היוש

בהחלט דיבור מגעיל

ובהחלט "בדיחה" ממש לא מצחיקה. ובהחלט חופש הביטוי מגן על בדיחות שכאלו. לא יצא מניפסט. סתם עובדה פשוטה.

ארגוני נשים באינטרנט

לא הצליחו להשאיר את אורטל במשחק. ארגוני נשים באינטרנט גם השתוללו על התבטאות איומה של מפיק התוכנית על דנה רון ואז, בניגוד להיום, כל הדיעה הציבורית ועיתונים נחשבים היו בעדם. הם השיגו חופשה של שבוע. רעש גדול בהרבה והרבה יותר תלונות הופנו גם נגד העירום של אורטל. כלום לא השתנה. בקיצור, אם זה עושה להן טוב, שיתלוננו. כנראה שבדומה לך גם להן משעמם.

נוח דעתך

יש לארגוני הנשים באינטרנט סוגיות חשובות בהרבה להתעסק איתן. המטרה היא לא שיעיפו או לא יעיפו את מיקי. בטוח שהאח הגדול ייתנו לו אזהרה מעושה והוא ימשיך, כמו שהרבה המשיכו. המטרה היא לעורר קול ומודעות ולא לתת להתבטאות הזאת לחלוף בלי תגובה הולמת.
מקשת באמת שאין לי הרבה ציפיות. אותה קשת שהמשיכה להעסיק את אייל גולן אחרי הפרשה ההיא. הם רקובים ומסריחים.

"לעורר מודעות" זה השקר

העצמי הרציני ביותר בשנות ה2010 בכל פעם כשנלחמים בתחנות רוח כיום, מביאים מצלמה או פובליציסט פייסבוק ומדברים על זה שמודעות זה הכי חשוב. בתשעים ותשע נקודה תשע אחוז מהמקרים, כמו במקרה הזה, יש כבר מודעות אבל היא לא רלבנטית להצלחת המאבק. אף אחד לא יאמר "איזה הומור אנין טעם" אחרי שישמע את הקשקוש הזה. אף אחד לא חושב זאת לפני כן. הרוב המכריע יסכים שמדובר בבדיחה מיזוגנית סרת טעם שנאמרה במסגרת טראש טלויזיוני. ומה מועילות ארגוני הנשים בהשתוללות שלהן? אף אחד לא יחליט שרק אחרי שהתקוממו הבדיחה פחות מצחיקה. ובהתקוממות של הארגונים על טראש בתוכנית טראש הם מחזקים את הסטיגמה על "חוסר חוש הומור", מרחיקים את הקהל הרחב מהעמדות שלה על ידי הצטירות כרדיקלים יותר מדי ובכך תורמים להחלשות הארגונים עצמם והמאבקים הצודקים שבהם הם כן מעורבים. חבל שהשעמום שלהם עכשיו פוגע במאבקים הנכונים שלהם אחר כך :(

ועוד מילה קצרה בנושא

בכל הפוסטים שראיתי, כולל זה של אורטל בן דיין מנהיגת העדר, יש התקוממות על מיקי שאומר ושום מילה על אליאב שמשתף איתו פעולה. מיקי רב עם אורטל (וארגוני המעריצות שלה). אליאב היה חבר שלה. אני לא יכול לחמוק מהמחשבה שלא מעט מההתנפלות בנושא הזה היא על מיקי כי פשוט "ניצח" את אורטל במשחק ופחות על ההתבטאות עצמה. מלחמה אישית. מי יודע, אולי אורטל בן דיין רוצה לעשות גם עם מיקיאגי "סיבוב פאבים" בתום התוכנית כמו עם הקודם שתבעה על התבטאויות חמורות.

אויש

בקטע בכלל לא רואים אותו, וממה שיצא לי לשמוע הוא אמר לו שהוא יתעלם ממה שהוא אמר או משהו כזה. אל תיכנס לזה יותר מדי חזק.

אה, מותר לאליאב להיות אדיש

נדייק. יש לו פריבילגיה להיות אדיש כי הוא חבר של אורטל בן דיין. לי ולציבור ולרשות השנייה את שוללת את אותה פריבילגיה עד כדי איומים על חופש הביטוי. אם מרטין היתה יושבת שם היתה הזדעקות על כך שהיא נותנת להתבטאות לעבור בשקט.

אתה באמת מחפש פה עם פינצטה

תקשיב-זו לא סגירת חשבונות, לאף אחד שם לא אכפת מי חבר של מי. אתה הוזה תאוריית קונספירציה הזויה ומנותקת. אתה מבין עד כמה הטענה שלך הזויה? בגלל ששמוליק חבר שלה, ושרוליק לא חבר שלה, הן החליטו להיטפל לשרוליק. אין לזה שום קשר לעובדה שבמקרה לא ראו ולא שמעו את שמוליק בסרטון. אתה לא חושב שאם אכן הייתה לה תמיכה שתלך כזה רחוק לסגור חשבונות עם אלו שלא היו חברים שלה היא הייתה נשארת בבית? בדיקת מציאות דחוף.

לא קונספרציה. להפך

זו אותה אורטל בן דיין שיצאה למלחמה בדביל שמכנה עצמו "הפרופסור" בגלל כמה ריבים באינטרנט ואז שלמה לו כסף בבית המשפט במהלך מביך במיוחד מכל הצדדים. זו אותה אורטל שטרחנה ועברה דייר דייר לשאול האם צחק מהתבטאות שנאמרה יומיים לפני כן. זו אותה אורטל בן דיין שידועה בביצוע שיימינג ללא מעט אנשים ופעילים באינטרנט. כשהיא נלחמת זה עד הסוף. וזה הופך למלחמה אישית מאוד מהר. ויש לה קהל עוד לפני בית האח שתומך ומעודד את ההתנהגות הזו. מיקי הוא רק עוד שם ברשימה. ואת אליאב שומעים מגחך. בבירור.

חח טוב

המשך צפייה מהנה

aviril11

New member
הצצתי לתכנית של גיא פינס ואכן יש דבר .

כזה "מדינת תל אביב" .ואני שואל אתכם למה בישראל נוהגים לחגוג בת מצווה ובתל אביב חוגגים "בת מיצווש".
..למה למה מדינת ישראל מלאה בילדים אבל בתל אביב יש "ילדודס"?
למה בישראל ישנם המון מקומות אבל בתל אביב ישנם "לוקיישנס"?
..למה במדינת ישראל יש חיי לילה אבל בתל אביב ישנה "סצנת חיי לילה"
למה בכל המדינה יש רכילות אבל בתל אביב יש "ביצה"
למה בישראל ישנם המון גברים אבל בתל אביב קיים " אליאב"?

וואו איזו קפיצה

קודם כל הכוונה היא לא להגיד לאנשים מה מצחיק ומה לא מצחיק. נכון שאנשים לא חשבו שזה מצחיק (אני לא חושבת שמה שהוא אמר אפילו טכנית קביל כבדיחה, בלי קשר לתוכן) אבל כן יש סיכוי גדול שאנשים פשוט היו מחליקים, מבליגים, ובכך אמירות כאלו היו עוברות לסדר היום.

בכך שהן עושות באלגן אז אולי בפעם הבאה מישהו יחשוב לפני שהוא יאמר דברים כאלה במדיום כזה. וכן במציאות שאנחנו נמצאים בה, כל לקח כזה הוא מבורך. הנוער בישראל שניזון באינפוזיה מהתוכניות האלה נעשה בהמי ומופקר מרגע לרגע. ואני לא מדברת על סקס, אני מדברת על חוסר כבוד בסיסי ביותר לאדם אחר. ותגובות הולמות על מקרים כאלו אולי מרחיקים את הציבור המשוכנע מראש עם הסלידה המובלעת מפמיניזם, אבל הן בהחלט מקרבות הרבה נשים שאילולא המקרים האלו לא היו מתוודעות לארגונים האלה. וזה מה שמשנה באמת. אם אתה חושב שזה מה שעומד בראש מעייניהן, להצטייר כבעלות חוש הומור, אתה באמת לא מבין פמיניזם.

ושוב הזלזול התהומי שלך בבני אדם

משפיע על הכתיבה. רמה כזו של שנאה וזלזול לציבור אני מצפה לראות רק אצל הימין הנוצרי באמריקה ודומיו. נתחיל בצווחות הנואשות על הנוער שהריאליטי מקלקל. כלל אצבע "חשבו על הילדים" היא הדרך להסתיר כל התנשאות ערכית לא מוצדקת. מאשימים את הריאליטי ואת הכיבוש ואת מבוכים ודרקונים ומה לא. הריאליטי לא מקלקל את הנוער וראיתי המון המון תופעות מבורכות בקרבו. במקום לצווח על ריאליטי ובידור טראשי שתמיד היה באיזו קונסטלציה (ואם פה מדובר רק בהתבטאות, הרי שבטלנובלות של הדור הקודם הוו תכנים מיזוגניים שהוצגו כאידיאל המשפחתי לעיתים תכופות ולא נחזור עוד אחורה בזמן פן תובכי בהרבה) תתעסקו במערכת החינוך הכושלת. הטראש לא משמש לחינוך. החינוך משנה את הטראש. אבל הפנינה האמיתית בדברייך היא בטיעון המופרך כי נשים צריכות את התלונות האלה כדי ללמוד פמיניזם מארגוני נשים. כמה התנשאות על הציבור. כמה חשיבה איומה "מי שלא בארגון רק ישמע עלי ויראה את האור". זו חשיבה הכי דתית שיש. לא. נשים לא לומדות פמיניזם ממאבקי סרק בהתבטאויות בתוכנית טראש. הן לומדות פמיניזם ממאבקים אמיתיים על נושאים שמשפיעים עליהן. ובכלל לא הבנת את הנקודה לגבי "חוש ההומור". זה לא שזו מטרת הארגונים הללו להיות עם חוש הומור. אבל כשהם יוצאים על קלה כבחמורה ונאבקים בתחנות רוח בצורה רדיקלית הנשים שצופות מהצד פחות יזדהו עם המאבק ויסמנו את הארגונים הללו כרדיקלים מדי ולכן לא יעזרו במאבקים צודקים שלהם. גול עצמי. ןזה כבר אינטרס של המאבק כולו. שמעת כבר את "אני בעד שויון מגדרי אבל איני פמיניסטית"? זו התוצאב של העבודה הנהדרת של ארגוני "סגירת חשבונות אישיים בשביל אורטל בן דיין" וזה נזק שממש קשה לתקן

הן לא

לומדות על "פמיניזם" אלא לומדות שיש מקום שבו הן יכולות להתקבל ולהרגיש שוות. אני מציעה לך להסתכל בדף של אחת מתוך אחת ולראות את המוני התגובות המרגשות, והרבה מהן התוודעו לארגון בגלל הפעילות שלו בכל מיני פרשות שהיו בכותרות עד לא מזמן.

לגבי כל השאר אין לי מה להגיב כי אין כל כך עם מי לדבר.

אחת מתוך אחת הוא דף נהדר

עם המון פעילות מבורכת. אף אחת לא הגיעה לדף הזה בגלל התבטאויות של מיקי או דברים דומים. להפך, זו ממש הנקודה שלי. לדף הזה מגיעות נשים בעקבות פגיעות ממשיות בהן. לא מלחמות סרק. אלא מאבקים אמיתיים. כולי תקווה שהדף הזה לא משמש גם הוא לפופוליזם שיבריח ממנו נשים כי "משעמם"

תובנת האח הגדול בעונה הזו

פתאום הבנתי שהעונה הזו היא לגמרי שחזור של בית 2 המזויף מהעונה שלנו. יש את השמאלנית הקיצונית במאבק כוחות עם המבוגרת המסורתית. יש "משולש אהבה" שבמסגרתו אקטים מיניים במרבית הערבים. הבלונדה נבחרת. יש מאבק טבעוני. ויש את אלדד. ואפילו הויכוחים נראים אותו דבר. עשר אנשים שמדברים ביחד בניגוד לאצלנו בה אנשים לפחות חיכו שהשני יסיים את המשפט.

אני לא מצליחה לפענח את דורון

הבן אדם הזה לא יודע לעצור ב

אז מצד אחד אני עדיין רוצה שהוא יישאר במשחק כדי לתת איזה נופך אידיוטי למשחק הזה,
אבל מצד שני הוא מרגיז אותי ברמות ממש קשות.

את מדברת על היציאה שלו על קארין?

הוא הזכיר לי את המייליז וענת ביציאה הזו. לתקוף בלי הפסקה עם מיליון רוע בפה. הידעת שרוני מיילי תומך באופן פובי בדורון?

למעלה