היום! שרשור פרק הבכורה!

היום! שרשור פרק הבכורה!

כל התגובות והדיעות שלכם לגבי המתמודדים, המנטורים והבחירות שלהם, הפורמט החדש, המנחים וכל מה שעולה על דעתכם לפני, במהלך ואחרי התוכנית הראשונה - לכאן!

כתבתי גם למטה- האם לא יהיה שלב דו קרב?

כי לפי ההסבר יהיו רק 14 הופעות חיות זה נראה לי אבסורד! מרגיש יותר מדי כמו מסחטת אסאמאסים... באמת לא יהיה שלב דו קרב?

יהיה

ראיתי בשלושה מקורות רשמיים אחרים. נראה לי פשוט דילגו על זה כדי לא לדבר יותר מידי... דרך אגב, זה 14 מתמודדים לכל מנטור - סה"כ עוברים את האודישנים 56 מתמודדים אז איכשהו צריך לסנן את זה אח"כ.

moshavnikit

New member
אביב גפן עושה את התכנית

מוסיף המון פילפל. שאר השופטים קצת משתפכים מדי לדעתי

Bliss89

New member
רק בגלל אביב גפן

אני בכלל מוכן לראות את התוכנית, איך הם מורחים שם כל דבר, עושים פרומו לכל דבר, עושים פרומו לפרומו כאילו פאק! מה תקעו את הפרשנית הזאת! מה הקשר! ומה זה זמן תגובה! מה אתם עושים לי פה סטטיסטיקות זה לא כדורגל מה שכן מצחיק אותי החלוקה המאוד גסה וברורה בין האשכנזים למזרחים

אהבתי

אני בכלל "פריקית " של תוכניות "כוכב נולד " ברחבי העולם ובארץ המומנט של להגשים חלום ולהיות מי שאתה - מרגש. לעמוד על במה ולממש את המהות -זה מקסים בכל גיל ראיתי היום דרך יוטיוב אהבתי את אביב גפן -מקסים,רגיש ,רואה הרבה מעבר,ויודע מצוין לחבר דקויות ולהשפיע בצורה מיוחדת (ברכת הדרך ל"ילדה " מהאבא ,כמה חודשים אחרי שהאמא נפטרה..כמה מסתתר מאחורי זה ) קלינשטיין מתוק להפליא כהרגלו - מדהים לראות איך הוא נשאר אותו איש מתוק ,לא משנה מה הוא עובר ,וכמה שנים עברו והיו מתמודדים טובים ובשלים ומרגשים - אהבתי

הוא היה בוחר להם שירים כמו

״אלוהים זה כמו תפוח״ או שהיה משכנע את האנשים שהם אפס

למעלה