היום יום הולדת היום יום הולדת!!

xXx Shiraz xXx

New member
מזל טוב קולולולולולוייייי

אני מקווה לראות את כולם בחגיגות יום ההולדת ויום העצמאות, כן ?! חחחח

bigwill

New member
סתם הומו

חחחחחחחחחחחח אללה קפלטון עד 120 Blazin Years

K C

New member
אתה אמור להיות המציק התורן?

אל תעשה בושות לחבורה שלך

SouLion

New member
עדו

מישהו מאיתנו הגיע לפורומים שלך והתחיל להציק בהודעות לא קשורות, נדחפות וסתם מעיקות? לא אז למה אתה בא לכאן ומנסה להתסיס עניינים? מה האינטרס? סתם להשניא עוד אנשים?? במה אתה תורם פה? איך אתה תורם לתרבות הדיון פה? איך אתה תורם לנו? ואפילו יותר חשוב: איך אתה תורם לעצמך או למאבק שלך עם הצקות חסרות חשיבות כאלה? נכנסתי לכרטיס שלך וראיתי שאתה בן 36 אם אני לא טועה, אם הדבר נכון אז למה אתה מתנהג כמו ילד בן 15 משועמם שסתם מחפש התססות חסרות חשיבות? אולי עדיף שתשב עם עצמך קצת, תרגע ותחשוב נגד מה אתה נלחם, במי ולמה באמת שאתם משיגים תוצאה הפוכה עם כל הרעש וההייפ שאתם עושים הרבה אנשים שסתם ניטרלים בעניין הזה אתם גורמים להם להתעצבן ולהיות נגדכם חבל שאתם לא יכולים לקבל את זה שלא כולם מסכימים איתכם ולסיכום: אם נתנו לקונצרט של ואגנר להתקיים במדינה הזאת (אני לא חושב שאני צריך לפרט לך מי הוא היה, במה הוא תמך ואיפה נגנו את היצירות שלו) אז נראה לי שקייפלטון קטן עלינו (ואני לא עושה השוואה והקבלה ביניהם, פשוט אם דברים כאלו התנגנו במדינה הזאת על טהרת חופש הביטוי אז על אחת כמה וכמה שצריך לאפשר לקייפלטון להופיע פה) בבקשה אל תעשו מזה דיון נוסף דיי, נגמר. נפתח פה שרשור ענקי בהקשר הזה ולא צריך ללבות את האש עדו וכל החברים הלא קשורים לכאן, יש לכם פורומים משלכם, בבקשה תחזרו אליהם ותפסיקו לחפש עניינים אם אתם רוצים להתעניין ברגאיי, בכיף אם הנוכחות שלכם פה היא סתם בשביל לעצבן את כולם, אז באמת אין טעם we nah flex wid no fassy ah no bad minded people soca numa

אתה ממש טועה.

האיש שאתם הולכים לחבק ולארח לא דומה לוגנר מהסיבה ההפוכה לזו שהזכרת. האורח שלכם מטיף לטווח. ואגנר לא עשה שום דבר כזה. ואגנר אומץ אחרי מותו כחביב התנועה הנאצית. בזמן שואגנר, התנועה הנאצית הייתה שולית מאוד וספק אם ואגנר נתן עליה את הדעת. מה התרומה שלי פה? זה פשוט. אני מנסה להסביר לך לאיזו תנועה אתה מצטרף בתמימותך.

SouLion

New member
נשמה

תקרא כתבים שוגנר פרסם, הוא פרסם גם ספר על היהודים במוזיקה (ולא ספר אוהד), הוא לא סתם אומץ על ידי הנאצים ולאן אתה נסחף? אף אחד לא מצטרף לשום תנועה ולא קורה כאן כלום. זמר שאני מאוד אוהב ומעריך את המוזיקה שלו, אף אחד מאיתנו כאן לא יעשה להומואים כלום, לא עניין של תמימות ולא עניין של כלום אני כולה רוצה ללכת להופעה בשקט, לראות את הכוכב הזה מג'מייקה שגדלתי על המוזיקה שלו (אם תטרח לשמוע תגלה שלא הכל נגד הומואים, יש גם הרבה מסרים אחרים שם) וזהו, לא יותר מזה. ללכת לשם לשתות איזה משהו, לשמוע מוזיקה, לראות הופעה כי הבנאדם נותן שואו מטורף ואז אחרי שכל זה יגמר, לחזור הבייתה לישון, ולקום יום למחרת לא צריך לעשות מכל נמלה פיל. זה לא שמעמידים אותו באמצע איזה עיר לקהל הרחב. הופעה שמי שמעוניין ללכת אליה משלם כסף (סכום שבנאדם שלא מתעניין וזה לא פונה אליו גם ככה לא ישלם). אז מה הבעיה? מה פתאום כל הצנזורה? באמת שאתה לא תצליח פתאום לשנות פה לאנשים את התפיסה לגבי העניין הזה אז חבל סתם לבזבז אנרגיה ולהצית כעסים אתה ורבים כמוך הבעתם את דעתכם פה בשרשור שכבר היה בעניין, מעבר לזה, אין טעם. חבל

אם זו דעתך על וגנר, למה יש לך דיעה כל כך

שונה על הגזען מג'מייקה. לעניות השכלתי, הנאצים אמצו את ואגנר כי יורשיו נתנו להיטלר במתנה את הבית באלפים שכונה 'קן הנשרים' וגם את הרהיטים שבו. אבל אם לדעתך ואגנר פסול כי הוא כתביו משרים שינאה, אז אתה מעריץ של ואגנר מודרני.

SouLion

New member
פה אנחנו חלוקים בדעותינו

היהודים הם אומה, עם, דת, גזע, תקרא לזה איך שתקרא לזה הומואים הם אנשים שבחרו בדרך מסויימת לחיות אני לא רואה שום הקבלה בין השניים מה שקייפלטון מתכוון בשירים שלו זה לשרוף את הדרך בה הם חיים, האש כאמצעי טיהור (ולא טיהור כאמצעי אלימינציה) הומואים הם לא קבוצה אתנית, הם לא עם, הם בטוח לא דת, הם לא גזע (לכן אני גם לא מבין את כל החברה פה שקופצים עם המילה גזענות). שוב, הם אנשים שבחרו בדרך חיים מסויימת (ואל תתנו לי את הטענה של: על מה אתה מדבר הם נולדו ככה והיו מתים להיות "נורמליים". כי אם אתם תתייחסו לזה כמו אל מום איך אתם רוצים שאחרים יתייחסו) זה כמו שמישהו יגיד: שרוף את מעשני הסיגריות. אם הוא חושב שזה לא בסדר לעשן סיגריות או שרוף את האלכוהוליסטים... אני יודע שיש הבדל של שמיים וארץ בין הדוגמאות שאני נותן לבין המצב שאנחנו מדברים עליו אבל אני מנסה אולי איכשהו להעביר לכם את הנקודה, שאף אחד לא באמת הולך להצית ולהעלות באש אף בנאדם פשוט קייפלטון לא יבוא ויגיד: אני חולק על דעות ההומואים ואיני מסכים אם דרכם בשפה שלו זה יהיה יותר: bun up di chichi ועדו, בוא נסגור את הדיון הזה פה כי הוא לא תורם, כל אחד מחזיק בדעותיו ואני לא מאמין שמישהו יצליח לשנות את התפיסה כאן כבוד Soul-J

לא רוחני ולא בטיח. רצח זה רצח.

האליל שלך לא כותב באף שיר שהרצח צריך להיות רוחני. זו פרשנות שהוא מספק בעל פה כדי לא להיכנס לכלא. הטפה לרצח היא הטפה לרצח בלי קשר לרקע. אתה אוהד מטיף לרצח ולומר שהוא אינו מטיף לרצח זה כמו לומר שמייקל ג'קסון לא פדופיל. (גם החיכוח שלנו דומה לויכוח עם המעריצות האינטיליגניטיות שלו). אף אחד לא יודע מה גורם להומוסקסואליזם. הקהילה מנסה לומר שזה גנטי. שינאה על רקע גנטי היא גזענות ממש כמו שינאה על רקע מוצא ולגבי מעשנים, גם הרקע הגנטי של הנטיה להתמכרות נמצא במחקר. הנאצים טווחו גם הומואים ונכים. האם לדעתך זה שונה באופן מהותי מטווח היהודים והצוענים. לטובתו של ואגנר אפשא לומר שהוא מת הרבה לפני השואה ולא ידע איך יגמר הסיפור עם הדיעת שאתה מייחס לו. האורח שלך מצטרף למטיפים לטווח המוני כשהוא יודע שטווח כזה התרחש.

SouLion

New member
בוא נתחיל בזה

שאין לי אלילים, יש לי אל אחד. נמשיך בזה שחבל שאתה מזלזל באנשים שמדברים איתך בגובה העיניים ולא פוסלים את הטענות שלך אלא מנהלים איתך דיון (להשוות אותי או אנשים אחרים פה למעריצות ה"אינטיליגנטיות" של מייקל ג'קסון קצת לא במקום, מתנשא, ואם זה היה בנסיבות אחרות זה היה גורר תגובות אחרות - תבין מזה מה שתרצה) שוב, אני לא מעוניין שאף בנאדם בעולם הזה ישרף, ירצח או יפגע, הומו או לא הומו אבל אני גם לא מעוניין בצנזורה והגבלות על חופש הביטוי. יש הרכב היפ-הופ מאוד מפורסם, מהחלוצים של המוזיקה הזאת בשם פאבליק אנמי שהתבטאו לא אחת נגד יהודים. אני לא יכול לשמוע את המוזיקה שלהם בגלל זה, לא מוכן לקנות אלבומים שלהם או כל דבר אחר כדי לא לתמוך אבל אני לא אגביל את חופש הביטוי שלהם, ואם אני לא טועה הם גם הופיעו בארץ. שוב, אנחנו טוחנים מים. אבל צנזורה זה נשק מאוד מסוכן (אפשר לנהל פה ויכוח מה יותר מסוכן הסתה או צנזורה אבל אין טעם) אם היום מחליטים לצנזר בנאדם כי הוא נגד קבוצה מסויימת מחר יחליטו לצנזר בנאדם שמאמין במשהו אחר וכן הלאה והלאה ומי יחליט איפה מפסיקה הצנזורה ואיפה מתחיל "חופש" הביטוי גם מצעדי הגאווה באים על מנת לתת ייצוג לקהילה הזאת, זכויות וחופש התבטאות לא? לדרוש דברים מסויימים ולבקש לאסור את אותם דברים על קבוצות אחרות נראה לי קצת צבוע

יש חוק למניעת הסתה לאלימות. מצעד הגאווה לא

עובר על החוק הזה. שידול לשרפת הומואים זו כן עברה. אם אתה רוצה חופש ביטוי בלתי מוגבל, בטל את החוק.

ronnl

New member
איזה שטויות אתה כותב

1)אתה לא יכול לבחור אתה הומו בי או סטרייט או שלא או שאתה נמשך לנשים או שלא או שאתה נמשך לגברים או שלא או שאתה נמשך לשניהם או לא אתה כן יכול לבחור בין חיים של פחדן ולחיות בארון ולנסות להתכחש לעצמך או לחיות עם עצמך בשלום ולקבל את עצמך כהומו ולהיות מחוץ לארון 2) לדעתי השנאה שקייפלטון מפיץ והאימרות שלו לרצוח ולשרוף הומואים = להיטלר עצמו כמו שזה התחיל עם האימרות והדיעות על היהודים לפני השואה ככה גם כאן אני לצערי כן חושב שיש פה סיכון עצום שמישהו חס וחלילה כן יקח השראה מהדברים של קייפלטון ויגרום לאסון לצערי 60 שנה אחרי השואה והרבה עדיין לא למדו את הלקח אפילו לא אתה וחבריך לפורום הזה

xXx Shiraz xXx

New member
לא קראתי את כל ההודעות שלכם

אבל רק רציתי להדגיש שוגנר אכן היה אנטישמי אבל הוא היה הרבה לפני תקופת הרייך השלישי היטלר אימץ אותו מבחירותיו שלו אבל גם הוא לא היה תמים... סבבה?! לא הייתי עושה ראנס מהיצרות שלו, בואו נגיד ככה

למעלה