המפרקית המצליחה ב - SG

מצב
הנושא נעול.

סלוס

New member
מספיק שתעמוד ליד אחת של דן ואחת של

שאלתי כבר....
בת ים זה כבר חניון ולא מוסך... זה קודם כל זה היה מוסך 40 שנה ... הוא אמר לי שלדעתו המפרקית של דן יותר אמינה וזה עם התיעצות מחברים באגד שלא לגמרי הצדיקו את זה....והוא היה מכונאי במוסך בת ים ..בוחן את המכונות לפני היציאה לכביש ....והיה סגן מהנדס במשק ...מעל כל מנהלי המוסכים.
מספיק שתעמוד ליד אחת של דן ואחת של
אגד. תסתכל ותשמע ותקבע בעצמך! ותגיד לי עוד משהו, למה הפחחות בדן כ"כ מזוויעה? מה, לא יכולים לתקן קצת פח, שהמכונות שעברו את ה-8 שנים יראו נורמלי? ולא, האוטו האדום 4081 לא נחשב...

אני יודע שבת-ים זה לא מוסך,

שאלתי כבר....
בת ים זה כבר חניון ולא מוסך... זה קודם כל זה היה מוסך 40 שנה ... הוא אמר לי שלדעתו המפרקית של דן יותר אמינה וזה עם התיעצות מחברים באגד שלא לגמרי הצדיקו את זה....והוא היה מכונאי במוסך בת ים ..בוחן את המכונות לפני היציאה לכביש ....והיה סגן מהנדס במשק ...מעל כל מנהלי המוסכים.
מעכשיו אזור זה מוסך, ואני בטוח שאתם מצטערים על זה..........

3 היחיד

New member
לא מצטערים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מעכשיו אזור זה מוסך, ואני בטוח שאתם מצטערים על זה..........
לא מצטערים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא מצטערים....דן מצתמצם....אין מה לעשות.....מוסך בת ים הוא היה אחלה שירת את אגף המשק 40 שנה ...אבל חיביים להצטמצם....במוסך אזור יש מוסך למפרקיות ומוסך לקצרות .

אורי404

New member
אני חושב שברב המפרקיות של אגד

וואי וואי וואי.........
לדן יש 290 כו"ס ולאגד 300. רק ל NG יש 360 כו"ס. שאל את אביך, במוסך בת-ים יש הרבה מפרקיות.....
אני חושב שברב המפרקיות של אגד
יש 300 כ"ס. אבל, יש גם את המפרקיות המוגדשות (סדרת ה-85), אשר אמורות להיות חזקות יותר.

סלוס

New member
אז איך בדיוק המפרקיות של אגד

שים רק לב ....
זה נכון לגבי המנוע...לדן יש 295 כוח סוס לאגד 365 אם אני לא טועה אבל שים לב לגיר של מאן...לגיר של אגד ...למרצדס...ותראה את ההבדל במהירות הנסיעה.
נסעו אתמול מהמרכז לגוש קטיף ולאלו של דן אסור בכלל לעלות על איילון??? עזוב, המפרקיות של מרצדס O405G הרבה יותר טובות מה-SG 292F של מ.א.ן ובייחוד בגלל הגיר. בשתיהן המנוע חזק, אבל הגיר הוא הבעייתי במ.א.ן. החדשות כבר זהות בשתי החברות ומדובר במנוע של 360 כו"ס וגיר שונה לחלוטין! ועוד משהו, הגיר הוא לא של מ.א.ן ולא של מרצדס. רוב הגירים בארץ מיוצרים ע"י Voith או ZF (וגם קצת אליסון). אני ממש לא מבין מאיפה שאבת את כל הקשקושים האלה.

או רנק.

נסעו אתמול מהמרכז לגוש קטיף ולאלו של דן אסור בכלל לעלות על איילון??? עזוב, המפרקיות של מרצדס O405G הרבה יותר טובות מה-SG 292F של מ.א.ן ובייחוד בגלל הגיר. בשתיהן המנוע חזק, אבל הגיר הוא הבעייתי במ.א.ן. החדשות כבר זהות בשתי החברות ומדובר במנוע של 360 כו"ס וגיר שונה לחלוטין! ועוד משהו, הגיר הוא לא של מ.א.ן ולא של מרצדס. רוב הגירים בארץ מיוצרים ע"י Voith או ZF (וגם קצת אליסון). אני ממש לא מבין מאיפה שאבת את כל הקשקושים האלה.
או רנק.

3 היחיד

New member
??

??
וויט זה לעיר ו ZF זה לבינעירוני והמפרקיות של אגד יש להן ZF ולא וויט...שאל כל מנהל מוסך של אגד ותראה......חוץ מזה אגד נמצאים בתביעות משפטיות על ענין הגירים עם מרצדס אם לא ידעת....

אני חושב שנגמר המשפט.

??
וויט זה לעיר ו ZF זה לבינעירוני והמפרקיות של אגד יש להן ZF ולא וויט...שאל כל מנהל מוסך של אגד ותראה......חוץ מזה אגד נמצאים בתביעות משפטיות על ענין הגירים עם מרצדס אם לא ידעת....
אני חושב שנגמר המשפט.

סלוס

New member
המשפט נגמר אם לא ידעת...

??
המשפט נגמר אם לא ידעת...
אגד קיבלו 25 מכונות במתנה מדגם מרצדס OC 500. אולי זה הZF, אבל בכל מקרה, הוויט ששמו בדן הוא זבל. מה היתה הבעיה לשים גיר 4 הילוכים כמו בSU ולא הזבל של הSL...

3 היחיד

New member
שימו לב !!!!!!!!!!!!!!

המשפט נגמר אם לא ידעת...
אגד קיבלו 25 מכונות במתנה מדגם מרצדס OC 500. אולי זה הZF, אבל בכל מקרה, הוויט ששמו בדן הוא זבל. מה היתה הבעיה לשים גיר 4 הילוכים כמו בSU ולא הזבל של הSL...
שימו לב !!!!!!!!!!!!!!
תגיד לי אם מפרקית עוברת את ה - 70 ? יש לך 18 מטר מאחוריך כשאתה נוהג זה לא מכונית מרוץ זה מכונה לאכלס 180 איש .......מי צריך 4 הילוכים..זה גם כסף וגם שטות....

סלוס

New member
עובדה שהחדשות עוברות את זה

שימו לב !!!!!!!!!!!!!!
תגיד לי אם מפרקית עוברת את ה - 70 ? יש לך 18 מטר מאחוריך כשאתה נוהג זה לא מכונית מרוץ זה מכונה לאכלס 180 איש .......מי צריך 4 הילוכים..זה גם כסף וגם שטות....
ובהצלחה. נוסעות 80 קמ"ש בלי בעיה. הקרון לא רוקד ויציב לחלוטין!!!

אני מוכרח לציין שהמפרקיות של אגד

ובהצלחה. נוסעות 80 קמ"ש בלי בעיה. הקרון לא רוקד ויציב לחלוטין!!!
נוסעות 80 ללא כל בעי ושקטות להפליא, ההילוך הרביעי הוא ל מה 80 אל ה120 קמש! , אלא מה 60 אל ה 80/90 , בצורה כזאת שיהייה שיוט על סלד נמוך ובלאי מופחת למנוע ולתמסורת.

נסעו בגוש קטיף מאוד יפה.

נוסעות 80 ללא כל בעי ושקטות להפליא, ההילוך הרביעי הוא ל מה 80 אל ה120 קמש! , אלא מה 60 אל ה 80/90 , בצורה כזאת שיהייה שיוט על סלד נמוך ובלאי מופחת למנוע ולתמסורת.
נסעו בגוש קטיף מאוד יפה.

amitasafzabida

New member
אני כבר המון זמן רוצה לתפוס עליה סי

המשפט נגמר אם לא ידעת...
אני כבר המון זמן רוצה לתפוס עליה סי
בוב. על איזה קוים מפרקיות מרצדס באגדד נוזעות ולאיזה כיוונים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה