הצעות למפגש - מקום ותאריך מוצע

mati40

New member
איטיות המחשב

ערב טוב לחברים כן לאה אצלי זה עולה לאט מאוד,מקווה שזה לא תקלה אצלי במחשב כי כששולחים אימייל זה נשלח כמה פעמיים וזה כבר היתה לי התקלה וזה עבר לבד מחכה שזה יתוקן מעצמו גם האיטיות ערב טוב

יוליקה, חוות התבלינים אמנם לא כשר, אבל....

שווה שווה

pazi66

New member
יוליקה ויוד, חברה כתבה לי../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

אין כמו מיפגש בחיק הטבע וכל אחד עם מה שמביא. זוכר שהיינו בירקונים? ככה על הדשא.זה היה כמעט בסוף מאי.... גם אם חם...מתחת לעצים ליד מים נעים. קניון הוא לא מקום למיפגש חברתי. כמובן שאני זוכר את המפגש בירקונים, מאד נהנינו כולנו, זכורים לי כל מפגשינו הנפלאים בטבע, בקניונים רעשנים,סגורים ואטומים בין ביס לביס תוך מאצץ לשמוע מה החברים אומרים קשה להנהות. אז שיהיה לכם סוף שבוע נפלא ומי שיצליח למרות החום שיצא לטבע .......המלצתי .....יש מקומות יפים גם קרוב לבית.

pazi66

New member
לגבי בעיות הגלישה בתפוז../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif../images/Emo41.gif

לדעתי לא קיימות בעיות מיוחדות, אני גולש במהירות ולא מרגיש שום שינוי בימים האחרונים. בדרך כלל איטיות הגלישה נגרמת מבעיות מצטברות במחשבו של הגולש עצמו. לשם בדיקה תנסו לגלוש לאתרים אחרים.......לא "תפוז" ותבדקו אם מהירות הגלישה שונה. ניתן בקלות לתקן ולהחזיר את מהירות הגלישה על ידי ביצוע מספר פעולות במחשב. תכנסו לקומונה שלי PazCom תעיינו בהתכתבויות, ואם אם תרצו הבהרות או סיוע, אנא תעלו את הבעיה ואני אשמח לעזור.

itaf10

New member
לפני מספר חודשים ערכנו מפגש פורום

קבוצתי-חברתי ביוטבתא בעזריאלי בתל אביב הקצו לנו פינה בחלק האחורי של המסעדה היינו כ-30 חברים. השרות היה 10, המקום היה 10 מבודד קצת מיתר הסועדים. אני חושבת שעזריאלי מקום מרכזי שקט ונוח להגיע אליו מכל קצות הארץ. בהצלחה. יוליקה, לא הצעתי את גבעת יונה באשדוד בשל קירבה למקום מגורי אלא בשל המקום הנחמד. מקום גבוה החולש בתצפית על כל העיר והנמל. ביקרתי שם לא מזמן. קבוצה די גדולה, היה מאורגן 10. לשיפוטכם.

emmy5

New member
איתף צודקת , יש מקום ביוטבתה ,צריך רק

לברר ,אם יום שישי זה ניתן להסיג את המקום .

noeme

New member
utaf10שבתשלום

אם היית שם עם קבוצתך והיה המקום מתאים לפי מה שאת מספרת אז זה נהדר,צריך גם לבדוק אם יש שם מיזוג. אם זה מתאים אז קדימה.ממני נעמי

noeme

New member
ללאה שלום שבת שלום

התפוז בזמן אחרון לא כל כך בסדר יש בעיותיש תקלות. אבל אולי סזה בגלל השינויים?ביחוד המסרים לגמרי לא עובד .ממני שבת שלום.

noeme

New member
בית קפה יוטבת

לתמי בשמחה ניתן לך את השאנס לברר כל הפרטים, ונחכה בסבלנות .עד שתוכלי להודיע לנו על המקום אם הוא מתאים לקבוצה די גדולה של אנשים שרוצים לשבת בצוותא. וכל האפשרויות. תודה לך אם תעזרי לנו. המקום הוא בסת הכל מאוד נוח כדי להגיע לשם מהצפ]ון ומהדרום. אבל הוא ביוטבתה הזו שאני הייתי בקומה כניסע של עזריאלי הוא מאוד רעשני הרבה אנשים חיילים וואין מקום שם . אבל אולי יש עוד מקומות שם שאפשר לברר? אז נחכה לתשותך? שבת שלום ןחג שמח ממני נעמי

mati40

New member
מפגש

בוקר טוב וחג שמח ראשית אני מתי לא תמי וזה בסדר אני רגילה שמסרסים את שמי ושם משפחתי,טאני נתתי את עזריאלי כי זה מקום הכי נראה לי אני מוכנה לבדוק אבל ממש לא מכירה,גם לא ידוע לי בכמה אנשים מדובר,שזה חשוב אני מוכנה לנדוד צפונה באם זו תיהיה ההחלטה,תלוי גם כמה צפונה מקום רעשני נמצא אני חושבת בכל מקום ביחוד ימי שיש בוא נחשוב ביחד,במרכז זה מה שידוע לי דרך אגב שמי השני הוא נעמי שבת שלום וחג שמח

noeme

New member
למלכה שבת שלום

למלכה זה נכון שעזריאלי זה מקום נוח אבל צריך לברר שם בקשר למסעדות שמעתי שיש שם למטה בקומה תחתונה בית קפה או מסעדה שאים יותר אולי מתאימים צריך לבדוק. מי שגר באזור הזה יכול לגשת ולבדוק מה האפשרויות. ממני נעמי

emmy5

New member
נועמי , אני כבר היתי במפגש ביוטבתה בעזריאלי

יש פינה בסוף המקום , מקום ל25 איש . לא מפריע לאף אחד ,זה בצד .. אני גם חושבת שהרעש לא מפריע ... לא בטוחה .

itaf10

New member
לאותה פינה אני מתכוונת

שירתו אותנו 3 מלצרים, האוכל הוגש די מהר לא הפריעו לנו השכנים הסועדים. היה די נחמד. לגבי יום שישי בבוקר, אינני יודעת.

אתם תחליטו ואני חוגג בכרתים (טס בבוקר)

הנסיעה לכמעט חודש לכרתים פעם בשנה, נותנת לי "אויר" לכל השנה. ולמי שלא מכיר את כרתים כדאי שיעשה הכרה עם המקום שאולי אין בו יערות כמו בגרמניה, לא כרי דשא כמו שוויץ לא בתים כמו ברצלונה ועוד ועוד, אבל המקום הוא מקור התרבות האירופאית, מקום שקט ושליו עם נופים משתנים ויש תקופות שבבוקר תלכו בהר מושלג ובצהרים תשחו בים, מקום בו אין אף אחד מכל 700.000 התושבים שהוא חולה לב, מקום שאין בו פשע והבטחון האישי מלא, אנשים נחמדים ומסבירי פנים, אתרים מעניינים ועוד 2.500.000 תיירים בעונה בת חצי שנה, שזה מול ישראל עם 7 מליון תושבים, בכרתים אם כך יש תיירות פי 20 מאשר בארץ בתקופה השקטה והטובה ביותר. אז אמנם אני הולך בעצם לעבוד להמשיך לחקור את כרתים, אבל בכיף גם אם אני כל היום מהבוקר עד הערב מחוץ למלון, ובערב אלך לבית קפה כרתי לשמוע קצת מוזיקה כרתית ורבטיקו או לטברנה של "כרתה נייט" עם הופעת פולקלור או סתם לשבת בבית קפה שם יש מסכי טלויזיה ענקיים, לתת לבעלים את תקליטור "זורבה היווני" ולחגוג עם הכרתיים שמשתפים פעולה עם הסרט...... אדיו.

itaf10

New member
חג שבועות שמח מאיר

איזה כיף לך, העיקר לשנות אווירה ולהנות.

dani 123

New member
מפגש רעיון חיובי

אשתדל להגיע במידה ויהיה ביום ששי אני עדין עובד

למעלה