הערב הכי טוב של חיי!!!!!!!!
|

דנטל

New member
לא מוזר לי שאת נרדמת כשאת שותה

כן מוזר לי שאת כותבת מניק של גבר.

דנטל

New member
היו חויות דומות

רק שזה ממש לא היה בתקופת הצבא, זה גם לא היה אתמול והדבר האחרון שחשבתי עליו זה להפוך אותם למשהו שיהיה איתי עד סוף חיי. לא מעונינת במישהו שיהיה איתי עד סוף חיי ולא משנה כמה יפה, חכם, מצחיק ואידיאלי הוא. לא רוצה. ומה שכן היה בתקופת הצבא זה היה בחור מבסיס לא נורא רחוק מהבסיס שלי. בנוסף, לא נפגשנו במסיבה וגם לא הגענו לרכב. נפגשנו אצלו בבסיס והגענו למיטה אצלי בחדר כשעוד גרתי עם ההורים. זה אחרי זה המשיך 4 שנים וחצי. את החבר שאחריו פגשתי בדרך הרבה יותר מענינת שאני נאלצת לצנזר פה ואיתו זה המשיך 3 שנים. אחרי שני אלה החלטתי שאני מעדיפה לבד. ואתמול? אתמול לא היה לי שום דבר מענין. גם ידעתי שלא יהיה שום דבר מענין, כי באתי עם חברה שהשביעה אותי לא לנטוש אותה אפילו לרגע.

maor323

New member
במועדון החורבה שבחיפה היה הכי טוב

בחורבה היה מוזיקה מטריפה אשר ממריץ את הדם, הרבה בנות מהממות, אבל חבל שרובן לא היו פניות , סך הכל היה כיף שלא אשכח אותו. חבל שלא מצאתי את האחת אשר אני מחפש, אז בפאם הבאה אני אמצע אותה ואז אני אזכה לנשיקה אשר אני מחקה לה כל כך הרבה זמן. אם יש כאן פניות האמייל שלי הוא: www.maor323@tapz. com

maor323

New member
מחפש את הנסיכה שלי

אני מחפש זמן רב ואייני מוצא את הסוד כדי להתחיל אם בנות, אז תגיד לי איפה המועדון שהיית בו.

bad attitude

New member
פשש אחי שיחקת אותה מקנא בך

אומנם אני בן 15 אבל עדיין מקנא בך יצאת גבר גבר אחי! שנה טובה לכולם אני התנשקתי גם אבל מפה ועד לאתם יודעים את ההמשך ולחברים והכל הלוואי עליי

dolf

New member
השנה...

החלטנו שנעשה משהו שונה. ביום חמישי העמסנו 3 ג'יפים עם שש זוגות חברים (בן ובת לכול מי שחפצה נפשו לדעת.) ונסענו לפסטן בצפון. מזג האויר היה מעולה לטיולים התחלנו בנחל יעודייה בדרום רמת הגולן ועד השקיעה כבר כיסנו את כול דרום הרמה כולל את משולש הגבולות. ביום שישי התחלנו בא.בוקר באחד היישובים אצל דוד של אחד החברים היה מ-ע-ו-ל-ה. כול היום ביקרנו ברמה... בשקיעה שתינו קפה על הבנטל...... כבר מאז התחלנו להתאמן על הנשיקה. באיזור 23:00 ישבנו כול זוג בנפרד בצימר שהוכן מבעוד מועד. ואת השאר כבר אתם יכולים לדמיין .

למעלה