היום בתפוז Live

Magi¢ Girl

New member
קולה כבוד שירא!../images/Emo34.gif

אני קיבלתי 99 בערבית במבחן ארצייייי

Emily ©

New member
../images/Emo14.gif../images/Emo45.gif

ט-ו-ב-ה
איזה כיתה את
גם אתם לומדים של"ח
יש לנו מחר טקס של"ח ויש לי 100 בשל"ח. לא לומדים כלום.

The Charmd One

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo79.gif

<חשבתי זאת רותם!
> אתמול היה לי נחמדד
וחברה שלי, חח בלי קשר לאתמול, אמרה שבשבט שלה כולם מכירים אותי מהדברים שהיא מספרת עליי ואומרים שאני נשמעת חמודה
אני סלבריטי! (חח אשליות) הממ בלעכס
בזמן האחרון יש לי ריבים הרבה יותר רציניים עם ההורים שלי- אמא בעיקר- בקשר לצמחונות, אתמול אמא שלי ממש כמעט בכתה
ררר והם ממש לוקחים את זה קשה, כי בזמן האחרון יש לי קצת סחרחורות וזה יכול להיות סימן לאנמיה...אבל אוף הם ממש מפחידים אותי ומספרים לי מקרים של מכרים וזה ואני ממש לא רוצה לאכול בשר, כל כך לא, אבל אני לא רוצה שזה באמת ייפגע בגדילה שלי ושיהיו לי בעיות בגיל יותר מאוחר...רר אני אוכלת הרבה חלבונים וסידן, עוד מעט אני אתחיל כנרהא לקחת בי 12 אז אז בלע
(סורי רציתי לפרוק) אה ולזאת שמעליי- ממש סורי שחכתי מי זאת הייתה- ח"ח על אנגלית! ולא נורא על של"ח- שטיות... או ואני קיבלתי 94 במבחן בהבנת הנקרא והשכלול הסופי עם הלשון זה 91

Shani5

New member
וואו זה כל כך מוכר...../images/Emo4.gif

גם אמא שלי כל הזמן עושה לי בעיות עם זה שאני צמחונית.... שזה סתם פוגע לבריאות שלי ושזה מבזבז להם הרבה כסף ובלה בלה בלה...
גרר היא צריכה לשמוח שיש לי עקרונות משלי ושיש דברים שחשובים לי קצת יותר מעצמי...\ הורים, לכי תביני..

נאאמ..

מיאמור!!
תנסי לדבר עם אמא, להסביר לה כמה שזה חשוב לך..ושאם אוכלים נכון את כל התחליפים, אין שם בעיה עם זה. ושהמון אנשים עושים ועשו את זה, ואפשר להמנע מסכנות אם אוכלים נכון. תראי לה כלמיני מאמרים באינטרנט, ודברים שישכנעו אותה...
בהצלחה בובה!!
וככככככלל הכבוד על לשששששווןן!!
לב|
מתה עלך!!!

The Charmd One

New member
מואאהה../images/Emo25.gif../images/Emo79.gif

מתוקות שלי!
שן- כן גם אני זה מה שאמרת לאמא שלי "את צריכה להיות גאה שחינכת אותי להיות בן אדם מוסרי עם עקרונות" והאמת זה די השתיק אותה ליום יומיים..חחח..כן אני לא מתכוונת לרדת מזה, אבל זה פשוט בלע, זה לא צריך להיות כזה מאבק, אפשר לחשוב איזה פשע...כאילו אני מבינה שאת דואגת לי ויודעת מה טוב בשבילי אבל מה יעזור לריב איתי? כאילו אני כבר לא בת שנה..חח באמת לכי תביני
ותודה שירעלה, כן כמה דברים בפורום צמחונות וטבעונות די עזרו לי...ותודה מותק, חיחי תודה! לאב יו

חוי בלאט!!../images/Emo105.gif

אני צמחונית 8, ואני כבר 1.60 [ חחחח חפיף שאנ'לא אוכלת כלום, והשרירים שלי בנויים על כמה סיבים דלילים. חוי בלאט!!]

LimiMimi

New member
ילדה...

תאכלי בשר את חייבת.. אני אומרת לך זה כ"כ חרא להיות אנמית.. אני כל הזמן מרגישה חלשה והכל.. ועוד אני כ-ן אוכלת בשר!!..:/ אם יש לך דרכים אחרות אז יאללה בהצלחה אבל אם אין אז פשוט חייבים... וחוץ מהכלללל בארור שאת סלבריטי נו...
ויפה על הציונים!

Emily ©

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אני חושבת שיש דברים אחרים במקום בשר,לא
וסחטיין על המבחן

The Charmd One

New member
מטאפורה שלי../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

|מצפן| אוקיי אני לא ממש יודעת באיזה נושא מדובר, אבל בכל מקרה, פעם מישהו אמר לי משפט שדי עוזר לי בשעות חרום שכאלה...חחח..אני אמרתי שהחיים מסובכים, והוא אמר: "אז תפתרי אותם! ככה יש לך משהו להתעסק איתו" חיחי אז לא לדאוג נועו'ש, יהיה טוב, ואני אוהבת אותך

"אני רואה אותו [../images/Emo105.gif]

הכול עכשיו בסדר.. אולי גם הוא פוחד להיות לבד..."
מה קרה יפה שלי? דברי איתי.. ואני כל כך מבינה אותך.. אני ככה בפלונטר.

Emily ©

New member
"רק להבין אותו[../images/Emo4.gif../images/Emo14.gif]נועית-כנסי

שווה את כל הסבל כדאי לבנות גם בשבילי עוד ארון אחד"
השיר הזה כבר לא עושה לי טוב
אפילו שאני מתה עליו.
למה הכל מסובך
נועית-מה קרה

Emily ©

New member
../images/Emo32.gif[../images/Emo14.gif../images/Emo4.gif]

קיבלתי היום תעודה [באיחור גדול- בגלל השביתה] ואני כ'כ גאה להגיד שהממוצע שלי הוא-
95
כן, עם הרבה מאיות
[*צועקת בקול ציפציף :"חרשנית"* חה *נוט*] כי זה היה לי ממש חשוב לתיכון.
עוד ש-ב-ו-ע בלבד. טיול שנתי ל-א י ל ת

למעלה