הטוב
הרע
והלא נורא
.

shlomitzi

New member
עדיין, אני לא רואה את עצמי עושה את זה

אפילו לא קעקוע של להקה שאני אוהבת כבר המון המון שנים...

adili6

New member
אני יודעת את זה

זה היה סתם בשביל לומר שיש לי
אחד של אירו והשני של..?

AeroTom

New member
ממש לא אירו

אחד קשור ל-Black Crowes ואחד קשור ל- Drive By Truckers.

SaintJohn

New member
ואני לא היחיד

גם לאלדד יש, וכבר היו פה כאלו נוספים עם קעקוע, שבאו והלכו.

adili6

New member
אני בטוחה שיש..

פשוט אני זוכרת שהייתה תמונה שלך, של תומר ושל ענבל ולמישהו (שאני יודעת שהוא אתה) היה קעקוע אז התבלבלתי :) ראיתי תמונה של מישהו שאתה קעקוע עם הפרצוף של סטיבן על הרגל שלו--

SaintJohn

New member
סופסוף יש זמן לכתוב

אתחיל עם זה שלדעתי אין משהו רע באלבום. יהיו עוד כמה וכמה אלבומים בהמשך שאגיד עליהם את אותו הדבר. הטוב: Make It הוא נע אצלי בין הטוב לבין הלא נורא, אבל הלכתי לקראתו, כי הוא באמת מהווה פתיחה טובה לאלבום הבכורה. הוא רחוק מלהצטיין, אבל הוא מלא באנרגיות חיוביות של רוקנרול, מה שבעצם מאפיין את האלבום כולו. Dream On מרוב שיש בו כל כך הרבה דברים טובים, אני לא ממש יודע מה לכתוב עליו. דבר אחד בטוח - אין ספק שהוא חייב להיות בקטגוריה של "הטוב". One Way Street קשה לצפות מלהקה צעירה באלבום הבכורה שלה, שתיצור שיר כזה איכותי ומורכב. בכל מה שקשור לאיכות מוסיקלית, הוא רמה אחת לפחות מעל שאר השירים באלבום. הוא לא מהאהובים עליי ביותר, אבל הוא עדיין אהוב מאוד, ויהיה נפלא לקבל אותו בלייב. Mama Kin עוד רוקנרול, עם מקסימום אנרגיות. אחד השירים שהכי כיף לי לתופף. Write Me a Letter רוקנרול כבר אמרנו? עוד רצועה מלאה כיף, פתיחה משובחת להופעה המשובחת מאפריל 74. Movin' Out אם היתה קטגוריית "הטוב מאוד", אז השיר הזה היה בראש הקטגוריה הזו. גאונות של סטיבן וג'ו, כבר על היצירה המשותפת הראשונה שלהם. Walkin' the Dog אני דווקא מאוד אוהב את השיר הזה. אני לא יודע למה, אבל אני אוהב במיוחד את גירסת הלייב מההופעה ב-Mama Kin's בדצמבר 94. אין בה משהו מיוחד, ועדיין אני אוהב אותה יותר מגירסאות לייב אחרות. וגם זה אחד השירים שאני הכי אוהב לתופף. הלא נורא Somebody מבחינתי הוא מאוד קרוב ל-Make It, אבל אותו אני מושך דווקא מעט כלפי מטה. אני אוהב אותו, אבל אני לא מוצא בו איזשהו ייחוד שמבליט אותו לעומת שאר השירים באלבום.

SaintJohn

New member
בעברי, בתור תחביב

כיף גדול, אני מקווה לחזור לזה בעתיד.

מעיינש0

New member
האלבום האגדי

בכללי אני חושבת שהאלבום הזה מלא מציאות, ושיש בו סוג מיוחד של עיבוד של השירים וטאצ' שאי אפשר למצוא באף אחד מהאלבומים המגיעים אחריו... עם זאת, ממש קשה לי לפרט על למה אני אוהבת / לא אוהבת שירים.... אז אני רק אמנה אותם, מקווה שתוותרו לי
הטוב: Dream On Make It One Way Street Mama Kin Movin' Out הרע: -אין- הלא נורא: Somebody Write Me A Letter Walkin' The Dog

shlomitzi

New member
סתם שתדעי שבספר כתוב

שהוא בכלל לא מעובד, שהטכנאים באולפן דיי התעלמו מהם ונתנו להם לעשות מה שהם רוצים, שהם היו מאוד לא בטוחים בעצמם ובגלל זה גם סטיבן שינה את הקול שלו שם ושאת כל האלבום הם הקליטו בלייב. אבל את צודקת, באמת יש לו סאונד מיוחד, אפילו ווינטג' כזה וטאצ' בתולי כזה.

HeAVeN or HelL

New member
.......

הטוב: Make It Dream On One Way Street Mama Kin Write Me A Letter Movin' Out הלא נורא: Somebody Walkin' The Dog זה אלבום מצויין לדעתי

AeroTom

New member
שתי האגורות שלי...

הטוב: Make It Write Me A Letter מתחיל עם השני השירים היותר ממוצאים ברשימת הטובים. Make It שיר פתיחה סבבה. לא מתעלה לרמות גבוהות, אבל מוציא לדרך טוב את אלבום הבכורה. איתו Write Me שהוא גם כן שיר חביב+. לא גדול, אך בהחלט טוב. Dream On Walkin' The Dog אמשיך עם הצמד הבא. שני שירים שונים וטובים. הראשון די מאוס עלי כיום אחרי כל השנים, אבל זה לא מוריד מאיכותו. הלהיט הגדול של הלהקה מהאלבום. איתו הקאבר הראשון שהקליטו לאלבום. בחירה נבונה, בדיוק כמו שהסטונס עשו באלבום הבכורה שלהם. ממש אוהב את גרסאות הלהקה לשיר. Mama Kin אמשיך עם עוד אחד מהיותר טובים פה. השיר שסטיבן האמין בו נורא על ההתחלה, ובצדק. כולל לא מעט מהאווירה והסיפורים והרקע של הלהקה בתחילת דרכה. עדיין אחלה שיר. Movin' Out One Way Street ואסיים עם השניים הטובים ביותר באלבום מבחינתי. השיר הראשון שסטיבן וג'ו כתבו יחד על מיטת המים של מארק לימן ב-1325...מי חשב אז שהוא יהיה כזו פנינה טובה כיום ולאורך השנים. איתו "השיר שלי" של אירוסמית'. זה שתמיד נחשב האהוב עלי ביותר שלהם. משהו באווירה שלו תמיד יעשה לי את זה. כולל גם את אחד המשפטים האהובים עלי של אירו, שהיא להקה שלא ממש בולטת ב-Lyrics שלה. הרע: אין שיר באמת רע באלבום לדעתי. רק פחות טובים או יותר בינוניים. הלא נורא: Somebody שיר חביב, אבל אף פעם לא החשבתי אותו כממש טוב. לפחות לא כמו האחרים באלבום. סוג של "שיר משלים" מבחינתי. חביב ובינוני.

למעלה