הפעם דברים בשם אומרם.

אקרובט2

New member
הפעם דברים בשם אומרם.

"אחד שמכיר ויודע", כך הוא כנה את עצמו כתב במאקו תגובה שמצאתי לנכון להביא: מה היה קורה אם איתן אורבך, היה בוחר בקרן שחם, באותה נקודת זמן שהוא בחר בדניאל טרקאי? סביר להניח, שדניאל היתה עוזבת את התכנית מיוזמתה. סביר להניח, שההפקה לא היתה מכניסה את גב פשטי. בטוח, שהזוגיות של איתן וקרן, לא היתה עומדת במיבחן המציאות, לאחר התכנית. כי היה לוקח פרק זמן של יום, יומיים או שלושה, לאיתן לצפות בפרקים, ולדעת, שקרן הפרה את ההסכם שלהם, לא לספר מה קרה בדייט האינטימי, ולהעיף אותה מעליו. 3 חודשים עברו ולא קראתי טוקבק אחד שמדבר על כך. שהבחורה יצאה מהדייט ולא חלפה שעה, והיא הלכה לספר לליהי (שם בחצר) ולכל העולם ו-דודו, שהיא שכבה עם איתן. זו לא סוג הבחורות שאיתן אורבך נשאר איתן ולו לדקה אחת מיותרת. ועדיין יש עדת מעריצות, שסוגדות לה ומשמיצות את דניאל ואיתן בכל הזדמנות שלא נדבר על מערכת "וואלה", שנופלת בידיעה מול "מאקו", שולחת צלם לנפק תמונות של דניאל, מעתיקה את הידיעה של מאקו, מעלה טוקבקים, נגד הזוג שעשה את התכנית ומסננת תגובות חיוביות, כאילו רוצים להגיד לנו: אנחנו מעדיפים את הרוע על הטוב, את הדרך הפתלתלה על היושר, את השקר על האמת, את הזוגיות המדומה על הזוגיות הטהורה". קופידון לא טיפש! וגם העם היושב בציון...

marillion

New member
לא הבנתי...

על פניו נראה כאילו זה חלק מאיזה שירשור.אם כן אני אשמח לקבל את הלינק. ולגופו של העניין ובשביל הידע הכללית שלך,אילו דניאל היתה עוזבת המהלך היה מתפרש כסימן מובהק של חולשה של ילדת האלפיון הראשון שלא מסוגלת להתמודד עם מה שהחיים מגישים לה.כי בהקשר לאורבך היא הרבה מאוד דרגות מעליו.מכל הבחינות.

אקרובט2

New member
מריליון

קשה לי לרדת לסוף דעתך. מה קשור מצבה הסוציו אקונומי של דניאל לעובדה שהיא התאהבה ואם היתה זו אהבה נכזבת חו"ח, היתה בוחרת לפרוש. זה טבעי ונכון. לעצם הענין, חלפו יותר משלושה חדשים מהיציאה לחיים האמיתיים ואהבתם של דניאל ואיתן שרירה קיימת ונראית יציבה ואמיתית. מה שמראה שהם לא שיחקו והיו שם רגשות אמיתיים. קשה לי גם להבין את שנאתך לאיתן. מזה זמן רב אתה מבטיח לנמק ולהסביר אך נמנע מכך מטעמים השמורים עמך..

נטע20111

New member
סליחה , גם אני לא הבנתי

את אומר שאיתן חלש אופי, והוא בחר בדניאל בגלל יש הרבה כסף בבנק שלה באלפיון ? וזה לא אהבה בא בחשבון ?

כייפית1

New member
ואוווווווו ממש אקרובט

אילו לסבתא היו גלגלים היא היתה אוטו המציאות היא שלכל אחד מהמשתתפים היה היופי שלו ואיכויות משלו קרן על שלל גווניה עשתה את התוכנית למענינת יותר למה? כובע, האם זה אומר שבחיי היום יום היא טובה יותר מדניאל ממש לא דניאל ואיתן נראים מדהים ביחד מכאן לומר שהם עשו את התוכנית אהה

נטע20111

New member
כייפית 1

אולי לטעמך קרן על שלל גווניה עשתה את התוכנית למעניינת. טעמך אינו טעמי - לי אין עניין בבחורה של ריב ומדון , אין לי עניין בבחורה שהתנהלותה משחק, אין לי עניין בבחורה שאין בה כנות ואמת . כצופה , אותי מעניינת התנהלות כנה ואמיתית , גם במחיר שאין בה שיאי מתח או או פסגות דרמטיות מרעישות. לגבי- ריאליטי אינו סרט מתח , או דרמה עם תפניות עלילתיות חריפות או עם מהפכים קיצוניים גדולים מהחיים את כל אלו אני אחפש ואמצא בקולנוע - ריאליטי , הוא בידוד של קבוצת אנשים רגילים , כמוני כמוך , בבית ועליהם לחיות את היומיום השגרתי והשבלוני , ודגש הוא בעיקר על אינטראקציה בינאישית וחברתית , ושם המפתח הוא כנות ויושר - התנהלות טבעית ולא משחק, הן כלפי שאר הדיירים והן כלפי הצופים . ריאליטי הוא מעבדה חברתית ויש משתתפים שטועים לחשוב שהם היגיעו לצילומי סדרה טלביזיונית ושעליהם לשחק דמות כלשהי, וחבל - כי כשזה לא אמיתי/טבעי רואים ומבחינים ...

כייפית1

New member
לגיטימי שטעמינו יהיו שונים ומשונים ככל שיהיו

מסתבר שגם ההסתכלות שלנו שונה וגם זה לגיטימי אז בעצם על מה הכעס שלך אוקיי לטעמי קרן הייתה כנה בהתנהלותה לטעמך לא ביג דיל אני לא מתכוונת להתחתן עם אף אחת לא משם ולא מכאן יש לי את בן זוגי שגם טעמינו לא תמיד זהים לגבי קרן דווקא הסכמנו למה קרן ענינה יותר ? כי התנהלות שיגרתית אני מכירה וכשאני מסתכלת על ריאליטי התנהלות מגוונת מה לעשות אותי מענינת יותר איך גב אמר על קרן את קסם אני מסכימה איתו גם דניאל מקסימה גם ליהי גם נוספות שנישכחו ההתלהמות על כל אחת שחושבת אחרת ממש תמוה וההסבר המלומד שלך על איך צריך להתנהל בריאליטי אולי נכון בתאוריה בתכלס או שהוא מענין או שלא איך אומרת יפית נקודה

נטע20111

New member
אקרובט 2

הי, ואומרים שהבחורים הם הראשונים לרוץ ולספר לחבר'ה.... קרן על שלל גווניה , תרמה תרומה נכבדה לשבירתו של מיתוס " סוציולוגי" .... איתן לא היה נשאר איתה אף לא דקה בגין השקר הגס שאפף את כל ההתנהלות הקודמת לדייט , שלפתע פתאם היא חשפה בפניו " שאני כן מרגישה אליך רגשות "...... ואיתן ביושרו ובכנותו הביא את המטאפורה הידועה של 3 הקירות בבנין שנבנו עם דניאל ואז קרן בדייט בנתה עימו קוטג' , ועל המשפט האחרון , אין לי זכויות יוצרים - ניסחה אותו כותבת מוכשרת בפורום, צליל לא מכוון - אהבתי ואימצתי ! ומה עוד יש להוסיף , קופידון לא עיוור ולא טיפש על העם בציון - לחלקו אפשר לומר שאפו ... אגב, קראתי אתמול שההפקה ההולנדית יוצרת " האח הגדול" , תובעת את הפקת 24/7 על העתקת חלקים נכבדים מהפורמט של האח. הם רק לא מודעים שיש פה להוסיף " חטא על פשע" - לא רק שהעתיקו ויישמו באופן רשלני והורס , אלא שכל ההתנהלות היתה מגמתית ומכוערת.

leeee2

New member
הי לכולם!

איזה כיף שהפורום חי וקיים.. אפילו בנסיבות כאלו...ואיפה שיש הזדמנות קצת לדבר על דניאל ואיתן אני שם.. כל מי שרואה ריאלטי או בכלל סדרות למיניהן מתחבר לדמות שקצת דומה לו או לדמות שהיה רוצה להיות כמוה או לפחות להדמות לחלקה... אני לשמחתי התחברתי לדניאל, ואח"כ לדניאל ואיתן כזוג...ובדיעבד אני שמחה על כך והיום יותר מתמיד גם מבינה למה... יכול להיות שקרן היתה אמיתית (כמו שכיפית טוענת) וזו היא (שלדעתי זה עוד יותר מצער), כנראה שזה האופי שלה וככה היא מתנהלת בחוץ, לא כולנו כאלה.. יש כאלה שזה מה שהם מתחברים אליו... שיבושם להם... אין לנו מה לשפוט אחרים... אני רק אשמח לשאול אותכם כמה דברים, מריליון וכייפית, ואשמח אם תענו לי: כשקרן אמרה בגמר המדומה לגבי השאלה של דנה האם היא מתחרטת על הסקס עם איתן היא ענתה "לא מתחרטת, אנחנו כולנו עושים טעויות כאלו בחוץ" (לא מתחרטת אבל זו טעות?!) למי היא התכוונה במילה כולנו? לעדת המעריצים שלה? לנשים בישראל?בעולם? כי אני לא משתייכת לקטגוריה הזו... כשקרן אמרה לגב "אני אוהבת אותך" בזמן שהם אפילו לא התנשקו, זה היה אמיתי לדעתכם? כשקרן רצה לספר לליהי על הסקס (ועל הדרך גם לגיא פינס ואז לכל עם ישראל) למרות שהבטיחה שלא, זה היה נכון מבחינתכם? כשקרן אמרה מספר פעמים על דניאל שהיא כזו וכזו (לגבי יחסיה האינטימיים עם איתן) ושהיא לא כזו... זה אמיתי? חברה כמו קרן שהלכה ורכלה על חברתה הטובה ליהי, זה אמיתי? ויש לי עוד... רק תבקשו אז אני לא שופטת אותכם, פשוט קשה לי להבין אותכם... ואני בטוחה באלף אחוז שאם איתן היה בוחר בקרן, דניאל היתה יוצאת...בגלל שנפשית היה לה קשה ובגלל שלא היה לה מה לחפש שם יותר, כי היא, בניגוד לרוב הבנות שם (כולל קרן וגם גב), באה כד למצוא אהבה ולא כסף... ובנוסף, אני בטוחה שאם איתן היה בוחר בקרן לא היו מביאים את גב, הביאו את גב בשביל קרן בלבד.. בכל זאת, בעייתי שתוכנית "הרווקה קרן שחם" תסתיים כשקרן ללא זוגיות..
לילה טוב אנשים יקרים לי

כייפית1

New member
לי, יש דברים שאני מסכימה איתך

הייתי ללא ספק רוצה להיות צעירה, רזה ויפה כמו קרן חחחחחחחחחחחחחחח היתי רוצה להיות מלאת חיות וקסם כמוה לגבי תשובתה של קרן מול המצלמות חלקנו נוטים להתבלבל לא להיות רהוטים וממוקדים בתקווה שאף אחד לא יצלוב אותנו על זה בגדול יש מקום בסיטואציות שהיו בוילה ( שכולן מוקצנות ואף אחת או אחד באמת מתנהגים כמו בחוץ, ברגיל. ביומיום) לעשות דברים שנצטער עליהם אני מאמינה שקרן צדקה בקביעתה (כמובן מלבדך) שלכולנו יש דברים שאנחנו מצטערים עליהם נגיד שבלפרש בשקל וחצי כשקרן אמרה שהיא לא מתחרטת זה היה מקסים מצידה כי ההתייחסות הייתה על לפני חוסר תגובתו של איתן בניגוד אליו שאמר שהיא הייתה אילוץ של ההפקה זה מול זה הכף נוטה ברור לרעתו של איתן נכון קרן ריכלה גם זה היה לרוב משהו תמים בעיניי כי היא לא ספרה את המצלמות היא התנהגה הרבה פעמים כאילו הן לא שם ומה טבעי יותר בין נשים מאשר לרכל בעיקר בשיעמום ובלחץ שהיו שם? בניגוד לכמה שהיו כל הזמן בקונטרול, כי המצלמה שם ליהי ועדי בהתרשמות שלי הינן הטהורות מכולן לצערי זה לא עשה אותן פופולרוית יותר לדניאל קסם משלה ואין לי דבר רע לומר עליה יחד עם זאת היא לא חדרה לי ללב למה? יש דברים שכנראה אי אפשר להסביר

leeee2

New member
כיפית, תודה על התשובה...

האמת, לא הייתי רוצה את היופי של קרן, גם לא את האופי... וברור לי לגמרי שיש כאלה שיתחברו אליה ולא לאחרות וזה לגיטימי.... וברור שכולנו עושים דברים ומצטערים עליהם אבל לא ״כולנו עושים טעויות כאלה״ (עם דגש על הכאלה... בכל אופן אני לא)... וזה שקרן לא ספרה את המצלמות ועשתה הכל טבעי.... זה יותר גרוע בעיניי... אם היא באמת כזו... מכרה בשקל את ליהי חברתה הטובה (רוצה סרטון הוכחה?) ואת כולם שם... יקרה, זה לא נקרא לרכל בין חברות... זה נקרא לצלוב, לחקות אחרות, להתנהג בחוסר כבוד, ללעוג, לארגן מזימות.... ועוד כיד הדמיון.... נכון, מה שאיתן אמר היה לרעתו, לגמרי (למרות שזאת היתה האמת... וקרן ידעה את זה טוב לפני שנכנסה לשם..) וזה באמת כמעט הדבר היחידי שאפשר להגיד לרעתו בתוכנית אבל אין ספק שזה מזעזע... אני, כמו שכבר הבנת, מאד לא אהבתי את ההתנהגות של קרן לאורך כל התוכנית, אני מקווה בשבילה שזו לא ההתנהגות הטבעית שלה... שבחוץ היא אחרת... אבל מה שלא יהיה, שתהנה.. היא צריכה לחיות עם זה... אני אוהבת מאד את דניאל, אין לי אפילו מילה אחת רעה או לא טובה להגיד עליה... ואותו דבר לגבי איתן.... ושוב - שכל אחד יאהב את מי שבא לו.... יאללה בי לי

כייפית1

New member
בכיף ,האהבה שלך אליהם מובנת

הם מקסימים ביחד וכל אחד לחוד אני באופן אישי כשאני אוהבת אני אוהבת עם המגרעות למשל באח הגדול אהבתי את סער באח הראשון אהבתי את הטובה את שיפרה אין כללים וטוב שכך את באה לפורום האח הגדול החדש? מעולם לא הגבתי שם הפעם מתכוונת בכיף להביע דעתי ולהגיב בתקווה שיהייה למה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נטע20111

New member
לכל הערים עדיין , ערב טוב

אני קוראת בעניין את השיח בין לי לבין כייפית ואני מודה שקל יותר מבחינתי להבין את עמדתה של כייפית , גם אם אצלי הגישה שונה וההעדפה שונה . כייפית אומרת , אם הבנתי נכון : אני התחברתי לקרן, אותי היא עיניינה יותר ואני לא מפשפשת לעומק למה ומדוע - כי ככה זה . אני אוהבת אותה על מעלותיה ומגרעותיה . בעיני - לגיטימי. מה שאני לגמרי אבל לגמרי לא מצליחה להבין היא התבטאותו של מריליון , " ילדת האלפיון הראשון "..... זו פעם שנייה , אחרי שבעבר ציין " קניות בככר המדינה" בהקשר של דניאל. האם השתייכות למעמד סוציואקונומי כזה או אחר פוסלת או מהווה יתרון למשתתף בריאליטי ? האם הדגש של כולנו הוא לא על אישיות והתנהלות ? ולבי דניאל - אינני יודעת לאיזה חתך מייחסים אותה ולגבי זה מעולם לא היה רלוונטי .

leeee2

New member
נטע, אני מעדיפה להתעלם מאמרות כאלו.. כנראה

נגמרו לו התירוצים... לדניאל אין מה להתבייש בשום דבר..... אולי הוא מקנא?

marillion

New member
נטע

למען האמת לדעתי ראוי להביא את הפוסט כולו הקשור ל"קניות בכיכר המדינה".רק כך כל מי שקורה יבין (ואולי גם את בהזדמנות זאת)באמת מה היתה כוונתי ,בלי לשכוח לציין שדניאל בעצמה אמרה את זה.והכי נכון שאת תעשי את זה...אני כבר כתבתי אותו לפני מספר שבועות ....................... "ילדת האלפיון הראשון"...ילדת שמנת...מה יותר נכון?ילדה שרגילה לקבל הכל וממש לא לוקחת בחשבון שום סירוב.וזה תוצאה של חינוך בסיגנון שמנת/האלפיון הראשון לכן כתבתי שאם הייתה הולכת הביתה המהלך היה מצביע על אופי מוגבל,אופי שלא מרשה לה להתמודד עם מה שהיא מקבלת. מה את חושבת?עזיבת הבית בגיל 17 לא מראה אופי שמנת? את חושבת שהיא קיבלה בירכת הדרך מההורים המאושרים בגלל המוב של הבת שלהם? לא !!ציפצפה על כולם ועזבה את הבית think outside the box אמר האיש הזקן והחכם וכמה הוא צדק...

leeee2

New member
מריליון.....

איזה הסקת מסקנות... ילדת שמנת? מה הקשר בין זה לבין לעוב את הבית בגיל 17??? דווקא להפך בעיני...מגיל כל כך צעיר הבחורה המדהימה הזו משיגה הכל בשתי ידייה ולא בזכות אחרים, ילדת שמנת אתה קורא לה? לא לוקחת בחשבון שום סירוב? יש לך דוגמאות? תוצאה של חינוך? לא ראית? לא שמעת? דניאל ספרה לא פעם על חייה הלא פשוטים.... והיום היא יכולה סוף סוף להנות מההישגים שהיא הצליחה להגיע אליהם בזכות עצמה והיא יכולה להתגאות בבחורה שהיא.... אין לה דבר אחד להתבייש בו... אז מה אם היא קונה בכיכר המדינה? זה הופך אותה לילדת שמנת? אסור לה לקנות שם? זה עושה אותה פחות טובה? מה העניין הגדול? היא אמרה פעם שהיא ענייה? היא שקרה בקשר למשהו פעם? מה אתה רוצה ממנה? אני לא יכולה להגיד לך במאה אחוז אבל לדעתי אם איתן היה בוחר בקרן (וברור שהיה זורק אותה בחוץ) דניאל היתה יוצאת מהבית, כי דניאל התאהבה בו לגמרי מההתחלה והיא לא היתה עומדת בזה.... קרן לעומת זאת, לא התאהבה אלא שחקה משחק ולכן נשארה, או שהיא ידעה מראש שיביאו בשבילה עוד רווק ולכן נשארה..... אני מצטערת אם זה נשמע קצת תוקפני, זה לא נגדך, זה בעדה... קשה לי לשמוע שאומרים עליה כאלה דברים... ניסיתי להתעלם ולא הצלחתי... אני חושבת שזה כל כך לא מגיע לה....

נטע20111

New member
הוי עברית קשה שפה ?!

חלק 1 : לי ענתה לך תשובה מכובדת , מכבדת , ממצה - וכל כך היא ראויה לשאפו גדול ! בהבנתי ומבחינתי , כל מילה בסלע ! רק דבר קטן יש לי להוסיף ולהדגיש : אני כאמא מצפה שאתה כאבא תפנים ותבין שילדים לא עוזבים בית כאשר טוב להם בו. ואם עזבו בגיל צעיר , אז יש סיבות לדבר - והסיבות לא תלויות בהם אלא בנסיבות אחרות.... זה בפירוש לא מוב קפריזי של בת טיפשעשרה .... צר לי , שאתה חסר הבנה בסיסית בהורות ובכלל. חלק 2 : מריליון - אתה לא יכול לכתוב דברים , ואח"כ להתחמק ולומר שלא הובנת . דבריך הובנו בדיוק כפי שניסחת , למה להתחמק ולהאשים אחרים ? בפוסט , בעבר שבו מצאת לנכון לציין קניות בככר המדינה וגם הפעם שבחרת דוקא להשתמש ( וזה לא במקרה) בניסוח הספציפי " ילדת אלפיון ראשון" , מתוך מגמה ברורה לרמוז באופן בוטה על הקשר סוציואקונומי הכל נעשה במכוון למצוא עוד סיבה שבה אפשר לנגח את דניאל . לא חשוב - שאני וגם אחרים - לא מבינים את הזיקה שבין הדברים. קל לך מאד , להטיל עלי את האחריות ,שכן לדבריך ( בנוסף לכינויי הגנאי שזכיתי לקבל ממך) הרי אני צרת אופק וראייה. ואת זה אומר אדם , שמיום שהחל לכתוב בפורום עוד לא העלה פוסט חיובי על מישהו או על משהו. אצלו הכל נע במישור שבין השלילי לנגטיבי . אתה מונע משינאה - זאת המסקנה האחת שדבריך מעלים. מדוע אדם בוגר כמוך , לא יכול לתעל את דבריו לחיובי ? וזה לא בהכרח חייב להיות כלפי דניאל או איתן , זה יכול להיות כל אחד אחר , וזה יהיה לגיטימי ! אולי מפני שאתה לא מסוגל לפרגן , לאהוב? או שמע , אנחנו הכותבים משמשים בידיך אמצעי למשחק ציני ? כל שאתה מבקש הוא להתנגח בנו , לירות בנו חיצי רעל ובכל הקשר שנכתוב ולא משנה התוכן או העמדה אתה תצא נגד ואנטי ! זה לא פייר , לא הוגן , לא מכובד ולא מכבד . אני מרשה לעצמי , לראות אותך שחקן , אבל אם חשבת שאתה ההוא עם אלף הפרצופים , אז אתה טועה : אתה , מבחינתי מסכה ללא פנים ולא על פנים , רק מסכה !!!! עד כה כיבדתי אותך , קראתי אותך פעם ועוד פעם - כי מה לעשות לא היית ברור ומובן ( וכשכתבתי עילג - נעלבת ) מהיום אני לא במשחק שלך !!!!

גייל 7

New member
נטע -

קבלי
גדול ו -
על הסבלנות והסובלנות
מקווה שגם בריאליטי הבא אראה אתך עין בעין את מעללי הנפשות הפועלות , נאהב את מי שהגון ונוקיע את הזאב בעור כבש ...

נטע20111

New member
לגייל,

תודה , מקרב לב ! האמת, סובלנות יש בי אבל הסבלנות פקעה ביחס לכותב מריליון ! אבל התואר מגיע ומפרגנת לה מכל הלב : " מלכת הסובלנות והסבלנות " , הרי היא lee 2 האחת והיחידה !!!!!!

למעלה