היטל תיעול ציטוט מדבריו של חבר המועצה דביט מס

AMITBN890

New member
היטל תיעול ציטוט מדבריו של חבר המועצה דביט מס

"לצורך השקיפות, אני תומך בהטלת חובת תשלום עבור התיעול בישוב )בהתאם לחוק העזר שאושר ותמכתי בו במליאה בשנת 2009 ( ,בהתאם לחובתה של המועצה בביצוע תשתיות וכנאמנה על רכושה ובטחון התושבים וכל זאת בכפוף לחובתנו במנהל תקין ושקיפות כלפי התושבים." שביט, עלויות התיעול אמורות להיות ממומנות מכספי היטל ההשבחה. זה מובן ? אתה מבין את זה? אתה שייך לאילו שתומכים בהטלת היטלים יקרים ומיותרים שפוגעים חמורות במעמד הביניים ומייקרים ללא צורך את עלויות הבנייה במדינת ישראל. דרך אגב, אתה צריך לשלם את ההיטל הזה? תושבי צורן צריכים לשלם את ההיטל הזה? פוליטיקאים עם דעות כמו שלך גורמים לכולנו לפזול למקומות אחרים בעולם כי נמאס לכולנו מהטימטום הזה. נמאסססססס!! אתם החלטתם לחסל את מעמד הביניים במדינת ישראל. היטל תיעול, היטל שצפים, היטל מזגנים, היטל ....ומעלים את ההיטלים הקיימים ב 350 % , חבורת חא..... מה שקורה כאן זה פשוט גועל נפש!! חבורת פוליטיקאים קטנים שאלוהים לא מבין מהיכן הם הגיעו החליטה לעשוק את תושבי הישוב. בושה וחרפה, גועל נפש.

shavitmass

New member
עמית ידידי.

לקחת חלק ממה שכתבתי ולעשות מזה פוסט זה פשוט ליצנות לישמה. מכיוון שאני מכבד את כבודו, אני מתאר לעצמך שבטח תשמח אם אציג את כל הפוסט על מנת שהציבור יבין את ההקשר ! הנדון: תוספת לסדר היום א.נ, הריני מתכבד לפנות אליך ולבקשך להוסיף את הנושא הבא לסדר היום בישיבת המועצה מן המניין הבאה: הנדון: חוק עזר לתיעול 2009 או 2010. א. הרקע: 1. מליאת המועצה המקומית קדימה-צורן אישרה בישיבתה מיום 13.10.2009 את התיקון לחוק העזר לתיעול. סעיף מס' 2 - אישור חוק עזר לקדימה – צורן תיעול התש"ע - 2009 . חברי המועצה בקשו וקיבלו מעו"ד ולדמן ומרו"ח בוכניק הסברים לגבי סעיפים 6 – 9 ו – 12 (ב) לחוק העזר . יצחק גולברי : באשר לאכיפה – אנו נפעל על פי הסמכויות המוקנות למועצה. אנו גם נבחן לטפל במפירי החוק באמצעות ברירות קנס. אני מבקש להצביע על חוק העזר. פה אחד הוחלט לאשר את חוק עזר לקדימה – צורן (תיעול) התש"ע- 2009, רצ"ב . 2. ביום 31 באוגוסט 2011 , עיינתי בחוק העזר לתיעול כפי שפורסם ברשומות באתר משרד המשפטים ונוכחתי לדעת כי ישנם לכאורה שינוים שהוכנסו לחוק העזר לאחר אישור החוק במליאה. השינוים שהוכנסו בחוק העזר (במידה וממצאי הבדיקה שלי ימצאו כנכונים) לא הובאו לידיעת המליאה ולא אושרו על ידינו (עד כמה שידוע לי). לכאורה עולה כי מצבה של המועצה לפי חוק העזר שפורסם ברשומות הורע בלפחות סעיף אחד. 3. בתאריך 1 בספטמבר 2011, ערכתי שיחה טלפונית עם מנכ"ל המועצה וראש המועצה ושיחה עם מבקר המועצה . הודעתי להם על השינוים שמצאתי וביקשתי מהם לבחון לאלתר את הממצאים. כמו כן העברתי למבקר המועצה ולמנכ"ל המועצה את העתק החוק כפי שנמסר לחברי המליאה לפני הדיון במליאה הכולל את הערותי לקראת הדיון והערות שנכתבו תוך כדי דיון. 4. בשנת 2005 במסגרת דו"ח מבקר המועצה על אגף הכספים במועצה העיר מבקר המועצה (עמוד 35 סעיף 15.16) " לא ברור מה הטעם בביצוע עבודות תיעול בלי לחייב את הבעלים. יש לבחון מדיניות זו בשנית ולשקול להטיל חיובים, לפני שהדבר לא יתאפשר ( ראה סעיף 9.9 לעיל)". מאז שנת 2005 ועד לשנת 2011 המועצה המקומית לא גבתה היטל תיעול וכשהחלה לגבות את ההיטל הסתבר ( בהתאם לפס"ד של בית המשפט המחוזי שהוצע כנגד המועצה ועליו המועצה מערערת) כי בעקבות השיהוי הרב יש התישנות על חובות חלק מהתושבים! בעקבות פס"ד זה , של בית המשפט המחוזי 5.6.2011 נאסר על המועצה לגבות את ההיטל מהעותרים. 5. בחודשים האחרונים החלה המועצה להנפיק (גם לאחר פס"ד של בית המשפט המחוזי – פס"ד ימין ואח' נ' מועצה מקומית קדימה, מתאריך 5.6.2011) בקשות לתשלום היטל תיעול מתושבים בישוב. 6. מסתבר כי חלק מהתושבים מחזיקים באישורים שמאשרים כי אין להם חובות על חלקותיהם ( ולו יתגלו חובות, המועצה תוכל לגבותם עד לתאריך XXXX תאריך שעבר ממזמן) לכן יש לבחון האם על ידי הודעה זו ויתרה למעשה המועצה על חובות (למרות חוק העזר שהיה בתוקף ולמרות שבוצעו כל אותה העת עבודות תיעול בישוב וחוק העזר מאפשר גביה של היטל התיעול גם כאשר העבודות אינן צמודות לנכס ממנו נגבה ההיטל) – מתוך פס"ד: בית המשפט דחה עוד את עמדת המועצה וקבע כי: "כאשר המועצה אינה גובה היטל תיעול במשך כ- 12 שנה לאחר התקנת חוק העזר, ואף נותנת בידי בעליה זכויות אישורים שאינם חייבים כל חוב לעירייה – יסתמך תושב בעל נכס באזור הרלבנטי על כך שלא יידרש עוד לשלם עבור עבודות שבוצעו בעבר הרחוק" 7. מהרקע לדיון כפי שציינתי עולה חשד לכאורה, שמעבר להתנהלות לקויה של המועצה במשך שנים בהם לא גבתה (למרות שיכלה חוקית) היטל תיעול , המועצה לכאורה הגישה למשרד הפנים/ המשפטים, חוק עזר ששונה מחוק העזר שאושר בדיון במליאה! אי היכולת לגבות את היטל התיעול החדש מחלק מהתושבים (בעקבות פסיקת בית המשפט המחוזי ובמידה ותתברר טענתי כנכונה לגבי השינוים המאוחרים בחוק העזר) תמצא המועצה חו"ח, בפני מצב שאנו ללא חוק עזר לתיעול וגם לאחר שהנ"ל יאושרר במידת הצורך , חלק מחובות התושבים יהפכו לחסרי משמעות עקב התישנות. מצב זה יחייב תיקון הן של חוק העזר ( המילולי) והן ביצוע מחדש של החישובים על מנת שהחוק יאפשר לכסות את עלויות התיעול בישוב. 8. לצורך השקיפות, אני תומך בהטלת חובת תשלום עבור התיעול בישוב (בהתאם לחוק העזר שאושר ותמכתי בו במליאה בשנת 2009) ,בהתאם לחובתה של המועצה בביצוע תשתיות וכנאמנה על רכושה ובטחון התושבים וכל זאת בכפוף לחובתנו במנהל תקין ושקיפות כלפי התושבים. ב. הצעת החלטה נדרשת: 1. מליאת המועצה מנחה את ראש המועצה והיועמ"ש למועצה להסביר לא יאוחר מ- 30 יום את הסיבות לשינוים בחוק העזר לתיעול . 2. במידה ואכן יעלה מהבדיקה כי חוק העזר שפורסם אינו זהה לחוק העזר שאושר במליאה, ידאג ראש המועצה לזמן לאלתר ישיבה שלא מן המניין בה יוצג לדיון ואישור, חוק העזר לתיעול מתוקן. 3. עד למיצוי תהליך הבדיקה תופסק לאלתר גבית היטל התיעול מהתושבים ( מכיוון שחוק העזר הישן בוטל וזה שפורסם שונה מהותית מהחוק שאושר במליאה). 4. כספי היטל התיעול שנגבו מהתושבים יוחזקו בחשבון נפרד ולא יעשה בהם כל שימוש עד לסיום הבחינה של הנושא על ידי היועמ"ש למועצה ובמידת הצורך פרסום חוק עזר מתוקן לתיעול ואו יוחזרו למשלמים בהתאם להחלטת היועמ"ש למועצה. בכבוד רב, שביט מס - חבר מליאת המועצה סיעת אופק

AMITBN890

New member
מודה לתגובתך, אני מחפש בנרות

פוליטיקאים שהחליפו דיסקט ומבינים שהמצב בו רשות מקומית מעלה את נטל המס במאות אחוזים תוך מס' חודשים הוא מעשה מטורף. אם הפוליטיקאים ה"חכמים" יבדקו הם יגלו שישנן רשויות שמצליחות לממן פיתוח ותיעול בסכומים הנמוכים בעשרות ומאות אחוזים מההיטלים בקדימה-צורן. אני לא מבין להיכן נעלמו ונאלמו כל אותם פוליטיקאים שהסכימו להיטלים ההזויים האלו. היטל סלילת כביש עלה ביום אחד מ 60 ש"ח למטר בנוי ל 190 ש"ח למטר בנוי!!! היטל תיעול!! מה זה הקישקוש הזה? היטל שצפים, מה זה החירטוט הזה? מחר יחוקקו היטל פרחים עונתיים וכך הלאה....... פוליטיקאים ,תתעוררו, בישוב הזה חיים בני אדם שצריכים לממן את השיגעונות שלכם, אתם לא משחקים במונופול... אתם הורסים את מעמד הביניים וגורמים למחירי דיור מטורפים. שנה טובה.

AMITBN890

New member
שביט, אתה מנהל קרב מאסף

אחרי שתמכת בהיטלים ההזויים האלו. לזכותך יאמר שאתה מביע את דעתך כששאר הפוליטרוקים שותקים כשהם מפקירים את תושבי הכפר בקדימה לדמם. אבל אל דאגה, בבחירות הקרובות אף אחד לא יישכח ולא יסלח ואני מציע לכל הפוליטיקאים לתקן ולבטל לאלתר את כל חקיקת המשנה בנושא הארנונה וההיטלים. חקיקה הזויה. זה פשוט פיגוע ממוקד בתושבי הכפר בקדימה. מה שאני לא מבין זה איך יתכן במדינה דמוקרטית שחבורת אנשים שאף אחד לא יודע מהיכן צצו, יכולים בהנף יד להעלות מיסים ב 350 % ולייצר מיסים חדשים שמשולמים מההכנסה הפנויה של כולנו ושעליה כבר שולם מס. איך? איך ריבונו של עולם?

shavitmass

New member
עמית ידידי

1. עדין לא קיבלתי ממך תשובה לשאלה שלי, כיצד על המועצה לממן את התשתיות ? כיצד על המועצה לממן בניה של מבני ציבור ואו שיפוצים במוסדות החינוך ועוד.... 2. הכי קל , לשבת מהצד (כמו הזקנים בחבובות) ולצחוק על כל העולם. מכיוון שתחשיבי ההיטלים לא נובעים מרצונותיהם של חברי המליאה אלא מתחשיבים של חברת ג'יגה שאושרו על ידי משרד הפנים ומטרתם לכסות את ההוצאה הצפויה ( וזו שהיתה) לצרכי הציבורים ( שאינם פרי תשלומי הארנונה). חשוב לציין שחלק מהכספים הללו (בהתאם לחוק) גם משמשים את פעילות המועצה השוטפת ( כפי שידוע לך ארנונה הינה מס גרעוני). 3. כפי שאתה יודע התנגדתי ליקור הארנונה מתחילת הקדנציה ! מכיוון שלדעתי המועצה לא עשתה מספיק על מנת לגבות את הארנונה שהיא בעצמה קבעה מכלל התושבים וכמו כן לא התיעלה במידה מספקת על מנת להקטין את הוצאותיה! ( חוכמה קטנה מאוד לגבות ממי שמשלם ממילא....). כידוע לך להבדיל ( גם ממך) אני פועל על מנת שהמיסים שמוטלים על התושבים יהיו נכונים , גביתם תתבצע בצורה שקופה ובמידה ויש צורך אני נלחם על מנת שהצדק ( כפי שאני מאמין) יצא לאור והתושבים ישלמו את המס שהם צריכים לשלם בפועל. ראה את המאבקים בארנונה למרתפים, בהיטל התיעול ( למרות שאתה עמית, מביא את דעותיך בצורה מאוד משכנעת) לא ראיתי אותך ותושבים רבים נוספים עושים בפועל משהו על מנת שהצדק יראה ואו ישמע! - חבל!! אספנו 2000 חתימות על מנת להביא את מחאתנו על אישור המליאה ליקר את הארנונה ב- 9.3% לשנת 2011 עצומה שהועברה לשר הפנים ושר האוצר כולל נימוקים מדוע אין להעלות את הארנונה. ארגנו למעלה מ- 75 בתי אב להגשת השגה וערר על שומת הארנונה למרתפים. ואנו מארגנים את המחאה ובודקים צעדים משפטים על מנת שתושבי הישוב ישלמו היטל תיעול בהתאם למה שהם צריכים ולא למה שהמועצה רוצה. כל סיוע ( פרט לכתיבה בפורומים) יתקבל בברכה.. חג שמח

AMITBN890

New member
שביט היקר, תחליף HD

אתה ושאר הפוליטיקאים צריכים להבין ולהפנים את העובדה שהתושבים במדינת ישראל נחלבו על הסוף, כלומר לא ניתן לחלוב מהם יותר כסף. העטינים התיבשו. החלב נגמר!! זאת נקודת המוצא מבחינתי. כרגע אני ועוד אזרחים נוספים במדינה הזאת מתחילים לשאול את עצמם אם זה עסק כדאי לחיות כאן. אולי ישנם מקומות שפויים יותר? מדוע אני צריך לעבוד כל היום בפרך כדי לממן את המועצה, את הפוליטיקאים, את המדינה? מדוע ריבונו של עולם? ז"א שזה ממש לא מעניין אותי איך ומהיכן תשיגו את הכסף. תסתדרו זבשכם. בקדימה היה פי אלף יותר טוב לפני 10 שנים בהשוואה למצב הנוכחי וגם רמת השירותים שהמועצה נתנה לתושבים היתה גבוהה יותר. ראש מועצה שלא מסוגל לגייס כסף ממקורות חיצוניים שיחפש לו עבודה אחרת כי לתושבים נגמר הכסף, הבנת שביט? נגמר הכסף והחשק להיות עבדים של הרשויות!!! שראש המועצה יחפש קבלנים בסין, יזמי BOT, יתקין לוחות סולריים (כשהתעריף היה גבוהה....), ייזום מיזמים בקיצור יתחיל לתפקד ולחשוב מחוץ לקופסא כי לחלוב ולרדות בתושבים זאת חוכמה קטנה מאוד!! אתן לך מס' דוגמאות ליוקר המחייה ההזוי במדינה הזאת: ארוחה משפחתית במסעדה - 80 $ ליטר דלק - 2 $ ארנונה שנתית לבית ממוצע בקדימה - 2700 $ כאשר מס הכנסה + ביטוח לאומי + מס בריאות + מע"מ מגיעים ביחד ל 70-80% מההכנסה לא ניתן עוד לשלם ארנונה שנתית שוות ערך ל 1-1.5 משכורות ממוצעות שהם שווה ערך לעוד 8.3 - 12.3% מס נוספים על ההכנסה הפנויה. לשאלתך, מקורות המימון של המועצה המועצה לפיתוח ובניית מבנה ציבור מהמקורות הבאים: 1.היטלים שפויים 2.ארנונה שפויה 3.היטל השבחה (כ 100000 ש"ח בממוצע ליחידת מגורים בקדימה) 4.קבלת תקציבים מהמדינה 5.קבלת תקציבים ממפעל הפייס 6.שכר של בכיר א' מועצה : שווה ערך לבניית אולם ספורט 7.שכר של בכיר ב' במועצה: שווה ערך לבניית בית ספר יסודי 8.ועוד בנוסף, שים לב שישנן רשויות בהן היטלי הפיתוח נמוכים בעשרות אחוזים מההיטלים שבהם אתה תומך ותמכת. האם עלות העבודה בגליל זולה יותר מאשר בקדימה? האם עלות האקרשטיין בנגב זולה יותר מהעלות בקדימה? שביט, תם עידן הטימטום והיכולת של הפוליטיקאים לסבן את הציבור. אתה טעית טעות רצינית בכך שתמכת בתעריפי הארנונה ההזויים לעסקים ובעלאת ההיטלים המטורפת לבנייה הפרטית. אתה חושב שאנחנו אימבצילים? מי משלם בסופו של יום את עלויות ארנונה של 800 ש"ח למטר מרובע של בנק או סוכנות ביטוח? מי אם לא אנחנו הלקוחות!! בבחירות הבאות אני מצביע רק לפוליטיקאי שיתחייב בכתב מגובה בערבות בנקאית אישית שהוא הולך לחתוך את הארנונה וההיטלים ב 50% לפחות. כרגע אני מזהה בסביבה אך ופוליטיקאים שרוצים לעשוק את התושבים!! רוב הפוליטיקאים האלו משום מה לא אמורים לסבול מהגזירות שהם חוקקו (רמז : תושבי הבנה ביתך וצורן). לסיכום, אני מתגעגע לקדימה של לפני 20 שנים. איזה ישוב נפלא, שקט, תמים, אמיתי. היו ימים ולא ישובו עוד. יום נפלא.

AMITBN890

New member
תיקון

עטיני התושבים יבשו. משמע אין יותר מה לחלוב. נגמר!! אולי נשאר חלב בעטיני הפרות ליד המועצה. תנסה לחלוב מהם ארנונה והיטלים.

shavitmass

New member
מקורות מימון

ראשית אני שמח שדעותינו זהות לגבי הצורך של ראש המועצה לגייס כספים ממקורות חיצונים. מפעל הפיס מממן פרויקטים רבים בישוב בעיקר בנושא החינוך והספורט. תקציבי מדינה (שאינם בנית בתי ספר) - המועצה לצערי לוקה בחסר בתשובה לקול קורא של המדינה לקבלת תקציבים וגם תקציבי משרד החינוך לא תמיד מגיעים ליעודם... לגבי שכר בכירים - זה קצת דמגוגיה....מכיוון שכל שכר צמוד לדרוג שלו ולכן הוא לא תמיד בשליטה של המועצה... היטלים שפוים - יופי של כותרת! היטלים נגזרים מתחשיבים שמאושרים על ידי משרד הפנים והם כמובן מבוססים על ההוצאה הצפויה או הוצאה שהיתה לנושא מסויים . בפועל לפי מה שאתה כותב , התחשיבים לא נכונים ! אשמח לקבל דוגמאות לנושא. במידה והתחשיבים כן נכונים אז ההיטלים נכונים. (בלי שאף אחד שומע ....הבעיה אינה רק גובה ההיטלים ! הבעיה העיקרית הינה גבית ההיטלים בזמן לפני שתהיה עליהם התישנות ( ראה את נושא היטל התיעול ). היטלי השבחה - ביקשתי מקורות הכנסה נוספים , לא מקורות קיימים... לגבי הארנונה - אני מניח שאתה מבין את שכתבתי בפוסטים הקודמים שלי. לגבי ללכת לחפש ספקים בסין- אני סוחר עם הסינים שנים. המועצה יכולה לסחור עם מי שהיא רוצה ( למרות שלמיטב זכרוני היא מחוייבת להעדיף ספקים ישראלים עד פער מחירים של 15%...- לפי מיטב זכרוני) , המועצה גם להבדיל מהעסק הפרטי שלי ( או שלך) מחוייבת במכרזים מה שלעיתים גורר קרטל או התאגדויות שמטרתן חלוקת אזורי שליטה / הכנסה בין גופים המספקים אותם שרותים .... הרמז שלך (העבה) שהחוקים חוקקו מכיוון שאינם פוגעים במחוקק היא הוצעת דיבה ותרשה לי להתעלם ממנה!! מכיוון שלא נכחת ברוב הישיבות של המועצה שדנו בחוקי העזר אני מניח שאת הדברים שלך אתה אומר מתוך חוסר ידיעה! חובתם של חברי המליאה היא נאמנות הן לתושבים שבחרו אותנו והן לראשות המקומית על מנת שהאחרונה תוכל לספק הן שירותים והן תשתיות לתושבים - לכולנו! אכן יש קונפליקט בין הנאמנות הכפולה של חברי המליאה - אולם בסופו של יום כמו בכל דבר בחיים אנו צריכים לקבל החלטות וכולנו אחראים על ההחלטות הדמוקרטיות שאנו מקבלים. אתה מוזמן לקחת חלק בישיבות המליאה, לדרוש התנהלות תקינה / שונה, לבדוק בזמנך הפנוי את ההיטלים ואו חוקי העזר ולהציע הצעות יעול ושיפור ( כפי שאני עושה בהתנדבות). בברכת שנה טובה ומתוקה,

AMITBN890

New member
שביט ידידי , פשוט נגמר הכסף

הבנת, נגמר הכסף. כאן זה מתחיל ומסתיים. נמאס לנו לממן את הטימטום של הפוליטיקאים הזעירים בקדימה-צורן שצמחו משום מקום.. היה מעניין לדעת מי החריג בחוק העזר את תושבי צורן והבנה ביתך והיכן גר כל פוליטיקאי שהצביע בעד העלאת ההיטלים? עובדתית, העלאת ההיטלים היתה מיותרת כי קיימים בארצנו הנפלאה ישובים בהם ההיטלים נמוכים בעשרות אחוזים. תקרא לאט את המשפט הזה ואז אולי תבין!!| |

AMITBN890

New member
וכמובן הארנונה על מרתפים ופרגולות

שהעלו את תשלום הארנונה בעשרות אחוזים. פשוט גועל נפש.

shavitmass

New member
ארנונה על מרתפים ופרגולות

עמית , מי שהעלה את הרעיונות הללו הינו האיש שפעלת בנמרצות שיבחר לתפקיד ראש המועצה. הוא הכתובת !! פרגולות שאינן אטומות למים ואור לא מחויבות בארנונה! שנה טובה

AMITBN890

New member
שביט, יתכן וכל הסיפור נובע ממינוי החשב המלווה

האופוזיציה, בגלל גרעון של אחוזים בודדים ניהלה מלחמת חורמה והובילה למינוי חשב מלווה. יתכן שזה הוביל לסיום הטראגי הזה@@@@ בנוסף האופוזיציה תמכה בהעלאת ההיטלים ב 300% ..............והוספת ההיטלים החדשים ......

shavitmass

New member
עמית , אתה "קצת " יותר חכם מזה (לא??)

גולברי מפריח בלונים (וזה לא בגלל שקדימה בת 80) גולברי מנסה לשכתב את ההסטוריה ולא בגלל אהבתו להיסטוריה. החשב המלווה מונה לא בגלל האופוזיציה! הוא מונה בגלל שראש המועצה יצר בור בתקציב המועצה בשנת 2008 (שנת הבחירות). יקור ההיטלים אינו בגלל האופוזיציה - הקואליציה הינה רוב במליאה ולכן הם מצביעים באופן אוטומטי על הצעות הקואליציה! הרוב מאשר מה שהקואליציה רוצה (תנחש מי יו"ר הקואליציה...נכון גולברי) מי חברי הקואליציה: גולברי, מנדי, צ'וח , אייל אלבלק, רוני לוסטמן , גידי בלייכר (וסיעת ש"ס ברוב המקרים) - זה 8 חברי מליאה מתוך 11. יקור ההיטלים - מי שאחראי על הבאת ההיטלים החדשים הינו ראש המועצה ( אתה יודע זאת היטב!!). מכיוון שכל הדרכים מובילות לאיש אחד , אני מציע שתביא את תגובתו לשאלות שלך. ניהול מלחמת חורמה - תקשיב ידידי, האופוזיציה ניהלה מנהלת חורמה בתקציב שהוגש לנו בשנת 2009 שהוא בבסיסו לא מאוזן!!!!! אתה מבין???? חל איסור על הגשת תקציב לא מאוזן! וחל איסור על אישור תקציב כזה! הגרעון מביא באופן מיידי חשב מלווה ( אני לא הייתי חבר מליאה בשנת 2008 שנוצר הגרעון). אני מניח שלו היינו מרימים ידים בעד תקציב גרעוני , היית נזעק ...אז במקום להטיף מוסר עמית, אני מציע שתפנה את השאלות שלך בנושא לגולברי ולחבריו לקואליציה. האופוזיציה, שומרת בהתנהלותה על הקופה הציבורית גם שההחלטות שאנו תומכים בהם אינן פופלאריות ( אנחנו לא בתחרות יופי), העובדה שישום המלצות וועדת הביקורת בשנים האחרונות חסכו למועצה כספים רבים והביאו להכנסות של מילוני ש"ח - ללא העלאת הארנונה!!!!(מה שבסופו של דבר חייב להביא להפסקת העלאת המיסים!). שנה טובה, גמר חתימה טובה.

AMITBN890

New member
שנה טובה ומאושרת

חבל רק שמעכשיו ואילך כל שנה תהיה יקרה יותר, והכל צמוד למדד@@@ בכל מקרה, לך מגיע שאפו על המענה וההתיחסות. דרך אגב, להיכן נאלם/נעלם שותפך קולמן? שוב, שנה טובה ומאושרת לך ולמשפחתך!!

למעלה