היי , מזל טוב על הפורום

לודשית

New member
היי , מזל טוב על הפורום

קוראים לי לודה ואני בת 17.5 מאשדוד אני לומדת במגמת מינהל עסקים-מזכירות , במסגרת עבודתי אני מכינה פרוייקט גמר במקצוע מערכות מידע! הנושא שעליו בחרתי הוא: קליטת החולה בחדר מיון ושמירת סודיות רפואית. ושאלת חקר שלי היא: מהם השלבים שעובר החולה מרגע קליטתו במשרד , וכיצד נשמרת סודיות רפואית? השאלה שלי היא: האם תוכלו לפרט לי יותר על שמירת סודיות הרפואית או להביא לי קישורים לאתרים? אשמח מאוד אם תענו לי! תודה מראש לודה

קורס ברשלנות רפואית

אני מעוניינת לשמוע פרטים על הקורס שלמדת ברשלנות רפואית- באיזו אוניברסיטה/ מכללה ומי הרצה. להשתמע- כרמית.

La Folia

New member
על פגמים בנושא סודיות רפואית.

שלום לך לודה. אומנם זה לא כל כך קשור לעבודתך אך לדעתי יש מקום לציין זאת (ואוליי לקבל עוד כמה נקודות
) נושא הסודיות הרפואית ובתי המשפט נדון בעבר כאן העלתי את הנושא בשל העובדה שבתי המשפט מפרסמים פסקי-דין אשר אינם עומדים בקנה אחד נושא וחשיבות הסודיות הרפואית. הוסבר ע"י ד"ר כרמית טל, מנהלת הפורום, כי ניתן לבקש מבית הדין שלא יפרסם פרטים מזהים של התובע או הנתבע. כך למעשה ניתן לתת תוקף לנושא הסודיות הרפואית. את הצד השני של המטבע הציגה הגולשת חיותה בר זוהר אשר טוענת לחשיבות נושא פומביות ההליך המשפטי. אם-זאת היא מסכימה שיש מקום לבקש מבתי המשפט למחוק פרטים מזהים בפסקי-דין. ד"ר כרמית טל סיכמה את הנושא באומרה: "אכן, מסכימה עמך שפומביות היא ערך חשוב, אולם גם צנעת הפרט היא ערך חשוב. כל החוכמה היא למצא את נקודת האיזון נאות בין הזכויות המתנגשות" מקווה שזה יוסיף מימד או השקפה שונה לעבודתך. בהצלחה לך

La Folia תשובה מצויינת וממצה../images/Emo127.gif

עדיין לא שכחתי את הבטחתי בנושא זה, אני מקווה שאתפנה לכך בקרוב. להשתמע, כרמית.

למעלה