המפרקית המצליחה ב - SG

מצב
הנושא נעול.

3 היחיד

New member
המפרקית המצליחה ב - SG

המפרקית המצליחה ב - SG
המכונה הכי טובה בדן - מפרקית - קו 40 מספר פנימי 421 . אחלה מכונה . עוברת מביקורת לביקורת במוסך אזור ומחזירים אותה לשירות .

410 מלכה,אבל חלאס כבר עשו את שלהם.

המפרקית המצליחה ב - SG
המכונה הכי טובה בדן - מפרקית - קו 40 מספר פנימי 421 . אחלה מכונה . עוברת מביקורת לביקורת במוסך אזור ומחזירים אותה לשירות .
410 מלכה,אבל חלאס כבר עשו את שלהם.

mister K

New member
421 של הנהגת אבלין ארביב.

המפרקית המצליחה ב - SG
421 של הנהגת אבלין ארביב.
נדמה לי שהיא גם עובדת עם שותף.

אלא מה, המפרקית הזו באמת אחלה!

המפרקית המצליחה ב - SG
אלא מה, המפרקית הזו באמת אחלה!
נסעתי בה די הרבה פעמים- היא לא מרעישה ולא כלום, פשוט מפרקית מצויינת.

3 היחיד

New member
מפרקית דן מול אגד...

אבל עדיין, היא המפרקית הישנה הטובה
ביותר שראיתי. תענוג של נסיעה.
מפרקית דן מול אגד...
המפרקית של דן יותר טובה מכל הבחינות מהמפרקית מרצדס של אגד ...תשאלו את הגיר של מרצדס ואת הגיר של מאן...זה ההבדל...

המפרקיות של אגד לא רואות את הSG של

מפרקית דן מול אגד...
המפרקית של דן יותר טובה מכל הבחינות מהמפרקית מרצדס של אגד ...תשאלו את הגיר של מרצדס ואת הגיר של מאן...זה ההבדל...
דן ממטר!!!!!! גיר 4 הילוכים לעומת 3 הילוכים עלובים בדן, בידוד טוב יותר באגד, בולמי זעזוים טובים יותר, מנוע טוב יותר. אין מה להשוות, (אני אחד שבדרך כלל בעד "דן"...)

3 היחיד

New member
זה לא משנה

דן ממטר!!!!!! גיר 4 הילוכים לעומת 3 הילוכים עלובים בדן, בידוד טוב יותר באגד, בולמי זעזוים טובים יותר, מנוע טוב יותר. אין מה להשוות, (אני אחד שבדרך כלל בעד "דן"...)
זה לא משנה
מה צריך מפרקית 4 הילוכים????????????? זה מכונה לעיר לא למעבר מדינה...... 3 הילוכים זה בסדר גמור למפרקית.

איוש כמה שטיות.......

זה לא משנה
מה צריך מפרקית 4 הילוכים????????????? זה מכונה לעיר לא למעבר מדינה...... 3 הילוכים זה בסדר גמור למפרקית.
איוש כמה שטיות.......
ההילוך הרביעי של אגד מגיע בדיוק גם ל 80 , כל יחסי ההעברה שונים ומקנים האצה טובה,נוח ובעיקר שקטה יותר מהמתפרקיות בדן.

3 היחיד

New member
שים רק לב ....

שים רק לב ....
זה נכון לגבי המנוע...לדן יש 295 כוח סוס לאגד 365 אם אני לא טועה אבל שים לב לגיר של מאן...לגיר של אגד ...למרצדס...ותראה את ההבדל במהירות הנסיעה.

צחקן3

New member
אני חושב שלדן 290 ולאגד 300

שים רק לב ....
זה נכון לגבי המנוע...לדן יש 295 כוח סוס לאגד 365 אם אני לא טועה אבל שים לב לגיר של מאן...לגיר של אגד ...למרצדס...ותראה את ההבדל במהירות הנסיעה.
אני חושב שלדן 290 ולאגד 300

וואי וואי וואי.........

שים רק לב ....
וואי וואי וואי.........
לדן יש 290 כו"ס ולאגד 300. רק ל NG יש 360 כו"ס. שאל את אביך, במוסך בת-ים יש הרבה מפרקיות.....

3 היחיד

New member
שאלתי כבר....

וואי וואי וואי.........
לדן יש 290 כו"ס ולאגד 300. רק ל NG יש 360 כו"ס. שאל את אביך, במוסך בת-ים יש הרבה מפרקיות.....
שאלתי כבר....
בת ים זה כבר חניון ולא מוסך... זה קודם כל זה היה מוסך 40 שנה ... הוא אמר לי שלדעתו המפרקית של דן יותר אמינה וזה עם התיעצות מחברים באגד שלא לגמרי הצדיקו את זה....והוא היה מכונאי במוסך בת ים ..בוחן את המכונות לפני היציאה לכביש ....והיה סגן מהנדס במשק ...מעל כל מנהלי המוסכים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה