היי כולם

אני שמחה

שגם את חושבת ככה,שאין משהו לא תקין בזה. גם אני יושבת על אחי,לפעמים אפילו שוכבת עליו כמו ילדה קטנה והוא מלטף אותי כמו פעם,פשוט אני אוהבת את הקרבה אליו,אני סומכת עליו שהוא לא מתגרה מזה ולא חושב על זה בכלל,אלא רק נזכר בימים של פעם,כשהוא היה גר איתנו בבית לפני שהתגייס,וכשהיה חוזר הביתה לשישי שבת. אני לא מעדיפה להתרחק ממנו כדי להימנע מצרות,אלא פשוט שנמשיך לשמור על זה בסוד. רק ככה אני אהיה עם לב שלם,כשאני איתו ואנחנו מרגישים חופשיים לעשות מה שבא לנו,אז אנחנו בלב שלם,כשאנחנו חשים את המגבלות של המשפחה סביבינו זה מטריד ומפריע הרבה פעמים,כי לפעמים אנחנו מתרחקים כדי להרגיע גלים של חשדות. יפה שאצליכם זה היה ככה,אבל זה אחרת,כשהייתי קטנה גם כל פעם סבא שלי או אבא שלי היו קוראים לנו לבוא ו"לשחק" להם על הגב,למשל עם עט כאילו לצייר או לכתוב,אבל עכשיו בגילי,לשבת עם גבר שגדול ממני ב-15 שנה,ולעשות לו עיסוי עם שמן וכשהכל בא מהלב ולא מתוך עבודה,זה יראה להם מאוד חשוד...והוא לא חייב לתת דין וחשבון לכולם ולהגיד שאשתו לא אוהבת את זה אז הוא מבקש ממני. זה עניין שלנו,אני לא מקבלת ממנו כלום על זה,כמעט כלום,מה שאני מקבלת ממנו זה אפילו לא מורגש לעומת הנתנינה שלי אליו,וזה כי אכפת לי ממנו קודם כל שיהיה לו טוב,לא אכפת לי איך יתיחס אלי,זה לא ידיד או בן זוג שאפשר להחליף ולזרוק,זה אח וזה לכל החיים והיחסים שלנו יזכרו,הוא יזכור תמיד,שגם כשהוא היה מגעיל אלי הייתי טובה אליו,ואולי יום אחד הוא יפתח את העינים באמת(זה בטח יקרה אחרי שאני אמות..חחחח) ויבין שאין כמוני,שהוא לא ימצא מישהי שמגיעה לקרסוליים שלי בקטע הזה,שמוכנה לסבול ממנו הכל,ולתת לו הכל. אתמול הצעתי לו שנלך יחד לבי"ס לרפואה משלימה,והוא סרב כיה וא אמר שאלו אנשים לא מנוסים ועלולים לגרום לו נזקים,והוא מעדיף את הליטופים שלי,ובשביל מסאז' הוא יחכה שיהיה לו כסף ללכת לטיפול,שזה בטח לא יהיה במילניום הזה... אבל הודות לכיסופון וrafagav כשיהיה לי רישיון(בזערת השם תוך חודשיים אני מקווה..)אני אוכל לקחת אותו מצידי עד אילת והוא יקבל את הטיפול,כי זה יהיה במחיר מוזל ואני מקווה שזה יהיה מחיר שאני אוכל להשיג את הכסף,ומצידי לשלם אותו בעצמי העיקר שאח שלי יהיה מרוצה. מצידי שלא יודה לי,אבל שאני אראה אותו מאושר,נמאס לי לראות אותו כמו שהוא עכשיו! כאילו עברה עליו מלחמת עולם...

izackv

New member
../images/Emo24.gif התלבטתי הרבה אם לכתוב לך

מעבר לתגובה הקודמת שלי על ביטוח לאומי, שאני ממליץ לך בחום לקרא ולהעביר לאחיך. יכול להיות שעמותה כמו קו לעובד יכולה לעזור לו מאוד! (התגובה עם הכותרת על ההבדל בין תאוריה לפרקטיקה) אני רוצה להתחיל דווקא בהתיחסות אליך ולא אל אחיך. אבל אני ממש מבקש שתקראי את מה שיש לי לכתוב עד הסוף, בסבלנות. את נשמעת לפי כושר הכתיבה שלך והדברים שכתבת בחורה מאוד אנטלגנטית ורגישה. ולכן אני מקווה שתביני שהמטרה היא לא להעביר ביקורת ולא להעליב! פשוט לפני שתוכלי לעזור לאחיך בצורה טובה, יש כמה עניינים שאת צריכה לפתור עם עצמך (לדעתי) דבר אחד משמעותי מאוד שכתבת מתיחס לאנרוקסיה... כתבת שהוא הציל אותך כשכבר היית אנרוקסית ושהנושא נפתר בעזרתו. אנורקסיה היא מחלה נוראית שהרבה פעמים מחייבת טיפול מקצועי. המחלה קשורה בעיקר לדימוי עצמי. בכלל, כל תאור היחסים שלך עם אחיך מצביע על בעיה בכיוון של דימוי עצמי בעייתי. את מספרת שאת עושה בשבילו הכל ומקווה שיום אחד הוא יעריך את זה. (גם כשהוא מגעיל אליך את טובה אליו. "מה שאני מקבלת ממנו זה אפילו לא מורגש לעומת הנתינה שלי אליו", "זה בטח יקרה אחרי שאני אמות", "יבין שאין כמוני, שהוא לא ימצא מישהי שמגיעה לקרסוליים שלי בקטע הזה, שמוכנה לסבול ממנו הכל ולתת לו הכל" כל התחושות האלה שתארת, בנוסף לעובדה שדיברת על אנורקסיה, גרמו לי להרגשה מאוד לא נוחה. נכון שאח זה אח. אבל גם אחות זאת אחות. ולביטול עצמי אין שום מקום. אפילו (אולי בעיקר) לא ביחסים בין אח ואחות. אני לא מנסה לעשות אבחון דרך האינטרנט, אבל נראה לי שאת חייבת לעצמך קצת. את חייבת להבין שמגיע לך להנות ולשמוח ולאהוב את עצמך לפחות כמו שאת אוהבת את אחיך. דבר שני שמאוד משמעותי בדברים שלך מתיחס לתפיסת העיסוי כמעשה מגונה. מצד אחד, ברור לך שהעיסויים שאת עושה לאחיך הם בסדר גמור ואין בהם שום דבר מיני. מצד שני את רואה בעיסוי לאדם אחר (במסגרת קורס למשל) משהו שגובל בנגיעה מינית. את מזועזעת כולך מהמחשבה לעסות אדם זר. בלי קשר למינו ולאופן העיסוי. יש כאן תפיסה דו ערכית של מעשה וזה עלול להוביל לתסכולים... נראה לי שהתפיסה הזאת של עיסוי נובעת מחינוך ומהשפעה של המשפחה הקרובה. אבל חשוב להבין שמגע פיסי הוא דבר תקין. אין התפתחות תקינה של ילדים בלי מגע פיסי! כל אחד זקוק למגע פיסי מידי פעם. וזה לא הופך את העניין לאקט מיני! אני מניח שפיזיותרפיה למשל לא הייתה נתפסת כמשהו מיני בעינייך. אז יכול להיות שזה כיוון שאת יכולה לנסות להתקבל אליו. ומשם תוכלי לקבל כלים לעזור לו בצורה מקצועית. (רק שתהליך הלימוד ארוך מאוד) תנסי לעבוד על עצמך גם מבחינת הערכה עצמית וגם מבחינת הבנה שעיסוי בכלל, לא משנה למי הוא נעשה, אמור להיות אקט לחלוטין לא מיני. וכן, יש הבדל גדול בין לבצע עיסוי לבין "לעשות למישהו נעים" שזאת הגדרה בעייתית משהו. --- לגבי אחיך... 1. כמו שהמלצתי - שידבר עם קו לעובד. יכול להיות שהם יכולים להנחות אותו לפחות לגבי בדיקות ולגבי עמידה על זכויותיו מול המעביד או מול ביטוח לאומי או מול שניהם. 2. אם הוא נפצע באופן עקבי, תחפשי לו חומר באינטרנט על הרמה נכונה וסחיבה נכונה של מטענים כבדים. 3. אם יש פגיעה שעדיין מציקה לו (למרות שבחורף, לכולנו מציקות פגיעות ישנות) חשוב לראות רופא מומחה, לעשות צילומים ולפעמים גם לטפל. במידה ויש למשל פריצת דיסק, זה די לא חכם להמשיך להעמיס עד שהגב יקרוס לגמרי. אז ההשבתה תהיה הרבה יותר ארוכה וזמן ההחלמה גם. 4. עיסויים אמיתיים בספא יכולים להיות מקצועיים מאוד ויכולים להיות ברמה חובבנית מינוס. עיסויים על ידי מתלמדים בסטאז באחת המכללות המכובדות, עשויים להיות מקצועיים מאוד ולפעמים אפילו יותר מאשר בחלק מאתרי הספא. סך הכל הם מתלמדים אמנם, אבל במסלול ארוך מאוד ואחרי שלמדו והתאמנו הרבה מאוד אחד על השני. 5. בכל מקרה שמגיעים לעיסוי, לספר למעסה לפני העיסוי איזה פגיעות בדיוק ואיזה כאבים בדיוק קיימים. 6. לזכור שעיסוי במקרה של פגיעה בעצם (שבר, סדק, פריצת דיסק) עשוי רק להחמיר את המצב. לכן מומלץ להגיע לבדיקה כמה שיותר מהר.

קראתי הכל

אתה צודק,סה"כ בגלל כמה ריבים בזמן האחרון,הדימוי העצמי של שנינו ירד,כשהוא התחיל לצעוק עלי ולתקוף אותי כל הזמן בגלל האנורקסיה,נעלבתי ממנו והייתי בטוחה שהוא לא אוהב אותי,שהוא מחפש להוציא עלי את העצבים שלו,הוא התחיל להתעלם ממני וליהיות אדיש,עד היום אני ביחסים שמתבססים על חוסר ביטחון מוחלט איתו,יש לי אמון בו,שהוא לא יפגע בי,אבל אין לי ביטחון איתו ואני לא מרגישה איתו בנוח,ואמרתי לו את זה ביום ראשון,והוא אמר שהבעיה היא אצלי:"יום אחד אני לא מתקשר ישר את חושבת 'הוא שונא אותי,הוא לא רוצה ליהיות בקשר איתי' תפסיקי כבר עם המחשבות הדפוקות האלה!" אבל עדיין אני לא מצליחה כבר להאמין לו,וגם לו יש לפעמים דימוי עצמי,לפני חודש בערך,התעצבנתי עליו,בגלל שהוא שוב לא התיחס אלי,לפחות לא כמו שמגיע לי לדעתי,אז לא דיברתי איתו,ואחרי שבועיים הוא התקשר אלי לפלאפון ואמר לי:"מה זה הפסקת לאהוב אותי? אני לא מאמין את אפילו לא התקשרת! את לא מתגעגעת! מצאת אח אחר?" קיצר,אחר כך כששאלתי אותו מה הוא חשב שלא התקשרתי,אז הוא אמר:"שאת לא רוצה ליהיות איתי בקשר יותר" והאמת-זה היה נכון,אבל אמרתי לו שלא יחשוב ככה,כי נורא כעסתי על עצמי שבכלל העזתי לחשוב ככה. אני לא חושבת שאני אמשיך עם העיסוי ולא עם הנעים,הגעתי להחלטה גם בעקבות מה שאמרת עכשיו,הדגשת את הרגשות שלי,המשפטים שאמרתי באמת,לא חשבתי אם לכתוב או לא,אני כותבת ישר מה שאני מרגישה,וזה באמת ככה,רק כשאני אמות אולי הוא יזכר בי וגם זה לא בטוח,אם היו לנו צילומי וידאו שאני מלטפת אותו כמו שאפילו לאשתו אין סבלנות,אולי הוא היה מתחיל להעריך את זה. אז אני אפסיק,והוא יצטרך לעבוד יותר קשה כדי להשיג את זה ממני,אני אשחק אותה מרוחקת ואז הוא יתחיל להתיחס אלי כמו שמגיע לי כדי לקבל מה שמגיע לו! ברור לי שבלעשות עיסוי לבן אדם זר אין אקט מיני,אבל זה מפחיד,וקראתי הודעה(כאן בפורום הזה!) של מישהו שאמר שמוזר לו שלא עמד לו בזמן שעשו לו עיסוי...אמאל'ה....ז"א שהם כן מתגרים מזה?! אני ממש לא רוצה את זה..לא מתאים לי שבנים יתחרמנו עלי....בגלל זה זה מפחיד,גבר זר רואה את זה אחרת...אח שלי לא רואה את זה ככה אז זה לא מזיז לו ולא מזיז לי. ללמוד במשך הרבה זמן טיפול זה לא נראה לי,כי אני ב-יב',יש לי בגרויות עוד מעט ואז צבא,אני עמוסה בד"כ,וגם זה לא יעזור לאח שלי באמת ממה שהבנתי,עדיף שאני אעשה לו "נעים" (כשמגיע לו...) ומסאז'ים..לא יודעת...אבל אני לא רוצה להזיק לו ואין לי טעם לעשות קורס ארוך למשהו שלא מתאים לי כמקצוע,ואני אצטרך לעשות אותו לעוד אנשים...אני לא מסוגלת. סה"כ אתה ממש צודק,לא נעלבתי ממה שכתבת לא כתבת את זה בצורה מעליבה,הבנתי את זה ואת צודק לגמרי. הוא עשה בדיקות וצילומים,רק שאני לא יודעת מה התוצאות,רק הוא יודע הוא לא מספר ולא מדבר על זה,לדעתי הוא פוחד ממה שיחשבו עליו,אני ואבא שלי תמיד נורא נורא הערצנו אותו והוא פוחד "לאכזב".

izackv

New member
שיפור דימוי עצמי לא מגיע ממשחקי

כוח עם אנשים אחרים. הוא מגיע רק מעבודה פנימה עם עצמך ועל עצמך.

מומול

New member
גם לי

יש גסים ואחים ואחיות ועשה להם עיסוי והם נישארים עם מלבשהם התחתונים ואנו אוהבים ומלוכדים בטוב וברע אין תחליף למשפחה ואחים מי שחושב אחרת אז אין להם את המסג נתינה אולי רק קבלה וזו זכות גדולה

וואו ...

לא יכולתי שלא לקרא את כל מה שנאמר כאן ואת התגובות ... אני חייב להגיב לכמה דברים שקראתי כאן: ראשית, אני שמח מאוד לשמוע שיש לך את הרצון לעזור לאחיך ולעשות לו הרגשה טובה. זה בהחלט לימוד יפה לכולנו איך אחים צריכים לדאוג אחד לשני ולא "לזרוק" אחד את השני. דבר שני, לנושא הטיפולי: בגלל שמדובר כאן בשברים, ובגלל שמדובר כאן בנושא מאוד רגיש של בעיה בצלעות וכד', הייתי ממליץ לך להפסיק לטפל בו מייד. אני יכול לומר לך בלי שום ספק שאת יכולה לגרום לו נזק גדול יותר במידה ותלחצי חזק מידיי, וכמובן שאם תלחצי חלש מידי לא בטוח שזה יועיל בכלל. בדר"כ בשברים לא מטפלים בעיסוי ולא בשום מגע אחר, וזה עד שהשבר מחלים, כנ"ל לגבי סדקים. בנוסף, הייתי מציע לך ללכת וללמוד את התחום הזה כמו שצריך ובטח שלא ללמוד מספרים. אין כמו לימוד מוחשי ע"י מורה מוסמך. זה לא שאני מזלזל חלילה בספרים, כי יש לי מלא ואני לומד מהם המון, אבל הלימוד שלי מהספרים הוא רק תוספת מלימוד לאחר שלמדתי את הבסיס ואפילו קצת יותר מהבסיס. בסה"כ כבר יש לי רקע ואני מבין טוב למה מתכוון המחבר. יכול להיות שיש לו בכלל פריצת דיסק (סתם לצורך הדוגמא) והטיפול יהיה שונה מאשר סתם ללטף לו את הגב בצורה מעגלית. או שיכול להיות שהמבנה הקונסטוצי שלו מסיבי והוא יהיה זקוק לטיפול רפואי עמוק. בכל מקרה, הייתי ממליץ לך ללמוד את זה לעומק ע"י מורה מוסמך בכיתה מוסמכת. לגבי המשפחה שלך .... לפי מה שזה נשמע, יש כאן קצת יותר מ"אח ואחות" ולזה אני לא רוצה להכנס כיוון שאני לא פסיכולוג ואיני מבין כ"כ בצד הזה, אני רק יכול להמליץ לך לעשות את הטיפולים שלך בזמן שיש משהו נוסף בבית בכדי שהתמימות היפה שלך לא תפיל אותך הפח (וזה לא שחלילה אני חושב בכשרים) פשוט הדרך בה סיפרת את שסיפרת, לא משאיר הרבה מקומות למחשבה והבנת הנולד. שיהיה לך אחלה חיזקי ואימצי.

הרבה יותר מ"אח ואחות" הרבה אומרים

לנו,הרבה זורקים הערות אבל לא ניתן לזה להזיז לנו. אני לא תמימה,תאמין לי שאחי יותר תמים ממני והוא לא ינצל אותי...אני אחותו,הוא לא יכולה לגעת בי בצורה אסורה אם את מבין למה אני מתכוונת... אני לא לוחצת לו על אף נקודה,כי אני לא יודעת איפה ללחוץ אז למה סתם? ברור לי שבאזור הצלעות זה עלול ליהיות עוד יותר מסוכן,למרות שזה לפני שנתיים הוא עוד חש כאבים. אני כבר לא ממש עושה לו מסאז'ים,ועם כן אז זה בעדינות,ועם שמן,כי הבנתי שזה עלול להזיק,אז רוב הזמן אני רק מלטפת אותו,גם זה משהו...העיקר שמהליטוף הוא מרגיש את הצומת לב שאני מפנה אליו,ואת האהבה העצומה שלי כלפיו. ראיתי היום כמה ספרים(בסטימצקי וצומת ספרים) של רפואה משלימה,אבל המחיר...לא היה לי מאיפה לשלם עליהם...באתי עם 30 שקל וזה לא הספיק לי אפילו לסיפרון של 50 עמודים...כי אין לי יותר בינתיים.. לגבי לימוד מסאז' מקצועי,הציעו לי את זה,אבל אני לא מסוגלת,לא כי אני לא רוצה,אין דבר שאני רוצה יותר מזה,כי זה יכול לעזור לאחי ובשבילו אעשה הכל,אבל אני לא מסוגלת לעשות מסאז'ים לאנשים זרים,ומי מבטיח לי שכשאני אתאמן על אנשים מי שיבוא לקבל ממני טיפול יהיה רק אח שלי? אני לא מסוגלת,זה מגע אינטימי עם בן אדם,זה להרגיש גוף של בן אדם,ללטף אותו ואני לא כזאת שמתחברת לנגיעות,נורא קשה לי להגיע למצב שאני בכלל לוחצת יד למישהו,רק עם אח שלי היחסים שלי ככה,בגלל שאני כ"כ סומכת עליו שזה לא יוצר שום סוג של גירוי או מתח מיני הכי קטן אצלו אפילו(אחרת הוא היה יכול לנצל הזדמנויות ולעשות לי מה שהוא רוצה,כמו אתמול הייתי אצלו כל הלילה והוא לא נגע בי,למרות ששכבתי לידו וליטפתי אותו בלי סוף,זה רק מוכיח שאין שום משמעות מעבר לפינוק בעניין הזה). אז אם אני רק מלטפת אותו או מעסה את הגב שלו בעדינות זה בסדר ולא יגרום נזק? שמעתי שאסור לגעת בעצמות בזמן עיסוי זה נכון?

אין שום בעיה עם עצמות

פשוט לא נהוג לעשות עיסוי לעצם כיוון שזה לא נעים למטופל וזה לא אפקטיבי. עיסוי עושים לשריר. לבעיות של עצמות יש טיפול אחר (רפואי כמובן, וצריך להעשות ע"י מטפל או רופא מוסמך). בכל מקרה ... בללטף אין שום סיכון ... ואין שום עיסוי ואין שום דבר טיפולי ... יחד אם זאת זה בוודאי נעים ואם זה מה שהוא מחפש אז ... תהנו. שיהיה לך יום נפלא ..

ben zion

New member
לדעתי זה בכלל לא שייך

בס"ד אינני רואה בכך דבר ראוי שנערה בת 17 תעשה עיסוי כמעט בכל הגוף לאחיה הגדול. האם אינכם רואים בכך פריצה בגדרי הצניעות בין אח לאחות?

0 אור 0

New member
גדרי הצניעות בין אח ואחות

ואיסור המגע או שהיה ביחידות הם יחודיים למגזר החרדי. אצלנו החילונים, אנו מחבקים וגם מעסים באופן טבעי ובלי כל קשר למין - מה שעורר פה שאלה , היה העובדה שזה מוסתר משאר המשפחה והערות שלה על כך שזה לא מקובל במשפחה שלה. אצלי בבית כשמישהו מעניק עיסוי למישהו אחר, זה נעשה בסלון ליד כולם או בחדר שדלתו פתוחה, וכולם נכנסים ויוצאים (למעט כמובן כשאני מעניקה עיסוי מקצועי למישהו, ואז זה נעשה בפרטיות של הקליניקה) אכן, אם היה מדובר במשפחה דתית, הייתי רואה בכך משהו חריג ובעייתי.

izackv

New member
לכל צד יש גם את הצד השני

רבי עקיבא (זה שאני מניח שאתה אמור לדעת לצטט טוב מאוד) אמר: "ואהבת לרעך כמוך" זאת כל התורה. אבל אחריו באו אנשים "חכמים מאוד" והפכו את האהבה למשהו זול ונלוז מוקף בגדרות וחומות בצורות. וזה ההפסד הכי גדול של היהדות. הדת הייתה פעם משהו יפה. בערך כמו שאלוהים התכוון. באו כל מני אנשים ששמו גדרות ואיסורים. מתוך פחד שהם חלשים מדי ושחבריהם חלשים מדי עיוותו לחלוטין את הדת ואת טבע האדם. בשום מקום ב_תורה_ לא כתוב שאסור לאח לחבק אחות או לאחות לחבק אח. חיבוק הוא הבסיס לחיים. תינוק שגודל בלי חיבוקים יזדקק לטיפול נפשי ארוך בבגרותו. אז לחבק תינוק זה בסדר (רגע, אין חשש לפדופיליה?) אבל לחבק את אחותך או את אחיך זה לא בסדר. כשמנסים לראות שחור בהכל, בדרך כלל מצליחים. וכשנותנים לאנשים שחושבים שחיבוק זה טריפה ונבלה להחליט מה ראוי ומה לא ראוי מגיעים בדיוק למצב שלנו כאן...

ben zion

New member
לא דיברתי מבחינה דתית

בס"ד התכוונתי בכלל, מצד העניין שזה נראה כפריצת גדרי צניעות בין אח לאחות. שאחות בת 17 תעשה לאחיה עיסוי בכל הגוף?

izackv

New member
פנים, גב, ידיים, רגליים, צוואר...

אף אחד לא דיבר על איבר המין. ולא על "הרפיה" ולא על יחסי מין.

תראה

פריצת גדרי צניעות לא הייתי מכנה את זה,זה אינטימי בעיני,מעולם לא עשיתי עיסוי למישהו,כי אני לא אוהבת מגע פיזי עם אנשים,גם לא משפחה,אבל אח שלי מבקש ובשבילו-הכל,בניגוד לשאר האחים שלי. אפילו החבר שהיה לי לא קיבל ממני מסאז',וכשניפרדנו הוא טען שאני לא מספיק אוהבת אותו,שאח שלי מקבל ממני יותר.. אני מאוד צנועה דווקא בדברים האלה,החברים שלי צוחקים עלי וקוראים לי "נזירה" ידידים,חברות..כולם...כי את החבר שלי "ייבשתי" כביכול...לא נתתי לו להתקרב יותר מידי. מה רע בלעשות עיסוי לאח שלי? מה לא צנוע בזה? וכמו שנאמר,זה לא מסאז' מגרה או במקומות אינטימיים..הקשר ביני ובין אחי נורא חזק,אני בטוחה שהוא לא רואה אותי בצורה שהוא לא צריך לראות בוא נאמר...אני אמנם בת 17,אבל את יודע כמה פעמים הסתובבתי לידו עם מגבת,או התלבשתי לידו,או בגד ים...?! אני פשוט בוטחת בו מיליון אחוז,שהוא לא מסתכל עלי וחושב לעצמו:"איזה גוף יש לאחותי!" או מתסרט סרטים בראש עלי ועליו... מותר לי לפנק את אחי לא? אם אחותך היתה סובלת מכאבי שרירים לא היית נחלץ לעזרתה בכל צורה שרק אפשר? אח שלי כולה ביקש עיסוי,ליטוף,מה שהוא צריך כדי לשפר את ההרגשה הפיזית והנפשית,הוא לא ביקש ממני לשכב איתו. (ואם הוא היה חושב על זה,הוא היה עושה את זה...תאמין לי שהיו לא מעט פעמים שהינו לבד,ואני לא שומרת מרחק ממנו,אני שוכבת לידו,והוא לא שולח ידיים,זה רק אומר עד כמה שהקשר שלנו והמגע שלנו לא מתקרב אפילו למגע מיני). אני גם לא חושבת שבין אחים צריך ליהיות דיסטנס,אני לא אומרת ליהיות כמונו,אני ככב רק איתו,עם שאר האחים שלי אני ממש לא ככה(והם היו מתים לעיסוי...)אבל אני לא רואה בזה משהו לא בסדר...אולי כשאתם קוראים את זה אתם מדמיינים את זה בצורה כזו,כי אולי קשה לדמיין אותנו כאחים שעושים ככה,לי קשה לדמיין אותנו כאחים שעושים מה שאסור....הגבולות ברורים לנו...

ben zion

New member
את בעצמך מודה שעיסוי זה דבר אינטימי

שלחבר שלך לא עשית אותו! אז עיסוי לאח זה לא פורץ גדרי צניעות? האם ליטוף של אח בגב , רגליים, וישבן זה לא דבר אינטימי? לראות אח בלבוש תחתון זה בעינייך צנוע? אני חלילה לא בא למתוח עליך ביקורת...פשוט נתתי נקודה למחשבה וכן לגבי להתלבש ליד אחיך זה בודאי היה בטעות ופשוט שאף אחות לא תסכים שאחיה יראה אותה ללא בגדים

למעלה