המוח שלי מנסה לעבוד עליי או שיש בזה משהו?

Mud4fucka

New member
המוח שלי מנסה לעבוד עליי או שיש בזה משהו?

אני מעשן כ-6-7 שנים קופסא ביום, והחלטתי להפסיק : דיכאון, חרדה, שיעמום, עצבים, חוסר מנוחה ועם זה גם קושי בריכוז. בשבועות הקרובים אני אצטרך להשקיע הרבה שעות בלימודים ותרגולים, ומתעוררת בי המחשבה ש"אם תפסיק לעשן עכשיו תופעות הלוואי יפריעו לך ללמוד" ואז המחשבות ל"דחות" את ההפסקה מרצדות לי במוח ולא מרפות. האם תופעות הלוואי האלה יעלמו בזמן הקרוב אני שאני הולך לסבול את עצמי ככה כל הזמן ??!?! אף פעם לא חשבתי שזה מה שהסיגריות יעשו לי.. אני כל כך מבין אנשים שמעשנים 3 קופסאות ומעדיפים לא להפסיק. הסבל פשוט ... זוועה. כל היום המוח שלך עסוק בסיגריה המזורגגת הזאת "אולי אני אעשן רק חצי?" כאילו החצי הזה יתן לי משהו אבל עדיין אני חושב על זה וחושב על זה וזה פשוט לא מרפההההההה די נמאס לי.

מחשבות על סיגריות בזמן גמילה

שלום רב לך, אכן יש משהו בסיגריות שמטריד את המחשבה, מתעלק עליה, ולא מרפה. מאוד חשוב לזכור שזה כתוצאה מההתמכרות, ושזה חולף, התהליך יכול לעתים להראות קשה ומתיש, אבל אפשר גם להסתכל עליו כהקלה, כי האמת היא שגם כשעישנת היו שם המחשבות הטורדניות, המודעות להן היתה אחרת, כי לכאורה היה את הסיגריה שהרגיעה אותן. זה בידיים שלך, לא להתייחס ברצינות מידי למחשבות, לזכור שהן כרגע מסמלות את ההתנקות של הגוף, שמאותת חוסר. מבחינה פיזיולוגית, לוקח כמה ימים להתנקות, והמחשבות תלויות בגישה שלך אליהן. בהצלחה, ברור שהרבה יותר יעיל ללמוד או לעשות כל דבר שהוא מבלי לעשן !!! עברת לצד המנצח

למעלה