הטרנד המנומר...

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif מעדיפה על אחרות...

במינון קטן ביותר יש לי רק פריט אחד מנומר, התיק-איפור הכי פרחי בעולם ואני מתה עליו, הוא כזה מכוער ומהמם בו זמנית

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif ../images/Emo250.gif נזכרתי בעצם...

שיש לי את הגופיה הזו שגנבתי פעם לאמא שלי לצורך תחפושת בפורים ואת הצעיף הזה, שזה הרע במיעוטו והנה התיקיפור אלה תמונות קצת ישנות

nowonder

New member
בלי קשר לטרנד,

אני אוהבת את ההדפסים האלו כתוספות לבגדים. יש לי נעלי פיפ-טואו (העלתי פה פעם תמונה) בהדפס מנומר ויש לי כפפות כאלו. ויש לי סנדלים בהדפס זברה שאני נורא אוהבת.

Aניס

New member
מאוד מחבבת

במינון עדין כמובן- לי יש חולצה מנומרת משיפון של זארה ואני בד"כ לובשת אותה עם מכנסיים קצרים בצבע ירוק זית. יש לי נעלי בלרינה מנומרות שהולכות נהדר עם סקיני ג'ינס או שמלת טרנץ' חאקי מ- HM. ואני זוממת גם לרכוש תיק קלאץ' כתוספת לשמלה שחורה קטנה.

advora1

New member
איפה אני יכולה למצוא צעיף זברה?

הכוונה לצעיף מבד שיפון או משהו בסגנון.(דוגמת זברה, שחור לבן) תודה

יש באינטרנט עד בלי סוף

רק תרשמי באי-ביי / etsy את הביטוי "zebra scarf". מעבר לכך- לא ראיתי משהו עדיין בחנויות אבל אני לא אתפלא אם ההדפס יופיע בחנויות בסגנון טופ-טן ואקססורייז...

לי וולף

New member
מסכן... סינטטי לחלוטין ../images/Emo6.gif

ועוד לובש מתחת בגד גוף סינטטי לא פחות... מקווה שיש לו דאודורנט ברמה

תשמעי

הוא אמור להופיע כאדם, כלור בעירום לכאורה, בענין הדיאודורנט, אני מנועה מלהגיב. חוץ מזה הוא חמד של בחור.

SparkleChick

New member
מאוהבת בזה לחלוטין!

נעליים, תיקים, צמידים, מצעים, כובעים, צעיפים, טייצ'ים, חזיות, תחתונים, ומה לא? גם על שמלות וחולצות מנומר זה נהדר, זה פשוט צריך להיות מנומר עדין יותר, ולא הכהה בעל ההדפס המאוד גדול. בכלל, מנומר זה נפלא, כשיודעים לשלב אותו נכון. הוא יכול להיות מגניב מאוד ככה. לי אישית יש אפילו פראנצ' מנומר, וזה חמוד נורא. בקיצור, על טעם ועל ריח, אבל אני חושבת שמנומר זה הדפס נהדר, שקצת קשה לשלב אותו בלי להגזים, אבל כאשר תופסים את הכמות הנכונה, הוא נהדר. בעיקר מנומר-ורוד/טורקיז.

Killing Moon

New member
מתה מתה מתה על מנומר! ../images/Emo54.gif (דמיינו שזה נמר)

מבחינתי פריט מנומר, בין אם חולצה, טייטס, מטפחת, תיק, אפילו משקפי שמש (לא ביחד כמובן) יכול לשרד מראה שלם, אפילו אם מדובר במכנס שחור וגופיה שחורה תואמת. בעיני זה פשוט נותן לוק מאוד אנין ויוקרתי.

Killing Moon

New member
פריט מנומר אחד שלי..

יש לי גם קרדיגן מה&מ. מעבר לזה אני לא חושבת שאני אקנה עוד פריטים מנומרים.

iditush forever

New member
טוב אז אתמול נשברתי ורכשתי משהו מנומר נוסף

קניתי זוג משקפי שמש של המעצבת betsy johnson, המותג שלה נמכר תחת השם BETSY בחנויות כמו אופטיק דורון. משקפי שמש מנומרות על רקע צהבהב כזה, עם שילוב של פרחים, נשמע מוזר נכון? אז המסגרת עצמה היתה מנומרת, והידיות של המשקפי שמש פרחוניות עדינות כאלה. קשה לתאר ועלו לי אחרי הנחה 800 ש"ח. לפני הנחה 1100 ש"ח. חמודות להפליא והקטע המנומר שלהן לא היסטרי דווקא עדין. קשה לתאר במדויק אעלה תמונה בהזדמנות.

סליחה על ההפרעה לדעתי לכל אישה יש מאפייני צבע וגוון בסופו של דבר שהולמים אותה יותר, וכשלוקחים מעצבי על בכלל וסלבריטאיות בפרט כמייצגות, אני מציע לקחת איתך לקניה שתי חברות וחבר שיחוו דעה, ואז אם יהיה רוב מוחלט תקני את הסט המנומר, או מקסימום תצפי חודש בערוץ נשיונאל ג'יאוגרפיק.

בבגדים-no way

דווקא באקססוריז זה יכול להראות חמוד אבל גם רק בגבול פריט אחד בלבד,לדוג':צעיף או משקפיים

למעלה