המפרקית המצליחה ב - SG

מצב
הנושא נעול.

3 היחיד

New member
צודק.

עדיין. יש חלפים משותפים: למשל, גיר
משותף (ZF). מעבר לזה באגד יש מאות מאנים, מאות וולוואים ומאות מרצדסים. ככה שהעניינים שם מסודרים. ודרך אגג - ל"דן" יש גם וולוואים ממוגנים ושני "מארסים".
צודק.

gsx750f

New member
ילד מחר דן נכנסת למריבה עם מאן

לקרוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש משהו....מאן יותר זולים ממרצדס וזה הזדמנות לדש את צי האוטובוסים של אגד בחדשים יותר ...אבל זו לא הסיבה היחידה ...זה לא מעבר כזה פשוט...מדובר במאוצ מילוני דולרים...זה לא רק חידוש צי זה גם בעיות עם מרצדס חוץ מזה המוסכים של אגד הם כמו פורים חלקי חילוף מהכל.....וולו...מרצדס...מאן....לדן יש רק מאן.....ככה מצליחים ....וכמה ספרינטרים של מרצדס.
ומאן סוגרת ברזים אז לדן אין חלקי חילוף וצי שלם של אוטובוסים מתחיל לעמוד

3 היחיד

New member
לא חושב שזה יקרה

לא חושב שזה יקרה
30 שנה הכל בסדר איתם.....חוץ מזה הנידרפלור הזה הוא של קו 83 מראשלצ לתל אביב לא ?

היה קטע שגרמניה עשו אמברגו

לא חושב שזה יקרה
30 שנה הכל בסדר איתם.....חוץ מזה הנידרפלור הזה הוא של קו 83 מראשלצ לתל אביב לא ?
היה קטע שגרמניה עשו אמברגו
נשק על ישראל ודן החרימו את מאן,הכל יכול להיות גם להיפך.

וכשמרצדס היו הספק היחיד של אגד

וכשמרצדס היו הספק היחיד של אגד
זה לא היה יכול לקרות?????

fireman

New member
קודם כל תפסיק עם הסימני קריאה

לקרוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש משהו....מאן יותר זולים ממרצדס וזה הזדמנות לדש את צי האוטובוסים של אגד בחדשים יותר ...אבל זו לא הסיבה היחידה ...זה לא מעבר כזה פשוט...מדובר במאוצ מילוני דולרים...זה לא רק חידוש צי זה גם בעיות עם מרצדס חוץ מזה המוסכים של אגד הם כמו פורים חלקי חילוף מהכל.....וולו...מרצדס...מאן....לדן יש רק מאן.....ככה מצליחים ....וכמה ספרינטרים של מרצדס.
קודם כל תפסיק עם הסימני קריאה
האלה, אנחנו רואים מה שאתה כותב גם בלעדיהם. מ.א.ן יותר זול ממרצדס נקודה וזאת הסיבה העיקרית שבגללה אגד התחילה לקנות מאן ווולבו שגם הוא זול מהמרצדס.

סלוס

New member
המחיר והיחס עלות-תועלת

לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תסבירו לי למה אגד עברו אחרי דן למאן אם הכל כל כך טוב אצל מרצדס???????????????????????????
המחיר והיחס עלות-תועלת
מרצדס סנובים וחושבים שהמחירים הענקיים שלהם מצדיקים הכל אבל לא. מאן נותנים אוטובוסים מצויינים במחירים אטרקטיביים.

JayZed

New member
באמת? אז למה באירופה מרצדס חוגג?

המחיר והיחס עלות-תועלת
מרצדס סנובים וחושבים שהמחירים הענקיים שלהם מצדיקים הכל אבל לא. מאן נותנים אוטובוסים מצויינים במחירים אטרקטיביים.
אל תשכח, הם במקום ראשון באירופה המערבית מבחינת מכירת אוטובוסים מוגמרים, מאן בקושי במקום הרביעי. כניראה שיש להם מספיק קונים גם עם המחיר הגבוהה. אחרת, היו מנמיכים אותו. סנובים או לא, הם מוכרים המון. זה שבארץ אין כסף כדי לקנות זה לא אומר כלום. אל תשכח שלאור ההפרטה וכל מה שקורה לאחרונה לאגד יש הרבה פחות רווחים ממה שהיה פעם. עם הכל (כולל הכלכלה הכללית של ארצינו) היה מתנהל כפי שהתנהל בסוף שנות ה-80 - תחילת 90 אז תאמין לי שאגד גם עכשיו היו קונים רק מרצדס.

בספרד הרוב מאנים.

אל תשכח, הם במקום ראשון באירופה המערבית מבחינת מכירת אוטובוסים מוגמרים, מאן בקושי במקום הרביעי. כניראה שיש להם מספיק קונים גם עם המחיר הגבוהה. אחרת, היו מנמיכים אותו. סנובים או לא, הם מוכרים המון. זה שבארץ אין כסף כדי לקנות זה לא אומר כלום. אל תשכח שלאור ההפרטה וכל מה שקורה לאחרונה לאגד יש הרבה פחות רווחים ממה שהיה פעם. עם הכל (כולל הכלכלה הכללית של ארצינו) היה מתנהל כפי שהתנהל בסוף שנות ה-80 - תחילת 90 אז תאמין לי שאגד גם עכשיו היו קונים רק מרצדס.
בספרד הרוב מאנים.

mister K

New member
אני לא מכליל

לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תסבירו לי למה אגד עברו אחרי דן למאן אם הכל כל כך טוב אצל מרצדס???????????????????????????
אני לא מכליל
ה-NG363 יותר טובות מכל O405G. אבל ה-SG הן פשוט כישלון. בין היתר בגלל הגיר.

סלוס

New member
למה אתה חושב משביתים מפרקיות מ.א.ן

מאן הרבה יותר טוב .
התיבת הילוכים של מאן הרבה יותר טובה מהמפרקית של אגד......וגם הברקסים הרבה יותר טובים מהמפרקית של מרצדס .
כ"כ מהר? כי המנועים הלכו. למה המנועים הלכו? כי המנועים התאמצו יותר מדי וגרמו לבלאי. למה הם התאמצו? כי תיבת ההילוכים שתפעלה את המנוע היא ח*א!

3 היחיד

New member
לא נכון

כ"כ מהר? כי המנועים הלכו. למה המנועים הלכו? כי המנועים התאמצו יותר מדי וגרמו לבלאי. למה הם התאמצו? כי תיבת ההילוכים שתפעלה את המנוע היא ח*א!
לא נכון
אל תשכח שדן הביא ראשון את המפרקיות לארץ...אגד היה עסוק בקומותיים שלו....בנוסף אני חושב שמי שעובד במוסך 30 שנה במו ידיו ומכיר כל בורג ב - SG ואומר תיבת הילוכים יותר טובה ממרצדס אז הוא מבין....תשאל את אגד ..אל תגיד סתם.....

אין קשר בין קומותיים

לא נכון
אל תשכח שדן הביא ראשון את המפרקיות לארץ...אגד היה עסוק בקומותיים שלו....בנוסף אני חושב שמי שעובד במוסך 30 שנה במו ידיו ומכיר כל בורג ב - SG ואומר תיבת הילוכים יותר טובה ממרצדס אז הוא מבין....תשאל את אגד ..אל תגיד סתם.....
אין קשר בין קומותיים
למפרקיות,חוץ מזה אגד הביאו את הראשונה ב78 אם לדייק.

אורי404

New member
עדיין. מבחינת מפרקיות סדירות דן היו

אין קשר בין קומותיים
למפרקיות,חוץ מזה אגד הביאו את הראשונה ב78 אם לדייק.
הראשונים. המפרקיות ב"דן" נכנסו בשנת 1984 (201 עד 209 המוגמרות). בשנת 1987 נכנסו עוד מפרקיות של "דן" (210 והלאה). המפרקיות הסדירות של אגד נכנסו בשירות בשנת 1989. אם לדייק: נכנסה מפרקית אחת בשנת 1989 ואחר כך נכנסו המפרקיות של שנות התשעים.

סלוס

New member
צודק אורי.

הראשונים. המפרקיות ב"דן" נכנסו בשנת 1984 (201 עד 209 המוגמרות). בשנת 1987 נכנסו עוד מפרקיות של "דן" (210 והלאה). המפרקיות הסדירות של אגד נכנסו בשירות בשנת 1989. אם לדייק: נכנסה מפרקית אחת בשנת 1989 ואחר כך נכנסו המפרקיות של שנות התשעים.
צודק אורי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה