הודעה ניהולית בגין שלילת זכויות כתיבה לשני גולשים סוררים

דיברגנט חדש

Well-known member
לאחר שנחשפתי לכך שגולש נוסף נהג כמו מר קנונייתי ופירסם מידע אישי של מנהלת פורום חורזים וכותבים, גם מר @The Real Big Joe אינו מורשה יותר לכתוב בפורום זה. אמנם הוא לא עשה זאת עד היום, בכל אופן לא שאני זוכר, אך מהיום אין גם למר ביג ג'ו עוד אפשרות לכתוב בפורום 'חורזים וכותבים' ואינו רצוי כאן עוד, על אף שעד היום היה רצוי בדיוק כמו כל גולשת וגולש אחר במערכת.

גם למר ביג ג'ו תישמר האפשרות להגיב בשרשור זה ובו בלבד, אם ברצונו להגיב לטענות נגדו. אולם במידה ויחליט לכתוב בשרשורים אחרים, דבריו יימחקו על אתר ובמידה ולא יהין להבין את הרמז מהר מספיק, לא יהיה מנוס מלחסום אותו מכתיבה באופן כולל (מה שכידוע, משפיע על אפשרות הכתיבה במערכת בכלל, אך זאת החלטה שלו במידה וייבחר לקבל אותה ואינני רואה את עצמי אחראי לכך).

נדגיש למען הסר ספק כי גם בעניינו של הגולש הנ"ל מדובר בהחלטה שלי ושלי בלבד, שהתקבלה ללא התייעצות עם אף גורם או בקשה ממאן דהוא, וכי מנהלת הפורום לא פנתה אלי בעניין זה מגדול ועד קטן.

שבת שלום לכולם.
מעולה, ניקית טרול |טמבל| מהפורום,
חזק ואמץ (y)

שחר 676

Well-known member
מנהל
בחר לפרסם את תמונתה במספר מקומות.
סבא פרסם תמונה מטושטשת שלא ניתן בשום מצב לזהות תווי פנים כלשהם (סבא טשטש אותה בכוונה) - כך שבפועל שום תמונה לא פורסמה ושום טענה אשר מונחת לפתחו של עמיתי אינה תופסת מים.

שום עבירה לא בוצעה מה גם שחורזת לא בדיוק הקפידה על פרטיותה - כפי שמשתמע מהשרשור הנוכחי.

בכל מקרה - סבא לא ביצע שום חשיפת זהות ושום כלום - ואני מציע לא לפרסם חצאי אמיתויות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סבא פרסם תמונה מטושטשת שלא ניתן בשום מצב לזהות תווי פנים כלשהם (סבא טשטש אותה בכוונה) - כך
שבפועל​
שום תמונה לא פורסמה ושום טענה אשר מונחת לפתחו של עמיתי אינה תופסת מים.

שום עבירה לא בוצעה מה גם שחורזת לא בדיוק הקפידה על פרטיותה - כפי שמשתמע מהשרשור הנוכחי.

בכל מקרה - סבא לא ביצע שום חשיפת זהות ושום כלום - ואני מציע לא לפרסם חצאי אמיתויות.​
ויבוא הסניגור ויאמר את דברו...

שחר 676

Well-known member
מנהל
בבקשה לא כאן. תערכו את דברכם או שימחק, יש גבול לחופש ביטוי.
תודה
אני לא עורך מחדש כלום ולא אקבל ממך הטפות על חופש הביטוי ....את עוד מדברת על חופש ביטוי , הא ? וואלה בדיחה טובה.

רוצה למחוק ? זכותך המלאה.

Harrington

Well-known member
מנהל
בבקשה לא כאן. תערכו את דברכם או שימחק, יש גבול לחופש ביטוי.
תודה
ובנוסף נא להשאיר את מלחמות המנהלים מחוץ לפורום זה. שרשור זה הוחרג לדברים מסוימים אך מאוד נקודתיים. זה לא כולל את המלחמות שלכם שאינן מתאימות לפורום.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ובנוסף נא להשאיר את מלחמות המנהלים מחוץ לפורום זה. שרשור זה הוחרג לדברים מסוימים אך מאוד נקודתיים. זה לא כולל את המלחמות שלכם שאינן מתאימות לפורום.
אני בכלל לא פניתי לאדון משה 53 - הוא פנה אלי.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
סבא פרסם תמונה מטושטשת שלא ניתן בשום מצב לזהות תווי פנים כלשהם (סבא טשטש אותה בכוונה) - כך
שבפועל​
שום תמונה לא פורסמה ושום טענה אשר מונחת לפתחו של עמיתי אינה תופסת מים.

בכל מקרה - סבא לא ביצע שום חשיפת זהות ושום כלום - ואני מציע לא לפרסם חצאי אמיתויות.​
שחר אין לי ספק שאתה מודע להתרחשויות, הנושא אינו מטושטש או לא, טענתו נשמעה במקום אחר
והובטח משהו, לפי קיום או לא של ההבטחה, אדע איך להמשיך ביום ראשון בל"נ.
לא אגיב יותר בנושא בגלל הבטחה שלי.​
שבת שלום, ושנה טובה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחר אין לי ספק שאתה מודע להתרחשויות, הנושא אינו מטושטש או לא, טענתו נשמעה במקום אחר
והובטח משהו, לפי קיום או לא של ההבטחה, אדע איך להמשיך ביום ראשון בל"נ.
לא אגיב יותר בנושא בגלל הבטחה שלי.​
שבת שלום, ושנה טובה.
שוחחתי איתו ואני מעודכן בכל פרט שהתרחש היום.

האמיני לי שכשנחשפתי לחילופי הדברים אני יכול לומר לך שלא יהיה כלום כי לא היה כלום מבחינתו של סבא. אני לא מתלוצץ כשאני כותב זאת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
שוחחתי איתו ואני מעודכן בכל פרט שהתרחש היום.

האמיני לי שכשנחשפתי לחילופי הדברים אני יכול לומר לך שלא יהיה כלום כי לא היה כלום מבחינתו של סבא. אני לא מתלוצץ כשאני כותב זאת.​
שום חילופי דברים הבטיח משהו למישהו, ואני צריכה לחזור ביום ראשון לעדכן, ואעדכן לפי מה שאדע ואראה,
אחליט לפי מה שאראה בפועל.
שבת שלום.

Harrington

Well-known member
מנהל
סבא פרסם תמונה מטושטשת שלא ניתן בשום מצב לזהות תווי פנים כלשהם
...
בכל מקרה - סבא לא ביצע שום חשיפת זהות ושום כלום - ואני מציע לא לפרסם חצאי אמיתויות.
דבריך במשפט הראשון אינם נכונים עובדתית.
לגבי המשפט השני, אני מודה לך על הצעתך. מאחר ולא פורסמו חצאי אמיתות, אינני רואה אותה רלוונטית אלי או לשרשור זה.

בזה נסגור את הנושא הזה. השרשור הזה מתייחס לעניינים מאוד נקודתיים ומאוד ברורים. אינני רואה צורך להרחיבו גם אם יש המעוניינים בכך, לא למלחמות המנהלים ולא לגולשות וגולשים נוספים מעבר למה שהשרשור כולו מיועד לו.

תודה על שיתוף הפעולה ושבת שלום.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דבריך במשפט הראשון אינם נכונים עובדתית.
לגבי המשפט השני, אני מודה לך על הצעתך. מאחר ולא פורסמו חצאי אמיתות, אינני רואה אותה רלוונטית אלי או לשרשור זה.

בזה נסגור את הנושא הזה. השרשור הזה מתייחס לעניינים מאוד נקודתיים ומאוד ברורים. אינני רואה צורך להרחיבו גם אם יש המעוניינים בכך, לא למלחמות המנהלים ולא לגולשות וגולשים נוספים מעבר למה שהשרשור כולו מיועד לו.

תודה על שיתוף הפעולה ושבת שלום.
אתה טועה לחלוטין. גם אני בדקתי את התמונה שפורסמה ואם תגדיל אותה תגלה שהיא מטושטשת ולא ניתן לזהות ממנה שום תווי פנים ולכן היא רלוונטית אליך ולשרשור הנוכחי.

אילו היית כותב "פורסמו תמונות מטושטשות שלא ניתן לזהות מהן את "מרשתי"....ניחא. אבל זה לא מה שאתה כתבת.

לגבי האדון משה 53 - אין בכוונתי לשוחח עימו בשרשור זה ואני מצפה ממנו לא לפנות אלי כאן.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה טועה לחלוטין.
אוקיי. אז לדעתך אני טועה. נרשם. המציאות שונה, אבל כאמור, זה לא הנושא כאן ולא יהפוך לנושא כאן. נא לסיים את ההתדיינות בעניין גם מצידך (כמובן שאני מסיים אותה גם מצידי).
תודה על שיתוף הפעולה ושבת שלום, רות סוף.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אוקיי. אז לדעתך אני טועה. נרשם. המציאות שונה, אבל כאמור, זה לא הנושא כאן ולא יהפוך לנושא כאן. נא לסיים את ההתדיינות בעניין גם מצידך (כמובן שאני מסיים אותה גם מצידי).
תודה על שיתוף הפעולה ושבת שלום, רות סוף.
המציאות תומכת בגרסתי ועכשיו ניתן לסיים.

שבת שלום ורות סוף.

עד היום לא התערבתי במלחמות המנהלים שמתנהלות בפורומים מקבילים. גם כי זה לא באמת מעניין מישהו זולת המשתתפים (ואולי הנפגעים, אך אינני ביניהם) וגם כי לא רציתי להביא את זה לכאן. במקום זאת דאגנו בצוות הניהול, ככל שיכולנו, שזה לא יגיע לכאן ומחקנו על אתר תגובות (ברוך ה' בודדות יחסית) שניסו להביא את המלחמה הזאת גם אלינו.

אבל היום נחצה גבול. אמנם לא ברור לי הקשר בינו למלחמת המנהלים, אבל ככל הנראה מאחורי הקלעים הכל קשור. גולש שכותב בעיקר בפורום אקטואליה מצא לנכון לעשות אאוטינג למנהלת פורום זה ולפרסם פרטים אישיים שלה ברבים. זאת יממה בלבד לאחר שגולש אחר (שמחזיק בדרגת ניהול) בחר לפרסם את תמונתה במספר מקומות.

עם כל הכבוד לכולם ועל אף הרצון שלא להיגרר למלחמת הילדים הזאת, כזכור כדי שהרוע ינצח הטוב צריך לשתוק. ובכן, לא נשתוק עוד. לא, לא נביא את המלחמה הזאת לכאן. נמשיך לפעול כדי שהפורום הזה לא ייגרר אליו על אף כל הנסיונות לעשות כן. אבל אותו גולש שבחר לעשות את הנ"ל, לא יורשה עוד לכתוב כאן בפורום 'חורזים וכותבים'. אתמול, לראשונה בכל אופן שאני שמתי לב, הוא התחיל לכתוב כאן. דבריו היוו נסיון מובהק להביא את המלחמה לכאן. מנענו את זה. הוא ניסה שוב ושוב מנענו. נראה שזה כל מה שיש לנ"ל להציע וממילא מקומו כנראה לא כאן. אבל מעולם לא חסמנו גולש רק בגלל שדבריו לא התאימו ולא חשבתי להתחיל עם זה היום. עם זאת, גולש שסבור שזה יהיה מגניב לפרסם פרטים אישיים של חברי פורום זה, בין אם מדרגת הניהול ובין אם לאו, אין מקומו איתנו.

יידע נא בזאת כבוד הגולש @מומחה לקנונית הסדר העולמי שכל תגובה שלו כאן תימחק על אתר וכי אם יתעקש לכתוב כאן אף על פי כן, ייחסם מכתיבה (מה שכידוע גורר חסימה גורפת לכל פורומי תפוז, אך זה נתון לשיקולו).

החריג היחיד לכלל זה יהיה בשרשור הזה, על-מנת שלא ייטען שהאיש לא זכה להגיב לטענות נגדו. זאת ובלבד שלא יהיה בדברים נסיון נוסף לייבא מלחמות זרות לכאן. תגובות לעניין, יישארו. תגובות לייבוא מלחמות, תימחקנה. תגובות של הגולש הזה בכל שרשור אחר בפורום זה, תימחקנה. וכו'.

למען הסר ספק, כל הנ"ל זו החלטתי בלבד ולא התייעצתי בנושא או התבקשתי לפעול על-ידי חברתי לצוות הניהול.
למען הסר ספק 2, כל אחת ואחד מוזמנים להגיב כאן כאוות נפשם לרבות הבעת דעה על החלטה זו, אך עצם ההחלטה הנ"ל אינה פתוחה לדיון. דעתי בסוגיה זו לא תשתנה ובעינה עומדת, תהיינה התגובות אשר תהיינה.
למען הסר ספק 3, עסקינן, במידה ויעלה הצורך כמבואר מעלה, בחסימה עניינית. לא כזאת שמתבצעת במסגרת המלחמות דלעיל. לא צפוי שחרור אוטומטי כפי שנעשה כלפי חסימות בלתי ענייניות במסגרת מלחמת המנהלים ואם יבוצע שחרור כזה, החסימה תוחזר על אתר. כולי תקווה שלא יהיה צורך להגיע לזה אבל אם יהיה צורך, הדברים יבוצעו כמובטח.

שבת שלום ורגועה לכולם, בתקווה לימים שקטים יותר ומלוכלכים פחות.
אכן מעשה לא ראוי.

למעלה