הערה חשובה

בר שחר

New member
שכחת לציין משהו קטן.

רשמתי כבר שפניתי אליהם ואתה העלית את מה שרשמתי. איפה הפרובקציה בדיוק?

ריטהלה

New member
לא אהבתי את הגישה

ואני מאד מקווה שאתי כמנהלת הפורום תגיב בהתאם. לדעתי כל אחד מבורך עם בואו, ודיעותיו לגיטימיות כל עוד הינו נוהג על פי הכללים. כבר ידוע לי על מספר נכים, חלקם כאלה שאני הפנתי אותם לפורום הזה, שברחו מפה כל עוד רוחם בם, לאחר WELCOME לוהט כפי שראינו כאן דוגמא עכשיו. ולא היתה שום סיבה שבעולם לדחיה שכזו. לפחות בין אלה שאני יודעת עליהם. אני מגנה התנהגות שכזו ומקווה שזו לא מדיניות הפורום, ולא על דעת הנהלת תפוז.

שלדר

New member
ואני מגנה את נוהגך לנזוף!

ריטהלה, כל אחד וסיגנונו הוא,, אני לא מנהל פה וזכותי לחשוד בניק שנירשם רק הבוקר ובשעה 10.26 כבר התלונן בפורום משוב על הנהלת הפורום הזה והתנהלותו! {לפני שמישהו, כולל אותי, ענה לו בכלל} אני חושב שעשית לעצמך מינהג לא חברי לבקר אותי על כל מה שאני כותב כי אופן כתיבתי היא בתמציתיות, בקיצור ולעניין! {ובוטה כשצריך!} את תהיי מנומסת כלפי כל הטרולים,, אני לא, וזה לא מונע מאיתנו להישאר קורקטיים איש לרעותו. חג שמח לך ריטהלה

בר שחר - תגובה

הפורום עוסק בזכויות נכים, חלק מזכויות הנכים חד וחלק זו הזכות לעמוד על זכיותיהם ולהילחם למען עתידם. דו"ח לרון הינו דו"ח פוגע וכשכזה יצאו הנכים להיאבק בו. הדיון והעיסוק במאבק למען עתידם הינו נושא לגיטימי. דיון וניתוח מסקנות הדו"ח נעשו פה בפורום זה ובמשך חודשים ארוכים. ציבור הגולשים הם חלק נכבד מהאנשים שלוקחים חלק במאבק לאחר שזיהו את הפגיעה קשה הבאה לציבור הנכים. למיטב ידיעתי זו דעת הרוב המוחלט שגולש פה בפורום. הפורום אינו סביבה סטרילית לדיון מה שבטוח לגמרי הוא שאתה לא קיבלת מינוי כמנהל ו/או כל מינוי המרשה לך לקבוע או להחליט אילו מסרים הם "פוליטיים" ואילו הם לא. לפורום יש צוות ניהול שבקיא לגמרי בעבודתו וראוי לכל התשבחות הראויות. ואני בטוח שהם בקיאים מה מותר ומה אסור בתכנים ובמסרים המצויים בו. אגב ידידי המאבק הינו א-פוליטי ולכן הקביעה שלך שבפורום דנים ועוסק בפוליטיקה מחטיא ופוגע בציבור גדול של אנשים יקר. זכותך לומר דעתך. אני תומך בצורה ברורה בזכותך זו ודעתך תשמע ותכתב ואפילו לא תימחק כפי שנהוג בפורומים אחרים. אבל ידידי צפה לקבל תגובות. כמובן שתשמע התגובות נעימות יותר או נעימות פחות, מתאימות יותר או מתאימות פחות, איש וטעמו הוא. אם יש לך דעה בנושא האתר אני שמח שדאגת לכתוב דעתך ולהפנות דעתך למקום המתאים ואני בטוח שתקבל תגובה ראויה. רצוי אגב שתביע דעה בנושאים שעוסק בהם הפורום והם זכויות נכים ונשמח לשמוע דעתך לגבי הדו"ח שהוא אחד הנושאים ה"חמים" פה. באופן ענייני, אני מקווה שכבר הבנת שעניין המאבק הוא לא לנסות לגרוע מאחרים (נכי צה"ל) את זכותם אלא לשפר זכיותינו וזה עיקר המאבק. צר לנו שיש בקרב ציבור הנכים שלנו אנשים לא הגונים שעשו שימוש מכפיר בייצוג שקיבלו לשאת ולתת בשמנו, אבל זה לא העיקר ורחוק ממנו. אנו חוזרים ומדגישים נקודה זו, למען תשמע בצורה ברורה וחדה!!! כולי תקווה שקריאה והבנה של הדו"ח יביאו אותך להבנה והכרה באותם פגיעות ואם לא שכנענו אותך זו זכותך המלאה להחזיק בדעתך. טוב תעשה אם תנמק ותצדק את הדברים שאתה קובע בנימוקים כפי שאנו עשינו בדרכינו להציג את הבעיות הקימות בדו"ח אחרת יהיה קל לחשוב שקביעתך נעשת מתוך אינטרסים אחרים/זרים שמקומם לא פה. היחס לדברך יהיה בהתאם. כמובן שנשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה לא ברורה. בטוחני שיש אנשים רבים שישמחו לתת לך תשובות ענייניות חג שמח קובי כהן – דובר ועד הפעולה של הנכים הכלליים ואחרים

'פוליטיקה' אינה בהכרח 'מפלגתיות'

רק לשם ההבנה שלנו אלה את אלה: כאשר אומרים "מאבק פוליטי", אין מתכוונים דווקא למאבקים בין מפלגות פוליטיות במשמעות השגורה ב'חדשות היום-יום'. 'פוליטיקאים' נחשבים אצלנו אנשי המפלגות המתאמצים 'לעלות בסולם' התפקידים וההשפעה בחיים הציבוריים. אבל מאבק פוליטי הוא לא רק בהקשר המפלגתי (למרות שאפילו 'ועד הפעולה' ומולו 'מטה המאבק' נזקקים ל'פוליטיקאים' מן המפלגות - אפילו נשיא המדינה הוא כזה - כדי לשכנע את 'בעלי ההשפעה' על עניינם). מאבק פוליטי הוא בעצם מאבק ציבורי העושה מאניפולאציות ושימוש ב'כלים פוליטיים' כמו עיתונות (גם מקוונת), עצומות, מחאות, שביתות, הפגנות, מכתבים ופניות בע"פ לבעלי סמכות והשפעה, פנייה לועדות ולמוסדות - - - שאמשיך ? לכן: פוליטיקה ומאבק פוליטי הם לא בהכרח מאבק בין-מפלגתי, אלא מאבק ציבורי, בכלים 'פוליטיים' להשגת מטרות בתחום הציבורי (ולא רק האישי או הארגוני המובהקים).

שלדר

New member
צודק, אבל תקרא טוב מה הוא כתב...

הוא כתב {בר שחר} שאנחנו פה פועלים למען מפלגה מסויימת מאוד! וההתארנות פה היא ספונטאנית ולא קשורה כלל למיפלגתיות!

הקדשת כל 'פורום' לנושא

אולי באמת נכון ויעיל יותר להקצות ולהקדיש את ה'פורום' ב'תפוז' (בו אני כותב עכשיו) לעניינים 'פרוזאיים' ומעשיים בחיי היום-יום של הנכים, ואת ה'אתר' החדש ו'פורום' מתאים בו - למאבקים העקרוניים והארגוניים של ציבור הנכים בישראל. (ובכל אחד משני ה'אתרים'/'פורומים' לרשום 'קישור' לנושאים הספציפיים בהם עוסק ה'שכן'-ה'עמית). אבל לשם כך כבר יש כמה 'אתרים' ו'פורומים' אחרים. האם כל המוסיף רק גורע, או גם - כל המרבה - הרי זה משובח ? ראו חליפת הדברים שלי עם קובי כהן, מקימו ומתפעלו של ה'אתר' החדש של 'ועד הפעולה' בתחילת ההודעות הנוכחיות ב'פורום' הזה. תום בן-חיים.

למעלה