הטוב
הרע
והלא נורא
.

shlomitzi

New member
הטוב ../images/Emo189.gifהרע ../images/Emo191.gif והלא נורא ../images/Emo201.gif.

היי כולם. קודם כל אני אסביר קצת על הפינה. בכל שבוע אני אציע אלבום, לפי סדר הופעתם, וכל אחד יקטלג את השירים באלבום לפי הסדר הבא: הטוב - אלה השירים שהכי אהבתם באלבום הזה. הרע - השירים שלא כ"כ אהבתם או ממש שנאתם (לי אין הרבה כאלה, אז לא חייבים אם אין). הלא נורא - שירים שהם ככה, ככה. לא אוהב/ת ממש ממש אבל לא שונא/ת. והפעם כמובן נתחיל עם אלבום הבכורה. והשירים הם: Make It Somebody Dream On One Way Street Mama Kin Write Me A Letter Movin' Out Walkin' The Dog אני אפתח בהודעה הבאה, מקווה שיהיה מעניין

shlomitzi

New member
אה ועוד משהו קטן

אני אשמח אם תתנו שורת הסבר על כל שיר למה שמתם אותו שם, אבל זה חובה, זה פשוט יעשה את זה יותר מעניין.

shlomitzi

New member
טוב אז הנה שלי:

הטוב: Make It - שיר הפתיחה הידוע, אחד השירים החביבים עליי. Dream On - תקופה ארוכה הוא היה השיר האהוב עליי, עכשיו קצת נמאס אבל עדיין זה אחד ה-שירים אם לא ה. One Way Street - איזה שיר מדליק! כל פעם שאני שומעת אותו הוא עושה לי פשוט טוב. Mama Kin - פשוט אוהבת, שיר עם נשמה. Movin' Out - אצלי הוא באותה קטגוריה כמו Make It, אולי בגלל שהם קרובים בפנדורס? Walkin' The Dog - התאהבתי בשיר הזה באנפלגד (שעדיין לא יצא לי לראות את מה שתומר הביא אבל אני מבטיחה שבקרוב, ממש בא לי כבר!) הרע: לדעתי אין פה שירים רעים, אני דיי מתחברת לרובם. הלא נורא: Somebody - פחות מתחברת לשיר הזה באלבום, לא יודעת למה.. Write Me A Letter - אני אוהבת את המנגינה אבל המילים קצת מדכאות אותי. שתיהם אצלי פשוט בקטגוריה אחת פחות מאלה ששמתי ב"טוב".

adili6

New member
יאללה שלי

הטוב: dream on- למקרה שלא הייתם בפורום בשנה האחרונה (למען האמת בדיוק שנה! לקראת סוף מאי נכנסתי לראשונה לפורום כדי לבדוק אם א- קיים אחד כזה בתפוז וב- האם יש מידע על סיבוב ההופעות הקודם...) אז אתם כנראה לא יודעים שזהו השיר שאני הכי אוהבת.. הוא המוטו שלי ואני מאוד רוצה לקעקע מילים ממנו (dream until your dreams come true) איפהשהו בגוף.. mama kin- תמיד חשוב to keep in touch with mama kin.. movin' out- הקצב טוב לי
make it הרע: walkin' the dog לא שונאת.. סתם לא מהאהובים עליי.. הלא נורא: somebody one way street Write Me A Letter

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifעלאק חיבוק חחח

הטוב: Make It - פעם מישהו אמר לי שדיסק טוב צריך להתחיל עם שיר טוב, וזה באמת שיר ממש חמוד ומתאים לפתיחה! Dream On - השיר האהוב עליי!! לא בלאבום, אלא בכלל. אני חושבת שזה מראה כמה שיר יכול להיות טוב גם אם יש לו מילים ומוזיקה פשוטים. עדי אמרת מוטו וקעקוע, כנראה שאני לא יצירתית במיוחד חח One Way Street - הקצב בשיר הזה מניב, בין השירים האהובים עליי שלהם Mama Kin - חמוד! ת'אמת שפעם ראשונה ששמעתי את השיר הזה היה באלבום Lies של גאנז אנ' רוזס(
). הגרסאות שונות אבל זה בהחלט שיר טוב Movin' Out - פשוט אוהבת את השיר, בכלל אני אוהבת את כל הסגנון של האלבום הזה חחח הרע" Walkin' The Dog - לא התחברתי, לא תודה הלא נורא: Write Me A Letter Somebody - לא מכירה

adili6

New member
קוראים לי עדילי

זה א'.. וב'- מה זאת אומרת "לא יצירתית"?

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifא'- אני מתנצלת

ב': המשפט Dream until your dream come true, הוא גם בשבילי איזה סוג של מוטו, לחלום ולהגשים חלומות בשבילי זה מה שאני שואפת אליו, למרות שלפעמים נראה בחיים שדברים לא אפשריים, שצריך לוותר או להתפשר, עדיין - תחלום עד שחלומך יתגשם. ולגבי הקעקוע, כבר הרבה זמן שאני חושבת לעשות קעקוע (משהו שקשור לאהבה הגדולה שלי - מוזיקה), ולהוסיף לו את המשפט הזה. אז כנראה שאני לא יצירתית כמו שחשבתי אם יש מישהו שחושב כמוני, אבל אני סתם צוחקת.

adili6

New member
אהההה הבנתי

פשוט לא הבנתי למה התכוונת... אבל אני מניחה שגם אני לא כזאת מקורית- יש הרבה שעושים דברים כאלה
ואני מבינה אותך בקשר למוזיקה, חברה שלי עשתה קעקוע מאוד גדול של מפתח סול וחמשה שעליה יש את ההתחלה של אחת היצירות האהובות עליה...

shlomitzi

New member
אישית אני חושבת שקעקוע זה

דיי מכוער... אבל אם כבר אז באמת משהו שקשור למוזיקה זה פחות גרוע.

adili6

New member
יש את המכוערים

אבל יש גם מאוד יפים... כמו זה שיושב לי על השכם הימנית- דולפינים קופצים וברקע שקיעה :]

AeroTom

New member
מי שלא אוהב את זה אבל, כנראה לא יראה את היופי

באף אחד. קעקועים זה לא משהו שקורץ לכולם. גם היפים ביותר. אני רואה בזה משהו נורא אישי. יש כאלה שיתחברו לזה, יש כאלה שממש לא. העיקר אבל שאת שלמה עם עצמך ועושה מה שטוב לך. תגובות לפה ולשם תמיד יגיעו. לי אגב יש שניים. שניהם קשורים למוזיקה.

shlomitzi

New member
זה נכון שזה עניין של טעם

אבל יש כאלה באמת ענקיים ושבאמת מגזימים עם הכמות שזה ממש כבר מכוער. באופן אישי אני לא חושבת שאני אוהב משהו שמקועקע עליי לנצח, אבל יש כאלה יפים והם נדירים, בעיניי.

AeroTom

New member
מכוער או יפה זה תמיד בעיני המתבונן ../images/Emo13.gif

גם אני אגב לא אוהב כמות מוגזמת. נגיד שרוולים וכדומה.

adili6

New member
וואו שרוולים זה באמת מוזר!

או כל דבר על הצוואר והפנים. גם דברים על הקדימה של הגוף לא מוצא חן בעיניי- מצד שני יכול להיות שלא פגשתי את הקעקוע הנכון חח בכל מקרה, את המילים של השיר אני חושבת לעשות או על השכם השנייה או על הירך.. נראה כבר- קודם שיהיה כסף ורעיון לכתב וכאלה ואז נראה...

מעיינש0

New member
קעקועים זה מגניב,

אבל לא נראה לי שאני אי פעם אעשה אחד. לא בגלל שאני חושבת שזה מכוער, פשוט בגלל שקשה לי לחשוב על משהו שיחרט בגוף שלי לכל החיים... כי קשה לי לחשוב שיהיה משהו אחד שילווה אותי ואני אהיה מחוברת אליו תמיד, החיים כל כך דינאמיים, הכל משתנה כל הזמן.....

adili6

New member
בגלל זה צריך להיות נעולה על מה שאת רוצה

אני לא מתחרטת לרגע על שלי (טוב זה דולפינים...
) ואני רוצה עוד שניים אחד שכבר אמרתי ואחד ורד על הרגל. אני חושבת על הורד כבר יותר משלוש שנים ועל dream on כבר שנה וחצי.. אולי בחורף הבא אני אעשה

מעיינש0

New member
אבל אני מתכוונת, עדיין,

מה זה שלוש שנים שאת סגורה על זה לעומת כל החיים שלכי תדעי איך תרגישי לגבי זה... ? לא יודעת, אולי זה סתם חוסר אומץ שלי להחליט על משהו בלתי הפיך שישאר איתי לנצח...

adili6

New member
תמיד אפשר להוריד את יודעת ../images/Emo9.gif

ואת תמיד יכולה לעשות את זה במקום שתשכחי שהוא קיים
לפעמים, אחרי המקלחת, אני כזה "יואו! נכון!" חח

shlomitzi

New member
הבנתי שזה לא ממש פשוט להוריד...

ואני עם מעיין, קשה לי לחשוב שאני אצטרך להיות עם משהו לנצח, גם אם זה קעקוע של משהו שאני מאוד מאוד אוהבת..

adili6

New member
שום דבר לא פשוט

אבל לא יודעת, אני רואה את זה בתור קישוט תמידי... לא מדברת על גחמה של רגע, מדבר על משהו שבאמת מסמל לך משהו.

למעלה