הערב הכי טוב של חיי!!!!!!!!
|

לא חוגג, כי זה לא חג שלנו...

לא חוגג,לא מנשק,לא מבלה,לא עושה כלום חוץ מלחרבן בחצות... זה סתאם עוד יום שחולף לו כמו כל ימות השנה....

ש נ ט ל

New member
חרא סילבסטר!!! אני בבית!../images/Emo184.gifחולה

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

thewhiteknight

New member
רק עד 4 שעות...

את הסילבסטר שלי אני יחגוג רק עד 4 שעות... בעיקר בגלל שאני נמצא בארגנטינה כרגע... המסיבות כאן הרבה יותר שוות מהארץ... לפי דעתי...

באתי ליצתרפת

בני זונות גנבו לי תפאלפון כוס אמא שלהם הפריעו לי באמצע נשיקה הלכתי רדפתי אחריהםם וברחו..טפו כוס עמק אני עצבנית

"ה"מסיבה ב-הא הידיעה בגני התערוכה

התחיל קצת צולע,חיכינו בחוץ די הרבה ורק בסביבות אחת עשרה התחילו להכניס אנשים למרות שכתוב בהזמנות שבשעה עשר פתיחת דלתות. נכנסנו בין הראשונים, אולם ענק, פינות בארים, פינת מסז' עם איזה שש מיטות בערך, פינת זולה ובמה אחת. בחצות הדי.ג'יי. הכריז 10... 9.... 8... וכן הלאה והגיעה שעת חצות וזהו הדי.ג'יי המשיך לנגן. חשבתי יעיפו לנו בלונים, יעיפו זיקוקים משהו. כלום. כמה דקות אחר כך עלתה להקת הנגנים של צביקה פיק ואז צביקה עם זמרות הליווי ונתן הופעה מרשימה של למעלה משעה עם מיטב השירים האהובים שלו. אני תפסתי לי מקום מעולה צמוד לגדרות שהפרידו בין הקהל לבמה. צביקה שאל כל הזמן למה שמו את הגדרות האלה ולמה הקהל לא יכול להתקרב לבמה. הוא העלה כמה בחורות מהקהל לשיר ולחץ יד לבחורה שעמדה ליד בקהל. בהמשך ההופעה הוא גם החליף איתי מילה שתיים ואחרי זה נתן לי כיף
אחרי שהוא הלך היו עוד ריקודים אבל בשלב מסוים אני התעייפתי והלכתי הביתה. היה כיף!!!!!!!!!!!!!

ואללק הייה כיף

ביום שישי (זה ל א סילבסטר...) יצאנו למועדון הפלסטיק... הייה די נחמד! אני וחברה שלי עם עוד כמה חברים וידידות חזרנו לפני שעתיים ככה ואז הלכנו אליי לבית להביא לחברה שלי את המתנה ליומולדת שלה!!!!! ב1/1 ואללה תאריך מצויייייייןןןןןן. עוד מישהו מפה היה בפלסטיק? ספרו איך היה????

פלפלת 19

New member
בואנהההההההההההההההאיזק היההההההההה

מי שלא ייצא הפסידד כי היה פיגוזזז פיגוזזז פיגוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז יאללה רעששש הבארדאק ניגמרררר כולם לישוןןן
לילה טוב לכולם יותר נכון בוקרר צ'או נשמותתת מי ששבר תראש שלו ביותר מידי התפלספות בטח אכלל שיעמום בבית!!!! בע עליכם וואחשיםם צ'או

yellow cheese

New member
Happy New Year ../images/Emo70.gif ../images/Emo136.gif

אז, אחרי שזיבלתי לכם ת'שכל על 'יאללה, צאו לחגוג" אנוכי לא חגגתי
אני מרוששת והכל כ"כ יקר. אז במקום לצאת הלכתי לעשות בייביסיטר על קרובת משפחה
הרווחתי גם מאייה קטנטנה, ישבתי עם חברה ודיברנו והיה נחמד. נשיקת חצות לא הייתה, גם לא בלונים וזיקוקים..אבל כן היה נחמד, וכן היה נס קפה ט-עים, עוגיות ומשחק טאקי סוער. אז מי אמר שבשביל להנות בליל השנה החדשה צריך לצאת למועדונים ולקרוע את העיר ואת הכיס
ולך דנטל, מקווה שנהנית, שעשית חיים, שקיבלת נשיקת חצות ושפגשת את אביר חלומותייך
אוהבת, שירלי

דן1965

New member
התנשקתי והצעתי נישואין

התנשקנו, הצעתי נישואין נראה מה יקרה

Billys Lover

New member
היה א-ס-ו-ן!!!

נסביר ת'מסיבה בשלבים : שתינו (הרבה)==> היינו דפוקות ==> אמא בבאה ==> חברה הקיאה ==> אמא שלה (זה היה אצלה)באה => היא מצאה כוס עם וודקה ==> אנחנו עדיין שיכורת ==> אנחנו מ-ת-ו-ת!!!!!!!!!!!!!!!!! תבינו!!!! אנחנו מהיום לאיוצאות מהבית!!!!!!!!!!!! (כל החיים).... שנה טובה אגב :=)...... ברגל שמאל....

LINKING5

New member
הנשיקה ב-12

הייתה השניה בלבד( אני בת 16 , בתולה בשפתיים מה שניקרא חחח) הוא היה חמוד אבל ידעתי מי הוא, כזה שיכול להיתנשק עם כול אחת סתם לגעת סתם הכול סתם.... ולא יודעת איך זה קרה פשוט קרה... התנשקנו פעמיים, ומה גיליתי? שהרגשתי כאילו נישקתי את סבתא שלי - לא הרגשתי כלוםםם והיה לי טוב לגלות את זה:), כי עם החבר הקודם אוייי הוא היה "משתיק אותי" עם הנשיקות שלו... כול ההיתרגשות הפרפרים... אחרי זה הוא רצה עוד ולקח אותי לצד... אבל לא הסכמתי... וטוב שכך כי הפרידה שלנו הייתה בקושי בנשיקה על הלחי... למה קיימים כאלה בנים מסריחים... וד"א happy new year

frezo1

New member
איזה לילה../images/Emo7.gif

לא עשית כלום, היית לבד , זה הסיבסטר הראשון בלי חברה ובלי נשיקה בחצות, עוד יום עבר...

פלפלת 19

New member
סחתיין ומברוקק../images/Emo45.gifיש לך את הסכמתי;-

טוב לדעת טוב לדעת שגם אנשים בגילךךך עושיםם חייםם

Natali s

New member
לא נורא..

תחשוב שיש כאלה שזה כל שנה אצלם... בסילבסטר בשנתיים האחרונות הייתי עם חבר.. אבל נפרדנו לפני שלושה שבועות... אבל עדין היה כיף! אין כמו מוזיקה טובה, אנשים טובים והרבה אלכוהול!!!

למעלה