הפעם דברים בשם אומרם.

גייל 7

New member
שתיכן נפלאות מבינתי

leeee2

New member
הי לכולם!

לדעתי מריליון סתם מתעתע בנו.. נהנה לראות אותנו קופצות להגנתם... ועל הדרך בוחר גם להעליב ולרדת לפסים אישיים..אז קודם כל - מריליון, אם בזכותי אתה נהנה, מעולה.... ( אפילו שזה על חשבוני), יחד עם זה, אני לא מתכוונת לרדת לרמתך הלא מכבדת (אופס, כמו האלילה שלך), הלועגת ( וואו, גם זה כמוה) והלא אמינה (שאני אמשיך?.. מה לעשות, כל הדיון הזה ברמתו ובתוכנו על ככר המדינה ממש מזכיר לי אותה).... ולגבי הסוגיה של גיל 17 - אין לי עדיין ילדים בגיל זה... אבל אני מקווה שהם לא יעזבו את הבית... אני חושבת שאם דניאל היתה ילדת שמנת כדבריך שמקבלת הכל אם היא רק תניף ידה אז לא היתה לה שום סיבה לעזוב, לא כך? או שמא אתה חושב שהוריה מימנו אותה ואת בן זוגה דאז? אה מריליון? אז כנראה שלא באמת ראית את התוכנית 24/7 כמוני... כי אם כן היית יודע שדניאל עבדה מגיל מאד צעיר... ובנוסף, היא היתה כל כך ״ילדת שמנת" עד כדי כך שמגיל ממש צעיר אתה יודע עם מי היא חיה? עם סבתה, לא עם הוריה....
היו לה חיים לא קלים לבחורה המדהימה הזו... וממש אין מה לרחם עליה.. לא נראה לי שהיא מצטערת על משהו... כי בזכות או בגלל כל אלה היא מה שהיא היום... ובזכות ובגלל כל אלה איתן כל כך אוהב אותה... אז נכון, קשה לך לראות כזו אהבה ולפרגן, בייחוד שהאלילה שלך נשארה לבד, אבל אלו החיים, היא גם תמצא אהבה, אל תדאג...

leeee2

New member
גייל נטע ואקרובט

כיף כיף כיף לשוחח איתכם תודה על הפרגון אני משתדלת להיות סובלנית... אבל חכו שאני אתעצבן.... אז זה לא יהיה נעים... וזה מתקרב... לא אוהבת רמה כזו נמוכה.. לא רוצה להיגרר לזה ולא רוצה להיות חלק מזה... זה לא לכבודי ולא לכבודם של איתן ודניאל... אז אני מנסה להדוף אותו לאט ובזהירות, נראה אם נצליח
שתהיה שבת שלום! שוב תודה לי

marillion

New member
neta

1.יש לי וידוי--בישראל לא למדתי אפילו יום אחד בודד.כמובן שאני מרגיש מצוין עם זה ובטח ובטח אפשר להבחין בקלות שעברית היא לא שפת האם שלי.אבל זה בסדר גמור ואם הבנות שלי ילידות הארץ אומרות שהעברית שלי הרבה יותר טובה מאשר רמת הידע בשפות זרות של הישראלי הממוצע אין לי שום סיבה להתלונן,נהפוכו. 2.בית לא עוזבים בגיל 17 כדי לגור עם גבר בן 26 לא משנה מה.היא עזבה לבן זוג שלה ולא ברחה לאיזה מקלט...בשבילי זה ברור 100% ואם יש לך דעה אחרת זה לגיטימי לגמרי.יחד אם זה הביקורת כלפיי בכלל לא במקום כי פשוט את לא מכירה אותי. 3.לא נטע,כשכתבתי על "קניות בכיכר המדינה" מי שרצה להבין כמובן שהבין שזה בהקשר לאופי הבעייתי שלה,כי מי שקונה מותגים בכיכר המדינה אבל קולטת שידורי הלוויאן באופן פיראטי(300ש"ח?) ברור לי כמי מעיין שמשהו לא בסדר איתה.ד"א היא סוג של עברינית.בזמנו לא קיבלתי שום תגובה .מעניין אם הפעם המצב יהיה שונה.אולי בכל זאת כדי להביא לפה את הפוסט ההוא,מה את אומרת? 4.סליחה אבל מה שאת כותבת בכלל לא תואם המציאות והארכיון אד.על דניאל כתבתי גם דברים טובים מאוד לדעתי ומי שרוצה לבדוק את דבריי מוזמן.אני חייב לומר שבמהלך עונת בשידורים 24/7 כשהייתי נכנם מידי פעם לפורום הזה כל פעם הייתי מקבל רושם של סוג של מועדון אקסקלוסיוי שבו כולם ללא יוצא מין הכלל היו מקללים נון סטופ את קרן .נתקלתי בפוסטים שלא ברור לי איך הזכוכית של המחשב היתה סובלת אותם.וזה נמשך ימים-שבועות-חודשים...ואת באה וכותבת שאני מונע משינאה...יש לך חוש הומור משהו... 5.אני בשיא הרצינות הייתי מציע לך קודם כל לנשום עמוק ואחר כך לנסות להוריד כמה שאפשר את רמת המעורבות שלך בכל העסק הזה.אומנם אין לי שום סיבה אבל לא נעים לי לקראו שאני מתנגח ויורה חיצי רעל "בכם"...את לא חושבת שזה קצת מוגזם? 6.על איתן אורבך יש לי די הרבה מה לכתוב ומין הסתם אני מניח שדבריי לא ימצאו חן בעיניי החברים בפורום הזה.יחד עם זה בניגוד למה שנכתב בפוסטים שונים לא הבטחתי שום דבר...אבל יהיו דברים,100% .

leeee2

New member
מריליון..... מה יהיה???

מה שלומך? העברית שלך ממש בסדר אבל יש לך המון שגיאות כתיב... בגלל זה בזמנו שאלתי בן כמה אתה.. עכשיו אני מבינה למה יש לך שגיאות... וברור שזה לגיטימי ואין לך במה להתבייש.. ולענייננו - אני גיליתי את הפורום הזה לקראת סוף התוכנית לצערי... וכשנכנסתי, וגם בהמשך, הרוב היה לטובת קרן.... ואיזה פה היה להם... שאלוהים ישמור.... היו כמה שאפילו הוציאו מהפורום בגלל השפה שהשתמשו בה.. ואתה יודע מה.. באמת מעניין לאן כל מעריציה נעלמו... סך הכל היום נשארנו איזה 4-5 פעילים בפורום והרוב באמת בעדם אבל זה ממש לא מייצג את מה שהיה בפורום... ממש לא... אני לא מבינה עדיין את סעיף 2 - מה הקשר? היא כנראה עזבה את הבית כי רצתה לחיות איתו... היא חיה עד אז אצל סבתה אם אני זוכרת נכון... אז מה? אני לא מבינה מה הבעיה פה... שאתה לא היית נותן לזה לקרות עם ילדיך? עליך זה לא מקובל? היא גרה איתו והמשיכה ללמוד והחזיקה בית לתפארת בגילה הצעיר, בשתי ידייה שלה... מה לא בסדר מה? תסביר בשביל שאני אוכל להבין כי אני לא מבינה. להגיד על דניאל שהיא עבריינית כי עשתה טלוויזיה פירטית זה כמו להגיד על קרן ז___ כי היא שכבה עם איתן כדי להתקדם לכיוון המיליון.... (ואני בכוונה מקצינה) אל תגזים חבר! זה לא בסדר לקנות בכיכר המדינה? זה אסור? או שזה אסור להיות בתוכנית ריאליטי ולקנות בכיכר המדינה? מה לא בסדר? ולגבי איתן אורבך- מחכה בקוצר רוח לשמוע
אני חושבת שהוא בן אדם מדהים, משכמו ומעלה, ערכי, אמיתי, כנה... ועוד ועוד... אין הרבה דברים רעים להגיד עליו לכן אני אשמח לשמוע מה יש לך להגיד ואני לא מבינה למה אתה דוחה את זה כל הזמן... אתה משחק איתנו מר מריליון? ובסופו של דבר, אני מסימה איתך שאף אחד לא מושלם... אפילו לדניאל ואיתן יש מגרעות... אומנם מעטות ביותר אבל יש.. לא צריך לחפש אותן בזכוכית מגדלת ולדבר עליהן כל הזמן... במקום זה תהיה עסוק בלפרגן לאהוביך.... שבת שלום שנה טובה לי

marillion

New member
leeee2 יהיה טוב

קודם כל שנה טובה לך ולכל משתתפי הפורום הזה!1 1-ככה בחיים,כל אחד בוחר את הדרך שלו להתנהל.אני מעביר ביקורת על זוג אורבך טרקאי,את מתאהבת בדמוית מתוכנית ראיאליטי ואחרים לךי תדעי מה עוד...אבל בניגוד לאחרים/ות אני לא אעביר ביקורת על התנהלות שלך(לדוגמה) אף על פי שלי זה נראה ממש לא לעניין מכל הבחינות. 2-הייתי מציע לך סוג של התערבות:מפני שאמרת שאת בפורום הזה משלב מתקדם של התוכנית(החודש האחרון?) הייתי לוקח את הדפי ארכיון של החודש האחרון--35/40 דפים--ופשוט בודק.כמובן שכמו בכל התערבות הייתי מערב גם פרס כלשהוא...are you able to deal with it? .......................... בפועל לי קשה למצאו את השעתיים-3 האלה,אבל אם תסכימי אני פשוט אהיה מוכרך...-]} 3-לגבי שידורי yes פיראטים העניין הוא פשוט מאוד וקשור לפתגם שכבר דוקלם בפורום הזה "כמה שהכסף יותר קטן כך הביזין גדול יותר"(מעניין שבפעם הקודמת לא קיבלתי שום תגובה).את אומרת שהיא הייתה אצל סבתא שלה?אולי בכל זאת סבתא הסבירה לה שדברים כאלה אסור לעשות...או שאולי דניאל פשוט לא מבינה בוכרית... לא לשלם 300 ש"ח עבור שידורי טי וי אבל לקנות באלפי שקלים מותגים תסלחי לי אבל חוץ מביזיון אני לא יודע איך עוד אפשר לקראו לזה. במונחים של פוליטיקה אני נזכר בקטע שנתניהו ב96-97 כראש ממשלה הזמין במסעדה בניו יורק בקבוק יין שאז שילמו עליו 500 דולר--כמובן על חשבון משלם המיסים. או שלמשרד ראש הממשלה(נתניהו כמובן) הוקצע תקציב עם כמה אפסים עבור סיגרים. סתם 2 דוגמאות של ביזיון... את קולטת שידורי טלוויזיה באופן פיראטי?אני מניח שלא. היית עושה את זה?אני בטוח לא...את עושה דברים שמוגדרים כלא חוקיים?זה כל הקטע...לא ביג דיל... 4-אם כבר נגעת בנושא:לטנגו תמיד חייבים להיות שניים.חוץ מי זה היא הציעה לאורבך פעמיים(פעם ראשונה לפני הדייט בשיחה בספסל הפינתי--ראיתי בלייב-- ופעם נוספת בדייט עצמו--הקטע מצולם ונמצע בארכיון-- כשאורבך קיבל אס אם אס מאורן שדניאל נפצעה) לבטל/לסיים את הדייט.מה שמראה שהיא לא רצתה בכל מחיר כלום ומסיבות ששמורות איתו הוא בחר בדרך שהוא בחר ויצא ז...ל(ואני ממש לא מקצין). אבל על זה בהרחבה בפוסט על אורבך. שבת שלום

נטע20111

New member
מריליון

נו, אתה באמת רציני ?? מה זה הקשקוש הזה , התערבות .... לי, כתבה לך תשובה כנה אמיתית ברורה - מבחינתה אתה יכול לקבל או שלא לקבל אבל לרדת להתערבות ולפרטים קטנים שבאמת לא נחוצים לעצם הענין.... לא רק שאתה לא מכבד אותה אתה גם לא מכבד את עצמך.... חבל מאד ,מצער אפילו גם לך לא תזיק ,נשימה עמוקה לפני שאתה מגיב ובאמת , מה הכוונה והקשר של בוכרית/סבתא... האם זאת לא "עקיצה" צינית ? עם ריח ברור של עדתיות ? אחרי זה אתה מתנצל , לא מבינים אותך - לא למדת בארץ - אנגלית/עברית.... איזו פרשנות מתקנת אתה יכול לתת לדברים שלך ? די, מריליון אתה מתחיל לשבור נורמות וכללים בפורום לא חוצים פה את גבולות הכבוד ההדדי לכותבים ואין לכתוב , אפילו במרומז, עם ריח עדתי. אני חושבת שראוי שתתנצל בפני לי היא היתה הוגנת וכיבדה אותך לאורך כל הדרך ......

נטע20111

New member
מריליון ,

לא מדובר בעברית שלך - שגיאות כתיב וניסוח מסורבל , שכנראה בא בעקבות תרגום מחשבותיך וההגיגך מאנגלית לעברית. זה לא הענין ! אני גם לא אכנס איתך לויכוח על דניאל , פתאם היא גם סוג של עבריינית..... גם לא מעניין אותי מה אתה חושב על איתן.... כבר לא ... מה אתה כותב פה רומן מתח ....מבטיח ומושך ... הפורום הזה סובל כל דעה , רק צריך להביע באומץ ..... ולכתוב.... מפריעה לי , באופן אישי , הגישה הנגטיבית שלך : אני הצטרפתי לפורום לפני שלושה חודשים, ומאז ועד היום לא שמעתי ולא קראתי משהו חיובי שכתבת על מישהו . הכתיבה שלך , היא תגובה לנו להסביר פעם אחר פעם למה לא דניאל למה לא איתן מובן שלדעתך ( וזה מקריאה של הפוסטים שלך ) שאתה מצדד בקרן ובענבר למה אתה לא מפנה את מאמציך להסביר למה הן כן .. למה תמיד להתמקד במי שלא - השורדים האחרונים בפורום - לפני עידן ועידנים , חשפו את מי הם אוהדים ומדוע. לפני ימים מספר , עלתה כותבת כייפית 1 , וישר אמרה בגלוי ובאומץ אני אוהבת את קרן - ולמה , כי ככה ! האם מישהו יצא נגדה ? והרי רוב הכותבים הם מהצד האחר ! אני מעדיפה דברים גלויים על השולחן וכך מסתבר שגם האחרים בפורום. במקום להביא לי קישור למריליון עם השיר " אלף הפרצופים " , שאין בו רלוונטיות לגבי - כי אני מאד גלויה וישירה כדאי לך לאמץ גישה ישירה ,גלויה וחיובית . כך או כך , אני מאחלת לך שנה אזרחית טובה והנאה מהריאליטי החדש , .......

כייפית1

New member
נטע אני מסמיקה

תודה! מענין יהייה להחליף דעות ורשמים גם בריאליטי הבא מאחלת לך שנה נהדרת ומהנה

נטע20111

New member
הי,

גם לך שנה טובה , מהנה וכייפית בקשר לריאליטי מה זה אין לי כח לזה.... כי אני נשאבת וצוללת עמוק וחזק מדי... אבל תוך כדי כתיבה אני הרי יודעת שבשלב כלשהו אהיה שם ..... אז ביי בייי....

marillion

New member
acrobat2

נמסר לי שבדיוק אותו תוכן פורסם באותו זמן גם בדף הפייסבוק 24/7 של קרן שחם ולאחר זמן קצר הוסר מהקיר.מעניין...מעניין קודם כול למה פורסם שם ועוד יותר מעניין למה הוסר כל כך מהר.ידוע לך משהו על זה?

אקרובט2

New member
marillion

שאלתך לא ברורה לי. בסה"כ הבאתי ציטוט של טוקבקיסט שכנויו "אחד שרואה ויודע" לכתבה "דניאל ואיתן יציבים" במאקו שמצא חן בעיני ואף ציינתי שאלה דברים בשם אומרם. איני יודע מי הכותב וכמובן שאיני מכירו אך אהבתי את שכתב. אני חייב לומר לזכותך שאתה מעורר משהו את הפורום הרדום זה מכבר, מה היינו עושים בלעדיך? מנגנים כל הזמן את אותה המנגינה? וכן זה לא סוד שאני אוהב את דניאל. אהבתי את התנהלותה בתכנית ואוהב אותה גם לאחריה. עם כל הרמזים בכתיבתך לא תוכל גם אתה להתכחש לעובדה שגם היום יותר משלושה חדשים מאז היציאה מהוילה דניאל ואיתן אוהבים ומאושרים ביחד (וכן, גם ליהי ובן), מה שמלמד שהרגשות היו אמיתיים וכנים ושלא ע"מ לקבל פרס. אני מתקשה להבין את שנאתך לאיתן אורבך. אתה מבטיח מזה זמן רב ולא מקיים. מדוע? ואוסיף בשולי הדברים כי אני מאוד מתרשם מהעדינות והסובלנות שנטע ולי מגלות כלפיך בפורום.

נטע20111

New member
לאקרובט,

סליחה, אבל הרגשתי צורך להשחיל מילה קטנה אל תטעה , עד כה היתה לך שמיעה מוזיקלית אבסולוטית אין פה בפירוש שום מנגינה חדשה ... זו אותה הגברת אף לא בשינוי אדרת " הנעימה" מתחילה -ממשיכה- ומסתיימת באקורד הידוע והצורם : אנטי , אנטי דניאל ואנטי אנטי איתן. והמלחין - הרי ידוע מקורות ההשראה ליצירתו - נשגבים מהבינה.......

למעלה