצ'אט, תשלחו להם מסר. זה הרעיון בדואר ומסרים אלקטרוניים- כשאת שולחת למישהו מייל את מתקשרת לשאול אותו אם הוא ליד המחשב? לא. את שולחת וכשהוא רואה הוא עונה. איי סי קיו היא למשל תוכנה למסרים מידיים ואת מדבר עם מי שמחובר, כמו בצ'אט. הפורום נועד כדי לדבר על הסדרה. אתם צופים בה כל יום, נהנים מאיך שהיא עשויה, משוחקת, כתובה וכו' - זה המקום לדבר על כל אלו. כנראה שכל מה שאתם רואים בפרק זה איך הייתה התסרוקת שלה, ואיזה חמוד הוא...

»Adidush«

New member
טוב אז אם זה ככה...

אז אני לא נכנסת יותר לפורום. וזה לא בשביל להעניש אף אחד, אני מודעת לזה שזה לא מפריע לאף אחד, אבל פשוט היה ממש כיף שהשחקנים היו פה צחקנו איתם ודיברנו איתם, וזה גם אחת הסיבות שנכנסתי לפה כל יום. זה גם מה שאהבתי בפורום הזה וזה מה שעשה אותו מיוחד!! שהשחקנים משתתפים בו!! אני חושבת שזה ממש טעות מה שאתם עושים, כי אנחנו נורא נהנו פה.. זה כבר לא יהיה אותו הדבר. אבל אני גם מבינה שאני לא יצלח לשנות את הדעה שלכם. טוב, מטרת ההודעה הזו היא לא להעביר ביקורת לאף אחד, היא בשביל להיפרד מכם..! היה לי נורא נורא כיף פה..!!
ביי לכולם!!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif שאלה ../images/Emo41.gif

איך נקרא הפורום? "ראש גדול" למיטב זכרוני, לא "שחקני ראש גדול". הבהרנו המון פעמים שיש מקום להתכתבות עם השחקנים בפורום שעושים מאמצים ונכנסים לכאן למרות העומס, אבל לא כל עוד זה תופס את מירב הפעילות בפורום.

תחלמו על זה!!!

לדעתי הסיבה שילדים באים לפורום זה רק בגלל השחקנים, מה שאתם עושים זה ממש מגעיל!!!

../images/Emo70.gifלכל אלה שעוזבים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

רק שתדעו שזאת תת רמה! בגלל זה שאתם לא יכולים להתכתב עם השחקנים ושכולם יראו את ההודעות שלכם שבמיילא התוכן בהם הוא אותו דבר(אתה מושלם אני מעריצה אותך,את יפה) לא ישי בזה רע אבל דייייי באמת כאילו שאתם פה רק בשביל זה!!! ולכל מי שעוזב- טוב לאנשי הפורום ככה-פחות מעצבנים על הראש!!!

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifלדעתי../images/Emo44.gif

זה לא רעיון ממש טוב אבל זו רק דעתי... הבעיה כאן היא לא השחקנים שמתכתבים וההיסטריה, אלא הרגישות שלכם. אני מתכוונת לזה שאתם כל הזמן מזהירים שמי שלא יכתוב בשרשור אלא בהודעה יחסם וכו'... אבל הקטע שאתם לא עושים את זה! כך שאנשים בפורום למדו שהם לא צריכים להזהר ממכם והסיקו מסקנות שאתם סתם מזהירים ומבזבזים את זמנכם ולא מקיימים. אבל מה אני יכולה לעשות, אני רק עוד אחת מעריצה בפורום.. קחו את העצה שלי ותחשבו, SiM GirL

למעלה