היוש

כן, על זה בדיוק אני מדברת

אני באמת לא מבינה מה ההבדל בינו לבין מיילי

מיילי לא היה מטומטם ולכן אולי הוא גם נענש בחומרה.
עושה רושם שההפקה עושה חסד עם דורון כי הוא מסתמן כדביל המצחיק התורן. אבל הקטע המגוחך הוא שדורון לא מצחיק.

כן. יש לו בעיה אמיתית

כי ההפקה רואה אותו כטיפוס אחד והוא מנסה להיות כל הטיפוסים ביחדמונכשל קשות בכל התפקידים. זה מאוד פתטי (לא כגנאי... כאבחנה)

אולי תוכלי להבהיר לי משהו

כי ממש לא הצלחתי להבין. עושה רושם שבפורום "הוצאת דיבה" כולם שונאים ממש את קארין. יש לך איזה הסבר למה? היא כזו פרווה (כמו האוכל שלה - יאק ירק יאק)

אני גם לא כל כך מבינה מה יש לשנוא בה

אולי בגלל התחושה שהיא עלולה לקלקל לאלדד את המשחק ולהעלים אותו תחת קוריה. גם אני מוצאת שהיא מאוד פרווה. חוץ מהריב הבלתי נגמר שלה עם דורון, היא לא ממש מעניינת.
גם היחסים שלה עם אלדד מאוד פרווה לטעמי. אין שם ברקים ורעמים או סופה עזה. יש שם גשם אנגלי משעמם ביותר.

כן. ומצד אחד

זה סופר לא טלויזיוני ומשעמם. אבל יש בזה גם משהו מקסים מהבחינה הפרסונלית. דינמיקה שפויה בתוך ים של רגשות חסרי פרופורציות.

אני הרגשתי שונאים אותה עוד לפני שהיא התקרבה

לאלדד . בשבוע הראשון היה קטע שהיא דנית ואנה ישבו ודיברו על לינור ובתגובות של אנשים בפורום של האח היה נדמה שהרבה שם אוהבים את לינור אז הגעתי למסקנה שבגלל זה לא אוהבים את קארין אבל מצד שני גם לי זה לא ברור למה שונאים אותה
גם למה מיקי ומרטין היו נגדה

Aronsona

New member
צפרא טבא

למרות שהזמן שלי מוגבל ביותר בימים אילו, את זה דווקא כן ראיתי.
והחיוך הענק שבו נאמרו הדברים והצחוק העצמי על היותם "אלים באולימפוס" הוא אשר ליווה את המשפט הזה.
אבל את אומרת שהוא נחש אז בסדר

Aronsona

New member
תאמיני לי. במקרה ראיתי בדיוק את הדקות הללו

ומיקי באמת בחור חכם אבל כנראה שלא היה צריך לומר את המשפט הזה אפילו בצחוק עצמי.

למעלה