היום! שרשור פרק הבכורה!

Jen74

New member
אני חייבת לציין שלא התלהבתי בהתחלה

לא מאביב ולא משרית כי לדעתי יש לא מעט מוסיקאים וזמרים שיכלו לקחת את תפקיד המנטורים יותר משני אלה. אחרי צפייה בתוכנית הראשונה נראה לי שעשו בחירה מוצלחת עם כל ארבעת המנטורים. באופן אישי אני אוהבת יותר את רמי ושלומי - די ברמה שווה כי הם שני סגנונות שונים לחלוטין. את אביב הייתה תקופה שחיבבתי, אחר כך לא ממש סבלתי ומאז השיתוף פעולה בצמד בלאקפילד דווקא חזרתי לחבב אותו. אני מודעת לעובדה שהוא יוצר נפלא ולא מפתיע מאחר וידוע מי ההורים שלו. הוא ינק יצירה וגדל על יצירה בבית. לא מפתיע שגדל להיות כזה. אני לא הבנתי כל כך למה חלק נבחרו ולמה חלק לא. בגדול, כמעט כל מי שהיה אתמול בתוכנית לדעתי יכול היה להמשיך הלאה. אבל בשביל זה הם שם המנטורים ולא אני.
אני מחכה בקוצר רוח להמשך.

Melen cholya

New member
יש אפשרות להביא לינק

לצפייה בפרקים דרך האינטרנט על בסיס קבוע?

אני לא מכיר משהו כזה

בכל מקרה, אם מישהו יודע על "דרך" כזאת, אפשר לשלוח במסר אבל לא על גבי הפורום.

Melen cholya

New member
למה לא בפורום ?

היתה את האפשרות הזו בפורום האח הגדול דרך מאקו, למה כאן זה לא אפשרי ? יש אנשים שלא מחזיקים טלויזיה או שלא תמיד יכולים לצפות בזמן השידור , לגיטימי לרצות צפייה דרך האינטרנט .

אני אתקן את עצמי

אם יש דרך חוקית כזאת, כמו באתר של התוכנית, אין לי בעיה. אבל נא לא לשים כאן קישורים לאתרים שמעלים שידורים בצורה לא חוקית, זה משהו שאסור בעקרון בכל הפורומים של תפוז.

בכל מקרה, כרגע אני לא מכיר אופציה כזאת

אבל הרבה פעמים אחרי שהתוכנית משודרת היא מועלית במלואה לאתר YNET, אם זה יקרה גם עם The Voice נשים כאן קישור
(מצטער אם יצא שהתפרצתי על ההתחלה)

omer719

New member
איזה כיף לשמוע שירים של אדל

ובכלל שירים באנגלית בתוכנית שכזו. הגיע הזמן שיתנו למתמודדים לשיר מה שבא להם!

בכוכב נולד 3 אחד המתמודדים שר באנגלית

זה נראה לי היה בחצי או ברבע גמר או משהו כזה, סוג של אישור חד-פעמי. כל פעם שאני מנסה לחשוב על השם שלו עולה לי "מיכאל קירילנקו", אז אני מקווה שתזכרו מי זה היה

omer719

New member
אבל בכלליות זה אסור.

וזה כיף שנותנים להם לעשות מה שבא להם.

מעניין שכשרמי דיבר עם קטלין

הוא אפילו אמר שאפשר לשיר בצרפתית (!) נראה אם באמת ינצלו את האופציה לשיר בשפות שונות ואם זה יבוא מהמתמודדים או מהמנטורים.

א א ל א

New member
שרית פשוט מלכה!!! מחכה כבר למחר..

לראות כמה רייטינג השיג פרק הפתיחה, הלוואי שירסק את כוכב נולד, מהמר על 35%

למה צריך לרסק את כוכב נולד?

נכון שיש סוג של תחרות בין הזכייניות ובין הפורמטים, אבל הן לא משודרות במקביל ואין סיבה שלא שתיהן יצליחו. בסופו של דבר זה תלוי במתמודדים בכל תוכנית וכמה הם ייתנו ביצועים מעניינים.

א א ל א

New member
אני אוהב את כוכב נולד..

אך הטריקים שעשו בטדי על מנת להכשיל את הבכורה של דה וויס עצבנו אותי לכן רציתי שיראו להם מאיפה משתין הדג והם באמת עשו את זה עם רייטינג של 39%

למעלה