הצעות למפגש - מקום ותאריך מוצע

emmy5

New member
אני יכולה להמליץ על חוף הכרמל,על יד הרכבת

יש כמה מסעדות נחמדות

pazi66

New member
emmy5 היתי שם בימי ששי אי אפשר להכניס שם סיכה

וגם מאד רעשני בסופי השבוע.

noeme

New member
איימי ולפזי בוקר טוב

שפת הים בחוף הכרמל או ע" מלון מרידיאן באמצע השבוע הוא לא כל כך הומה אנשים.ביום ששי בכל מקום זה הרבה אנשים.. עזריאלי זה נוח למפגש אבל הוא והמה אאנשים. מאוד רועש ביום ששי ביחוד. אני חושבת ששפת הים זה מקום טוב מאוד שם אוויר טוב, ומרחב לטייל וגם יש ומסעדות והרבה בתי קפה ואפשר לבחור איפה ללכת. ע" י מלון מרידיאן שמעתישיש מסעדה טובה. בטיילת. ממני נעמי

mati40

New member
מפגש

ערב טוב תבדקי את הענין וצריך לקחת בחשבון שאנשים יגיעו מהמרכז לא כולנו מהצפון תודה

יוליקה

Member
מנהל
עזריאלי

פאזי, מתי היית בבית הקפה /מסעדה שבמצפה של הבנין העגול? אני הייתי שם. זהו מקום קלאסי למפגש בכלל לא רועש ונוף מהמם. יוטבתה - זה סיפור אחר באמת לא ממש אינטימי. בעיקרון , עלינו לזכור, פאזי הזכיר את גילנו.... מפגש בחודשי הקיץ חייב להיות במקום ממוזג - גם אם פארק יפה ככל שיהיה הוא חם.

mati40

New member
מפגש

חברים יקרים השיחה הזו נגררת למקומות לא נעים לנו אז לאן שתחיליטו אני אקבל בברכה וכפי שציינתי רק בלי סחיבת כסאות כי כבר אין לי דברים כאלה בביצ לא זכור לי כמה שנים אפשר לשבת בחברותא במקום מכובד ולהנות ממפגש נעים אז זהו להיום העברתי לכם את הטלפון של יטבתה ומה הם מבקשים לפני שמגיעים ההחלטה בידינו עכשיו שוב ערב טוב לכולם ולהתראות

יוליקה, את צודקת, החום הפך ממש לאויב

לי עזריאלי מצוין ואשמח להכירכם סוף סוף

mati40

New member
מפגש

שלום חברים על מסר זה כבר עניתי,קבלו את זה איך שאתם מבינים,אני כבר עבארתי את גיל הפיקניקים עם סחיבת הכסאות,אבל כשתחליטו מה שתחליטו כל אחד יעשה את חשבונו הוא אני מבינה שכל אחד מעדיף קרוב לביתו אבל זה ממש לא לענין עזריאל זה מקום גדול ומוכר לכל עכשיו לבירור שנעשה על ידי הטלפון ביטבתה עזיאל הינו03-6953145 צריך להודיע שבוע מראש על קבוצה בת 20-25 איש והם יארגנו את מקום הישיבה,ברור שאפשרר לבקש מהם איך לשים את השולחנות בכדי שנראה אחד את השני המוקד של יטבתה בעיר הינו 1599594459 שהו הבטחתי וקיימתי אפילו לפני המועד שהבטחתי,מאחר והיה לי מעט זמן בזמן הבשולים שלי אז שיהיה לכם ערב נהדר ובשורות טובות

pazi66

New member
מתוקה פוקס אשמח לסחוב את הכסא שלך ממגרש

החניה למקום הפיקניק ...הלוך וחזור....לגבי המושג על יד הבית ......זה לא מדוייק......אך כיוון שאת די חדשה אצלנו והחסרת המון המון חומר ונסיון שנרכש בפורום שלנו ב-4 שנים האחרונות, אין לי כל טענות. זאת תהיה טעות לקיים מפגש בעזריאלי. מתוקה, חבל שאת מוותרת כל כך מהר על פיקניק בחיק הטבע, ההפסד רק שלך. ערב נפלא גם לך, עם שיר בלב והמון אהבה ושמחת חיים.

mati40

New member
מפגש

פאוזי ערב טוב לא זה המקום להתווכח על סחיבת הכסא שלי,אין לי כסא כזה כבר שנים רבות אולי אני לא כותבת מה שהאוזן רוצה לשמוע כי אני חדשה גם על זה אינני מתווכחת כל אדם ודעתו הוא ואני מכבדת את דעתך,בחום הזה לשבת בחיק הטבע קצת קשה עלי אני מספיק מבלה בחיק הטבע בטיולים בארץ ובעולם,אז מפגש חברי אני חושבת שמתאים מקום ממוזג שיהיה לך הכי טוב שבעולם ושבת שלום

יוליקה

Member
מנהל
פאזי, אני נחשבת לותיקה?

עזריאלי הוא מקום קלאסי למפגש. בגלל נוחיות ההגעה מכל רחבי הארץ. חיק הטבע לא מתאים לעונה הזאת של השנה. מפגש בחיק הטבע יכול להתקיים גג עד חודש אפריל. אני בכלל באה מהצפון ואני מכבדת את נכונותה או נכונותו של כל אחד מחברי הפורום "להרים" ארגון מפגש. הקרבה לבית היא עניין יחסי איטף רוצה שזה יהיה באשדוד, סבאורי ירושלים, אממי חיפה, ואתה פאזי, כפר סבא. המפגש צריך להיות במקום שלרב חברי הפורום יהיה קל להגיע ולכן עזריאלי הוא מקום טוב באמצע. ואל נשכח שהמקום חייב להיות כשר - אני הייתי שמחה להזמין את כולם לחוות התבלינים בגלבוע הייתי אפילו מקבלת מחיר מוזל - אבל זה לא כשר!!

mati40

New member
מפגש

ערב טוב לך יוליקה אני באופן אישי לא ממש אוהבת את עזריאלי אבל אין לי בעיה להגיע משם,או לכל מקום שתחליטו עליו מישהו מהדרום לא נתן הצעה למפגש,ולהקים מפגש כזה זה לא פשוט ביסודו אז ערב טוב לכולנו

emmy5

New member
מתי 40 ,קצת היסטוריה של הפורום

. כבר נפגשנו מצפון לדרום בכל הארץ תמיד היה נפלא .הפעם לשם שנוי ,נתנו לנו האפשרות לכל אחד לבחירה . זה ברור שכל אחד רוצה את הטוב ביותר וקרוב לבית . אני בטוחה שגם את כבר היית בכמה מפגשים .. זה נותן לנו את ההרגשה מצוינת , להכיר את הבן אדם מאחורי הניק נשמח להכיר אותך גם
ואת ,אותנו

mati40

New member
תגובה לאימי

ערב טוב לכולם אכן אני חדשה כאן וזו תיהיה פעם ראשונה למפגש ביני לבין החברים,ואני מקווה שזה יהיה מפגש שיעשיר את כולנו,כי לכל חבר יש מה לתרום מדעותיו,השכלת וחיו אשמח בהחלט להכיר את החברותא וכבר כתבתי שכל מקום שיקבע לשן אגיע שיהיה לנו ערב נהדר אשמח להכיר בהחלט

pazi66

New member
אתן תמיד צודקות גבירותי,רק דבר אחד../images/Emo9.gif

השם שלי לא פאוזי..ולא פאזי.....אלא פשוט פזי.....מאז ומתמיד...."תפוז" לא הודיע לי על שינוי. מצטער שנכנסתי לויכוח אבוד......לא אעשה זאת בעתיד....שכחתי......סליחה.

פזי ידידי, זה לא ויכוח ,כי אין מקום לוויכוח,

זה פשוט החלפת מידע, ידע. מכיון ששמענו כמה דיעות, וזה טוב, יוליקה שהיא מנהלת את הפורום תחליט סופית היכן נפגש, וכל הבא ברוך הבא אני שואלת עוד פעם, האם גם לכם יש בעיות עם תפוז ,שזה עולה לאט??? מקווה לקבל תשובה!!!!!

אפי 7

New member
עזריאלי - עזריאלי - עזריאלי קומת הגג

רגע - האם בכלל יש שם בית קפה בקומת הגג לא - אין הרמתי טלפון וביררתי - יש שם רק מסעדה יוקרתית ומצפה - אין בית קפה עם ארוחות בוקר. בדרך כלל הבתי קפה בקניון בימי שישי עמוסים לעייפה ואינם מותאמים כלל למפגש קבוצתי. לפני שמציעים מקום - אפשר לשוטט באינטרנט - לטלפן לאותו בית קפה ולשאול מה התנאים להזמנת קבוצה. לאה'לה - גם אצלי המחשב עייף כנראה אצל כולם. ערב טוב אפי

יוליקה

Member
מנהל
טוב , נתחיל בראשון ראשון ואחרון אחרון

פזי, ידידי, שמך כתוב באותיות לועזיות PAZI לכן העתקתי לעברית אות אות - מהיום ואילך לא הוסיף יותר את הא' לאה, אני אמנם מנהלת הפורום - אך איני יכולה לקבוע היכן יתקיים המפגש כאשר לא אני מארגנת אותו ואני מגיעה בתור אורחת. בענין תפוז - הפורום עולה כרגיל רק הקומנות עולות מאד לאט. אבל סרגל הגלילה מצד ימין לא מאפשר לי לעבור והוא קופץ כל הזמן בחזרה למעלה. וגם אחרי שאני לוחצת שלח, לוקחת מספר שניות רב עד שהוא חוזר לדף הפורום. ופזי, לאה צודקת. זה אינו ויכוח אלא החלפת דעות - עד שנגיע לעמק השווה שיהיה מקובל על הרוב.

לענין תפוז - ממקור יודע דבר שמעתי

שהקשיים עם תפוז נובעים מהפרסומות הכבדות שהם מצרפים. והם מסרבים להוריד אותן מסיבות ברורות. מפגש - אם אינני טועה המסעדה בראש המגדל העגול של עזריאלי יקרה מאד. האם מישהו בדק את המחירים שם? מי בעצם מארגן את המפגש?

יוליקה לא הבנתי, מי מארגן את המפגש הזה?

כדי שאוכל להחליף איתה כמה מילים. אולי אפשר באחת מבתי הקפה באבן גבירול שזה קרוב לעזריאלי ???, שם אין פיצוץ וישמחו לארח אותנו. אבל צריכים לגשת לשם ולברר.

למעלה