המצעד התפוזי: שתלתם ניגונים בי אמי ואבי

סקרוות

New member
הצעת שירים

1)המשפחה שלי 2)אמא שלי-אריק אינשטיין 3)שלומי שבת-אמא 4)בית אבי-יהורם גאון 5)אמא שלי-תומר חן 6)באה אליכם 7)התמונות שבאלבום 8)חורשת האקליפטוס 9)אחות קטנה-שולי רנד 10)אני את והוא

שירים נוספים אהובים עלי שאמליץ עליהם:

בס"ד "נומי נגה" - מילים ולחן: נעמי שמר. "על אם הדרך" - "מילים: אלתרמן, לחן: נעמי שמר, בביצוע: דני מסינג. "כלניות" - מילים: נתן אלתרמן, לחן: משה וילנסקי. "יש מקום" - מילים: עמוס אטינגר, לחן: דובי זלצר, ביצוע: יהורם גאון. "קשר משפחתי" - מילים: אהוד מנור, לחן וביצוע: רוני ידידיה. "חלומות שמורים" - מילים: אהוד מנור, לחן: מתי כספי, בביצוע: יזהר כהן או יואב יצחק ומתי כספי. "אחותי הקטנה" - מילים: אהוד מנור, לחן וביצוע: מתי כספי. "אילו יכולתי" - מילים: אהוד מנור, לחן: מתי כספי. "אלוהים שמור על אימא" - שיר מתורגם שכתב במקור לב אושנין והלחין אברהם אוסטרובסקי, גרסה עברית: גידי קורן. "הכי קרוב אלייך אמא" - מילים: עמיר שינקמן, לחן: שמוליק נויפלד, ביצוע: כפיר בן ליש. "תרנגול כפרות" - מילים וביצוע: יוסי בנאי, לחן: מיכה שטרית. "ילדות" - מילים וביצוע: יוסי בנאי, לחן: יאיר רוזנבלום. "כל עוד" - מילים: עלי מוהר, לחן: יוני ריכטר, ביצוע: יוני ריכטר ועלי מוהר או יוני ריכטר ואבננר כנר (ישנו שיר זהה "כל עוד" שאינו קשור במשפחה שחיבר מנור והלחין וביצע שרעבי). "דמעת אמא שלי" - מילים: תרצה אתר, לחן: גלעד עצמון. "שלשה דורות" - מילים: אהוד מנור, לחן: ירוסלב יעקובוביץ'. "בואי אמא" - מילים: לאה נאור, לחן: יוני רכטר, ביצוע: אריק איינשטיין. "פתחו את השער" - מילים: קדיה מולודובסקי, לחן: נחום נרדי, ביצוע: עממי.

m a n g o l d

New member
הצעת שירים

תמונה משפחתית/שלישיית שבר ענן או קובי רכט וקובי אשרת ביקור משפחתי/בנזין (1982) - נדיר. חובה!!! אבא אמא וארץ ישראל/אילנה אביטל כשתגדל/יהודה פוליקר אמא/ניסים סרוסי ילדים טובים ילדים רעים/יהודית רביץ שבת בבוקר/אריק איינשטיין ילדים זה שמחה/הברירה הטבעית ילד מזדקן/אלון אולארצ'יק-כוורת עודני ילד/הכל עובר חביב כבד את אמא ואבא/ליאור אלבו (1980) קוראים לי סבתא זפתא/חנה לסלאו (1985, מילים: אהוד מנור ז"ל) יליד הארץ/אלי מגן בהצלחה ג'!

למעלה