הערב הכי טוב של חיי!!!!!!!!
|

Breaking Wave

New member
מה אימהות שלכן עושות באמצע מסיבה?

פעם הבאה תלמדו להשתכר בלי פרנצ' בסביבה
לא נורא -יעבור! שנה טובה לכן..

FrOzEN ChERRy

New member
גם אני ישנתי

הייתי בטוחה מאה אחוז שאני יוצאת היו לי כמה אופציות (ואשליות ביניהם) ובסוף נשארתי בבית במיטה יושנת אפילו לא ראיתי את הסרט שתכננתי עליו כי היתי עייפה לגמרי

smile2life

New member
אז זהו

לי אפילו לא היה אמור להיות דייט בסילבסטר. התבטל עוד בשנה שעברה

Breaking Wave

New member
בואנה, זה אתה המכוער הזה

הקירח שמשדר בבלוגים? פעם זרקתי אותך מהחדר של עצמך וסגרתי לך את השידור, זוכר? ועוד שאלה.. אתה מופתע בכלל שהדייט שלך התבטל עוד משנה שעברה?

smile2life

New member
נא לא למחוק את ההודעה

תלונה הועברה להנהלת הפורומים ולהנהלת הבלוג טי וי.

Breaking Wave

New member
כי הוא קירח מכוער../images/Emo13.gif

ואני עם הבלוגים גמרתי ממזמן נשאר רק לעצבן אותך

smile2life

New member
צריך להסביר לאנשים שלא מבינים

שהאינטרנט אינו מקום שפוגעים בו. זה מתחיל באינטרנט - כאשר אנשים מתחבאים מאחורי כינויים וממשיך בדקירות במועדונים בריבים מטופשים. עובדה שהתלוננתי רק עכשיו והתעלמתי מזה - אבל עצם העובדה שהילד הזה התפאר מראה שההתעלמות לא עובדת - לכן צריך לוודא שינקטו נגדו צעדים. ו... שנה טובה גם ךף

דנטל

New member
באמת היה כיף לישון

אבל רק בחמש ומשהו בבוקר. לפני זה היה כיף לחגוג. שתהיה לי בריא באיזה שעות אתה ער ביום שבת.

דנטל

New member
../images/Emo25.gif מאוד נהנתי וזה עלה 80 ש"ח

ולא קיבלתי שום נשיקת חצות וברור שלא פגשתי את אביר חלומותי כי בחלומותי אני סטוציונרית כרגיל ואבירים זה לא מה שאני מחפשת. היו במסיבה שלל גברים שאני לא מדברת איתם כי הם אידיוטים וגיליתי את זה רק אחרי ש... ולא ממש היו כאלה שאני מעונינת בהם במילא. טוב, לא שאני זוכרת לפחות. פסדר, אולי שניים, אבל לא בתור אבירים. יש לי בשבילם תפקיד אחר

free soul

New member
ברור..

יהודים לא ממש חוגגים מכל ה
את הסילבסטר.. אצלינו זה רק ציון של שנה אזרחית לא יותר מזה. נשיקה והולכים הביתה.

New member
חזרתי מהחגיגות בטיימס סקוור...

אי אפשר אפילו להתחיל לתאר את הדבר הזה.

develish eyes

New member
הערב הכי טוב של חיי!!!!!!!!../images/Emo25.gif|

נסענו לחממה... הגענו לשם בסביבות 10:30 לקח איזה חצי שעה של סלקציה אבל איך שנכנסנו היה חבל על הזמן... מוזיקה מפוצצת מלא מלא מלא בחורות מדהימות ואחלה שתייה חינם עד לחמישה לשתים עשרה לא הייתה לי בחורה לנשק אבל איך שהתחילו את הספירה לאחור שמת עין על בחורה מדהימה שנראתה דיי בשוק כי לא היה לה אף אחד לנשק... מיד התקרבתי אליה ותפםתי לה את היד הסתכלתי לה לתוך העניים במבט מלא משמעות וככה שבשתים עשרה בדיוק אני והיא התנשקנו במשך איזה חמש דקות רצוף.... אחרי זה רקדנו ביחד עוד איזה שעתיים וחצי ואז לקחתי אותה למכונים של חבר שלי וההמשך ידוע.... הבוקר התעוררתי עם שלוש הודעות שהיא רוצה לראות אותי היום.... בעזרת השם יש לי את הבחורה האידיאלית עד סוף חיי יפיפיה חכמה מצחיקה והכי טוב היא משרתת בסיס ליד הבסיס שלי אולי נצליח להעביר ותה לבסיס שלי.... למישהו עוד הייתה חוויה כזאת????

איתמר105

New member
וואלה נחמד ביותר

וואלה אנשים אז ככה לא היה משהו רציני סתם ישבנו בגן עם נרגילה בסבבה פתאום בא לנו ככה שוטר סמוי התחיל לבדוק וזה ואנחנו בלחץ כי היה איתנו טקילה גם אבל בעיקרון נחמד התשכרנו לא היה מי יודע מה היה סתם חרא שאני שיכורה אני נרדמת חחחח כן..... כן..... אני יודעת זה מוזר! אבל מה זה מעניין אתכם אתם בטח רוצים לדעת על הנשיקה אז ככה אממממ התנשקתי כן..... עם ידיד/יזיז טוב שלי כפרה עליו חולה עליך אופיר היה נחמד ביותר וזהו!!! מקווה שתהיה לכם אחלה שנה מתה על כולכם אנשים מוואה בה ביי!

למעלה