הנה זה מתחיל! עדכוני יום 1

שירה ראשונה הפסידה בקרב הראשון שלה בעקבות פסילה מפוקפקת

שירה נגעה עם המרפק ברגל של האוקראינית ובעקבות כך נפסלה ונגמרה עבורה האולימפיאדה.
&nbsp
חוקה מטופשת, חייבים לעדן אותה קצת, עונש קטן היה מספיק, לא צריך להרוס לבן אדם עבודה של 4 שנים על משהו שהוא ביצע ללא כוונה ולא השיג מכך שום יתרון!

trilliane

Well-known member
מנהל
הכול נכון, אבל אלה הכללים... ולו המצב היה הפוך היינו מרוצים

ו(כנראה) לא היה מפריע לנו לו היריבה הייתה נפסלת על שטות כזאת או אחרת...

הציון של שטילוב על המתח: 14:066

ציון בינוני, לא אמור לעלות לגמר מהמקצוע הזה.
&nbsp
הציפיות הגדולות הן כמובן בתרגילי הקרקע

לאורה101

New member
נראה ששטילוב בחוץ גם בתרגיל הקרקע

בגלל שהחליקה לו הרגל.
חבל
אבל זה רק ספורט, לא?
מבאס לאללה

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן חבל... למען האמת גם מתעמלים מובילים אחרים פישלו

בראשם קוהיי אוצ'ימורה, המתעמל הטוב ביותר בעולם, שנפל מהמתח (והוא אלוף העולם המכהן במתח!) ולכן לא יהיה בגמר המתח כמובן, אבל מכיוון שהוא מתחרה בקרב רב ובקבוצתי ובשניהם יש די עומק כדי לחפות על פשלות כאלה, הוא יגיע לגמר בשני המקרים.
&nbsp
ליפנים היו עוד כמה פקשושים, חלקם קלים וחלקם קשים, וכנראה כתוצאה מכך הנבחרת האמריקנית עולה לגמר הנבחרות לפני נבחרת יפן!
היפנים יצטרכו להתאפס לפני הגמר, שם כל ציון קובע ואי אפשר לזרוק את הציון הנמוך בכל מכשיר.
&nbsp
לארדו הקובני שהיה שני לאוצ'ימורה באליפות העולם האחרונה בקרב רב, קפץ קפיצה נוראית (בשולחן הקפיצות) וייתכן שיישאר מחוץ לגמר.
&nbsp
סאם מקוליק, המתעמל האמריקני המוביל, פישל קשות בסוס הסמוכות. מכשיר חלש אצל האמריקנים והוא לא היה צפוי לעלות בו לגמר כך שזה לא פגע בו או בהם.
&nbsp
היתרון של מתעמלים שעושים קרב רב (אלכס בחר שלא להתחרות בו הפעם) הוא שלא הכול קם ונופל על מכשיר אחד בלבד, ואם יש להם די עומק בשאר המכשירים הם עדיין יכולים לעלות לגמר ושם פותחים דף נקי, כולם מתחילים מאפס. לעומת זאת כששמים את כל הביצים בסל אחד התחרות הרבה יותר אכזרית, הכול מתנקז לדקה וחצי שיכולות להיגמר בטעות אחת קטנה (כפי שקרה גם לשירה בג'ודו). נאחס, באסה, אבל ככה זה בספורט...

יש לנבחרת הג'ודו פיזיותרפיסט צמוד ששוהה בכפר האולימפי ?

אני שואל כי אני יודע שבאולימפיאדה הקודמת חסכו בפיזיותרפיסט צמוד בטענה שזה מותרות ונדמה לי שבסוף הגיעו לפשרה שהוא ישהה מחוץ לכפר האולימפי.
(אני מקווה שזה בסדר שאני שואל שאלה שלא קשורה ליום הראשון אלא שאלה כללית)

לאורה101

New member
ראיתם בבריכה?

שיא עולמי במוקדמות של הבריטי אלן פיטי.
מדהים, לא?

Lomsahne

New member
למישהו יש קישורי סטרימינג למשחקים?

היי, אני עובד לילה היום. צפיתי במהלך כל היום במשחקים ואני אשמח לקישורים לצפייה מהמחשב. מעדיף לערוצי הספורט שלנו (ספורט חמש, + וערוץ 26) אם כי גם ערוצים בינלאומיים עם פרשנות טובה יהיה נחמד.

מסיימים את היום בטעם מתוק, דודי סלע מנצח 4-6 4-6 את הבוסני

ישחק בסיבוב השני כנראה מול דוד גופן הבלגי, 8 בטורניר ו13 בעולם, שיהיה לדודי המון בהצלחה בהמשך

גםצופה

Member
מנהל
ישראל בכלל לא מאכזבת....

אנחנו לא מעצמת ספורט !!!
לא משקיעים פה בספורט בכלל....
יש סיבות שצריך להשקיע בחינוך וכמובן בביטחון - אבל אם רוצים תוצאות גם באולימפיאדה (שזאת בטח מסגרת מאד מלחיצה...) צריך להשקיע בספורטיאים (בזה הבנתי שהת'קדמנו...) וגם במאמנים - ולא לבעוט בהם (וזה מה שעושים לצערי עם מאמנים טובים
)
&nbsp
&nbsp

למעלה