הייתי במיונים הראשונים ליפה והחנון 3!

goldy

New member
הייתי במיונים הראשונים ליפה והחנון 3!../images/Emo99.gif

במקרה *ממש* ראיתי את המודעה. עצה לחברת ההפקות: פרסמו את התוכנית כאילו זה ה'כוכב נולד' שלכם. יותר מידיי אנשים רוצים לבנות את עצמם ולא מודעים למיונים בשטח. התלבשתי יפה: מכנסיים כהות וחולצה בהירה באותו צבע. בדרך הלוך ראיתי מישהיא שיכולה להתאים בקלות. לא ניסיתי לפנות אליה כי המכ"ם שלה לא אישר אותי במיידי. את פניי קיבלו שתי מראיינות וצלם שלקח כמה פרופילים. מילאתי טופס בן שני דפים: בעיקר פרטים אישיים. הייתי הכי אמיתי שיכולתי, כאשר על חוסר הביטחון חיפיתי בעזרת כל ניסיוני בראיונות עבודה: גב ישר, ישיבה נינוחה, מעט מחייך,
עיניים ישר על המראיינת: שכחתי לגמרי שיש ריצפה, קיר מאחוריה והתעלמתי ככל יכולתי מהרעש מבחוץ
(בתור ADD זה הישג של ממש). יתרון משמעותי שמעולם לא היה קיים באף אחד מקודמים: הצלם צילם את הראיון בוידאו. יתרון נוסף: המראיינות חיפשו *אופי* כשלי - לא ניסיון מעשי כלשהו. בנוסף צילום אחד של הפנים, ועוד אחד של הגוף; עם שלט שכלל שם מלא ומס' מועמד. בדרך חזור ראיתי שחורדינית ששאלה אותי 'מה השעה?' תוך כדי משחק בשערה. הוצאתי את הסלולארי והראתי לה. תשובתי עניינה אותה כפי שאני אהיה מופתע מתוצאות הבחירות הבאות. "מאחרת?" -"לא": התרחקה תוך כדי חיוך. המשיכה לשחק בשערה. תשובה חיובית בתוך 10 ימים... אוף! כ"כ בא לי כבר לדעת מה זאת מערכת יחסים!!!

Saladin

New member
חמוד אתה.

אתה לא חושב שהיית צריך דווקא להבליט את חוסר הביטחון כדי להתקבל?

goldy

New member
ריאלטי זו תוכנית בהשתתפות מי שאינם שחקנים

חלק גדול מהבחן היה ראיון ומילוי פרטים בדף השני. אני לא חושב שחוסר ביטחון ממש, כפי שהיה בראיון בצו הגיוס שלי, הוא מה שישכנע אותם לקבל אותי.

טוב מאוד שהפגנת ביטחון ../images/Emo45.gif.

הם מקצוענים שמה אמורים להיות, יידעו כבר להעריך את רמת הביטחון העצמי האמיתי שלך. אם היית משתתק ומגמגם את עצמך ואותם למוות, עוד היו מתרשמים שאתה אידיוט - ככה גם הראית להם שאתה יודע לדבר ולכן תדע לעניין את הקהל.

Saladin

New member
צ'מע, למרות שאני נגד ביטויים כמו "ימח שמך"

אני חייב להגיד שהחתימה שלך קורעת. גם הביטוי "ימח שמך" הוא קורע כשחושבים על זה.

שחורדינית= בלונדה שצובעת את השורשים בשחור

אחרת איך תסבירי את מנת המשכל? (הכותבת מוגדרת כבלונדינית ע"י האוכלוסיה שלא מגדירה אותה כג'ינג'ית...ועל כן מותר לה לצחוק על בלונדיניות)

אני כל כך שמחה שהלכת, גולדי ../images/Emo24.gif!

צעד ענק קדימה, כל הכבוד ושלא יגידו שאתה מתעקש לדרוך באותו מקום! לדעתי התוכנית מאוד תקדם אותך, החלטה נבונה
. תעדכן בדבר ההתפתחויות והמון בהצלחה
! הכי מגיע לך שבעולם לפתור את הסוגייה הזאת כבר ולהיות מאושר.

goldy

New member
כל הזמן אני רק חושב על זה שיקבלו אותי כבר../images/Emo70.gif

מחזיקה אצבעות ../images/Emo249.gif!

חסר להם שלא יקבלו, אני אישית אלך לצעוק עליהם שיתנו לגודלי שלנו הזדמנות
. עד הגמר בובה, כמו נינג'ה
. No fucking Pasaran!

elcool

New member
בהצלחה!

מקווה שמחכים לך עוד מלא אודישנים מגניבים ומשעשעים. אמרתי לחברים שלי - אפילו אם אתם לא ממש רוצים להיות בתוכנים או עדיין מפקפקים - לכו לאודישנים. זה כיף! זאת חוויה! זה באמת לא כמו ראיון עבודה. ישאלו אתכם שאלות שאולי אף פעם אפילו לא שאלכת את עצמיכם.

goldy

New member
עברתי עברתי עברתי עברתי עברתי עברתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עכשיו צריך להגיע לת"א.
"אין לי מילים לתאר את האושר הזה..."

למעלה