היום יום הולדת היום יום הולדת!!

ItsikH

Member
ואגנר לא קרא לרצח ועדיין, די בכך שהוא נוצל לאחר מותו על ידי הנאצים בכדי להחרים אותו כאן. קייפלטון קורא לרצח ממש, ואולי היית רוצה להאמין שאין הדבר כך אבל ההסתה הזו בפרוש מיושמת הלכה למעשה באותה תרבות של שלום ואהבה שממנה הוא בא.

Ras Or

New member
באלי לשבור לך עצם עצם בפנים

נשבר הזין ממכם! תבוא להפגין הדאנסהול מוציא ממני אנרגיות ראס!
.

sundhri

New member
איכס,

למה סתם להיות מגעילים? בואו נהיה הבני אדם הקצת יותר גדולים וחושבים פה ופשוט נשתוק. נהנה ממה שנהנה, הם יפגינו נגד מה שיפגינו... אל תחזקו אצלי את רגשות האשם לגבי זה שאני הולכת להופעה בכך שגם קהילת הרגאיי המדהימה הזאת מתחילה להשמיע קולות סקסיסטים והומופוביים. סופשבוע נפלא one love :)

eviaman

New member
לא רוצה לראות אותם שם

לא בא לי להגיע למהדרום עד לת"א ולראות את החבורה הזאת שם עומדת ועושה הפגנה נגד האירוע זה פשוט כלכך יעצבן אותי . הגאוותנות הזאת שלהם .... אבל מצד שני אין לי בעיה שייכנסו להופעה ויבואו לראות את הפלא הזה שנקרא קפלטון.... ודיי שיעזבו אותנו ואת כל ההופעה הזאת שייתנו לחיות... ושלא יעשו רעש . זה פשוט פוגע הקטע הזה

noa08128

New member
פגוע שאתה לא נותן לאנשים להתבטא

אביה, אתה יכול לכבד אנשים אחרים. אני מתחילה לחשוב שיש חלקים מקהילת הרגאיי שלא מוכנים לאהוב ולחיות בשלום עם אנשים אחרים. חלאס.

../images/Emo45.gif בהחלט חלאס!../images/Emo18.gif

חברים, ידוע על הרי געש בהסטוריה שההתפרצות מהם הייתה חלשה מהאש שבערה בפורום בשבוע האחרון. אני רוצה לשאול את כולכם בכנות - האם כך אתם חושבים שקהילת הרגאיי צריכה להצטייר בעיניי אנשים חיצוניים? מה זה יתרום לנו? אני מוכרח לומר שבהחלט שבעתי מכל הדיונים הללו. אנו מבזבזים אנרגיות על דברים כל כך לא נכונים. לא אני ולא איש מחברי הפורום מייחלים למוות של איש. אנו לא מעודדים אלימות, ואלו בפירוש לא אמורות להיות המטרות שבהם הפורום עוסק. דעו לכם שאנו אחת מקהילות הרגאיי היחידות בעולם שאין בה אלימות כלל. על דבר כל כך נדיר צריך לשמור ולא לחפש איך לפגום בו!!! אני לא רוצה לקחת אף צד בדיון. אני אוהב רגאיי נקודה, זה החיים שלי. וכרגע אני רואה ששני הצדדים, למרות שבפירוש ציינתי שאני מעוניין להשאיר את הדברים בדיון הארוך בין כה וכה שעלה לפני מס' ימים, ממשיכים לגדף וללבות את האש. לפני שלוש שנים הייתי בהופעה של סילברדון בג'ה פאן הישן זצ"ל, בה הוא אמר: "הערב, לא fire, אלא more watta!" ואני אומר, אולי כדאי לאזן את האש בקצת מים, הגיון ובריאות. |טיפה| אנחנו בני אדם ולכולם יש מקום. המעט שנוכל לעשות זה לכבד כל אחד בדרך שיבחר לנהוג בה... אני מודיע לשני הצדדים, הצד שלוקחים רוב חברי הפורום והן הצד של חברי הקהילה ההומו-לסבית וחבריהם - הרגיעו את הרוחות וחשבו, ביחוד בשעות מורכבות אלו, על המילים שתכתבו בדפי הפורום. לא תפסידו דבר מזה, אלא רק תרוויחו. מקסימום תתקנו שגיאת כתיב זו או אחרת
שבוע רגוע לכולם! גיל.

eviaman

New member
טוב אני יפסיק

ובאמת שאין לי בעיה עם הומואים ולסביות. פשוט לא מבין את המאבק שלהם בלה בלה בלה כבר חרשנו על זה כאן אין לי כבר כוח לכתוב אני פשוט אשתוק ואתכונן בפול וויבזזז להופעה של קפלטון.... SEEE YA

למעלה