הקטעים המפגרים שלכם.

גם אני6

New member
את האוכל של אל-על תמיד משבחים, לא?

(פירסומת סמויה לכחול לבן) (לא מצאתי את הפירסומת הסמויה)

HouseAtreides

New member
את האוכל הצבאי דווקא אהבתי, בהסתייגות אחת

והיא ששם הפכתי לצמחוני. בלי הבשרים, באמת שלא היו לי תלונות מיוחדות. אהה, קטע נחמד: פעם הוגש שם מיץ תפוזים סחוט טבעי. בתמימותי שאלתי את עמיתיי לשולחן: "איך אפשר להיות בטוחים שלא נסחטו בתוך המיץ שלנו גם כמה תפוזים רקובים? הם באמת בודקים אותם אחד אחד לפני? זה בטח תהליך ממוכן ואוטומטי!" התשובה המלומדת שקיבלתי, על רגל אחת, היתה שלא רק תפוזים רקובים נכנסים למיץ אלא גם... עכבר או שניים שמסתובבים בלילה ומפעם לפעם נופל מי מהם לתוך המסחטה..... מיץ, מישהו? Cheers!

DDN

New member
אל תבין לא נכון - היה לנו אוכל מעולה בצבא

היתרון של בסיס סגור וקטן זה אוכל מעולה. היה לנו קונדיטור משלנו. . .. לא סתם עליתי הרבה במשקל בצבא (זה גם עוזר כשאתה מגיע לתפקיד חשוב בבסיס, פתאום אנשי הקבע במטבח מאוד נחמדים אליך) אבל הביצים הקשות של ארוחת הבוקר/ערב - סיוט. והאורז הלבן - סיוט.

תן לי בעיקר ביצים קשות (יא סוטים. לא מה שאתם

חושבים). חביתה זה בעדיפות שניה, ובתנאי שיש ממש ממש מעט שמן וגם אותו סופגים אח"כ. העיקר שיהיה מבושל כמו שצריך.

גם אני6

New member
אהה.. תזכיר לי פעם

(לא) לספר לך על שנות עבודתי ב- בתי חולים קופת חולים קולנוע(זה- יהיה גדול) ועל מה הולך במסעדות- בתי קפה.. לא "כלבוטקים" למניה, אלא על אמת..

HouseAtreides

New member
החתולים והשווארמה היו סיפור אמיתי?

אני זוכר אגדה אורבנית כזו... עד היום לא יודע אם זה היה נכון.

גם אני6

New member
זה לא המקום.. לכתוב בפורום כזה.

קשה לי ללכלך, גם אם זה לשם תועלת או להזהיר, למנוע נזק. (צחוק- צחוק, זה בסדר(למרות שאתם מבינים שהצחוק הוא בסה"כ אמירה ישירה מעומעמת בעטיפה רכה. אבל להמשיך ולפרט כבר אוכל אותי..)

svety

New member
מטבח צבאי :|

אמנם שירתתי בבסיס של חה"א, עם אוכל שרוב הזמן נחשב טוב, אבל... כמות השמן באוכל. גוועלד! והחצב"מ :-S פשוט גועל נפש :|

בתור אחת שטחנה תורניות מטבח בצבא,

יש יותר מעכבר-שניים שמסתובבים שם. בעיקר באיזור הארגזים עם המלאי ובאיזור המקרר. זוועה

גם אני6

New member
..

דווקא בי"ח היה המקום בו התחלתי לאכול בשר:) אהבתי את המראה של השניצלים:) עם הביצה המטוגנת(או הבלילה, או מה שזה לא יהיה..) גם את הטבעולים ממש אהבתי כאשר הייתי קטנה.. הציפוי ו- הפנים. ולגבי מה נופל לתוך המסחטה.. עדיף שלא תדעו:) זה גם לא ממש "מה שנופל", זה יותר "מה מכניסים".. להוזיל עלויות. (הרי ביה"ח עולה לך, בסופו של דבר, לא להם)

Saladin

New member
די, אל תעשה לי את זה!

עד שלמדתי לאהוב אבוקדו. טוב, יש לי אסוציאציה נגדית שפועלת כלחש קסם לאהוב אבוקדו. אני תמיד יכול להיזכר בסנדוויץ' אבוקדו שקונים בחנות הסדקית בקווסט פור גלורי 4 אצל אולגה.

HouseAtreides

New member
../images/Emo67.gif../images/Emo5.gifלא חשבתי על זה עד עכשיו

וזה לא שאין לי תוכי בבית... חבל - דווקא מאד אהבתי אבוקדו. I'll miss you!

למעלה