הודעות לשחקנים

לכל השחקנים ../images/Emo9.gif

יש מצב הסדרה עוברת להוט ?... b.t.w הסדרה פשוט מדהימה ואתם משחקים שם מצוין !!! חולה עליכם !! מכל הלב ! THE GIRL IN PINK שירן

ליונתן ומור

היי ההודעה שלי לא נקלטה או שפשוט לא שמתי לב היכן היא.. אז כמו שאמרתי יונתן אתה שחקן!! מוכשר!! יש לך כשרון אתה גם חמווד באה ביציאות מצחיקות אני מתה עליך! ואתה באמת בן שמונה עשרה? חשבתי שש עשרה! אתה נראה צעיר! ומור... אין !! יש לך כשרון מדהים!!! באמת! אני מה זה מזדהה עם הדמות שאת משחקת.. קורה בולל אבל בול אותו הדבר!! באמת!! בהצלחה בהמשך הדרך! ואני לא באה להתחנך אני פשוט אמרת אמת! צ'או חבר'ס... עניבה שחורה! ואני בת לא בן! הכינוי לפעמים מבלבל...=/

tzah123

New member
לאלמה שלום!

שלום אלמה אני רוצה לשאול אותך משהו יש לך איסיקיו או מסנגר חחחחחחחחחחחחחחחח סתם עם יש לך תביא שנדבר איתך יותר בתודה צח

רותמקוש

New member
לרועי !!!

מה קורה ?!? אני מאוד אוהבת איך שאתה משחק, אתה משחק מאוד אמין, רציתי לשאול אותך שאלה !! יש לך איסיקיו ?!

FuckingRulz

New member
לאלמהה!!

את שחקניתת ענקית!!!!! ויש לי חברה בול דומה לךךך ממש שתי טיפות מיים חחח אממ סתם שאלה אתם תצלמו עונה שנייה או שזה הסוף?!

הממ..

אני חושבת שכדאי שתעבירו את השרשור הזה להתחלה.. כיוון שיש פה המון ילדים שנשארו עם הודעות פתוחות ובטח השחקנים לא מוצאים את השרשור כדי לענות עליו... וחבל... עניבה שחורה!

למעלה