הרהורי ירון, ענבל, ארנקים ודירות..

אז עדיין אין סיבה לחיות בבית מבולגן

יודע מה גם אם הוא נקי ללא רבב 100% ללא חיידקים... עדיין זה לא צורה שבית יראה ככה שהכל זרוק בכל מקום כאילו זה מקום נטוש שהומלסים שוהים בו בלילה. והחלק הכי מצחיק? אני אפילו לא פריקית של ניקיון. אבל חושבת שיש גבול לכל תעלול

svety

New member
לא מבינה מה לא בסדר בבית מבולגן

מה, אני צריכה להראות אותו לראווה? אני אוהבת אותו הפוך, ומי שלא אוהב אותו הפוך - לא בא. [או לחלופין, מודיע מראש ואנחנו מסדרים בשבילו]

alina maria

New member
הבית של סווטי מגניב מאוד למרות הבלאגן ../images/Emo45.gif

ככה גם הבית שלי ייראה

svety

New member
הבית של סווטי מגניב *בגלל* הבלאגן ../images/Emo6.gif

alina maria

New member
אבל גם בגללך ובגלל חבר שלך והדברים המגניבים

שיש לכם בבית
נזכרתי בשירותים האדיר שלכם עכשיו חח

גם אני6

New member
אתן זוכרות את

תחרות השולחן המבולגן של תפוז?:) בנימה קצת שונה- הי לי שותף(אוחח.. רציתי לכתוב שזה היה משהו מיוחד:) אבל אז נזכרתי בעוד מישהו שהכרתי פעם, מזמן, כאשר עוד היו לי קשרים עם העולם החיצון הממ. תרתי משמע, על ה"חיצון") בכל מקרה- שותף שהחדר שלו פשוט היה כמו מבוך מכשולים ביער קסום ומסתורי(יותר כמו יער מכושף). לא מסלולמשוכות- כי זה מסלול נקי לאורכו מוצבות משוכות. לא לא, אני מדברת איתכם על כ-ל דבר, זרוק בכ-ל מקום, עליו זרוקים עוד דברים ועליהם- דברים נוספים:) ואם אכתוב עוד משהו שהיה שם והיה מחריד באופן זוועתי במיוחד זה כבר יהיה ממש אאוטינג למי שקורה כאן ועלול להכיר אותי(הממ, בסדר, מי, מי.. מכיר אותי..)

svety

New member
הייתה לי חברה כזאת ../images/Emo6.gif

כאילו, החברה עדיין קיימת, הברדק לא. החדר שלה היה הפוך כל כך, שפשוט נוצרו שבילי הליכה בין ערמות הבגדים והספרים. יש לי לאן לשאוף

גם אני6

New member
חח:) (טריגר)

טוב, נו:) סצינה:) אדם חוזר הביתה:) עם קערת מים. ושני דגים בתוכה. א- לא בריא להניח דגים את מעבד מחשב(זהירות- מים יכולים להשפך על המעבד) קרינה, חום, לא בריא? לא אכתוב תוך כמה זמן הדג הראשון הלך לעולמו.. אבל- החלק המעוות הוא שכאשר נכנסתי לחדר כמה ימים אחרי.. הוא עדיין היה בתוך הקערה. זזמן מה אחרי- שניהם כבר לא היו איתנו, אבל הגופות שלהם- כן.. עכשיו- זה- כן מקור לחיידקים.

גם אני6

New member
*לא "את"- "על"

חוזר הביתה ממסיבה או משהו:) עם קרעת/אקוואריום ודגים שהוא קיבל.. אוי, זה היה סרט.. כמה ניסיתי לטפח ולהציל את הדגים הללו.

alina maria

New member
אצל חבר שלי גם יש בלאגן

זרוקים לו דברים על הרצפה וזה קצת מעצבן. אמנם אצלי יש בלאגן אבל אין דברים על הרצפה. והערתי לו והוא לא עושה עם זה כלום XD גם בזמן האחרון הוא לא מוצא את המכנסיים שלו, בטח הם מתחת למיטה והוא לא חשב לחפש אותם שם אז הוא מסתובב עם שני זוגות מכנסיים שבוע
וכמובן איפה שההר של הבגדים יש גם נעליים.. בנים..

גם אני6

New member
טוב, נו.

מעדיפה שלום אז אנסה בכ"ז. הדברים שכתבת- נכתבו עם הרבה סימני קריאה- לכן יכולים להתפרש כתוקפניים. כתבת לא פעם "תפסיקי"(בהוראה) "מטומטמת" וכיו"ב ביטויים שנכתבו בנימה קצת ממזערת/מקטינה ונשמעת כמו באמת מעבדת את הדברים שנכתבים אלייך. ("אוי" וכו) במקרים בהם עשיתי שימוש בחתימה שלך- היו הדגמות. לא בנימה אישית. על כן נכתבו המרכאות ולרוב גם סמיילים. בשום מקום לא נכתבו מילים גסות וגידופים. ואכן, לא כולם חיים בגישה וראיית עולם כמו שלך- שאכתוב שוב- אין בה רע. לחשוב שלחיות אחרת- פסול, זה כבר ענין אחר. במידה ולא הבנת, תנסי לקרוא שוב את ה"טמבל", כאשר קראת למה שכתבתי (באריכות וכנות, רוגע וללא סימני קריאה התרגשות והכפשות)- "טמטום". נב והכי חשוב- אני לא "היא". אני "גם אני6", בשבילך. תודה.

סימני קריאה קיימים רק בהודעה אחת מכולן

והיא בכלל לא פונה אישית לאף אחד. כדאי שתכווני אותי להודעת הטמבל כי אני לא רואה כזו. ועם כל הכבוד, "תפסיקי" זה לא מילה גסה. וגם כשיצא לי להשתמש במילה מטומטמת זה לא היה כמו שאת רואה תיאור לבן אדם אלא לגישה מסויימת. אז אפשר להירגע אף אחד לא קילל אותך אותך ולא צרח עלייך. ואם יצא ונעלבת קחי

גם אני6

New member
הכל בסדר,

אם לא שמת לב- לקחתי את הודעותייך לגמרי ברוח צחוק. מהראשונה עד האחרונה שבהן. ולגבי איך כתבת ומה- נאמר לך כבר הכל למעלה:), על ידי טובות וחכמות.

האמת שאי אפשר להתווכח איתי "איך כתבתי" אותן

בסופו של דבר מדובר ב"איך קוראים" אותן... אין פה איזושהי אינטונציה.. הכל בראש.. באמת שלא התכוונתי לתקוף, כשאני תוקפת אי אפשר לפספס את זה

גם אני6

New member
הכל טוב, אל דאגה.

את כותבת ככה, את מדברת ככה. בסה"כ נתבקשת יפה לא לדבר "ככה" בפורום.

Frostey

New member
חחחח ילדונת בת 17 שרק צמחו לה שיני-חלב...

היא מעבירה עליו ביקורת על איך צריך לחיות ואיך לגור?! תני קצת כבוד למבוגרים ממך. איזה פה מסריח כמו של איזו שלוכית מהרחוב...קשה לי להאמין שלבחורים שם אין כבוד עצמי בגרוש,שהם מוכנים לסבול חבורת צוציקיות שבכלל צריכות ליווי של ההורים בשביל לעלות במעלית!

alina maria

New member
גם אני הייתי קצת בשוק מזה

נכון הדירה שלו מבולגנת קצת והכל אבל זה היה לפני השינוי, חוצמיזה מאיפה לו לדעת שיבקרו בדירה שלו. אני לא מכירה הרבה אנשים שיסדרו את הבית לפני שהם עוזבים, הרי יש את כל הארגון על הראש. ובקשר לאוכל- אולי הוא לא רגיל לקנות הרבה אומשהו וסתם לא רצה שזה יתקלקל? הרי חבל על האוכל.

Tinosaur

New member
בכלליות היחסים בין ירון וענבל משפילים

מההתחלה היא התייחסה אליו כמו ילד מפגר ולא נראה שזה מפריע לו במיוחד אם הוא בכל הזדמנות מחמיא לה ואומר שהתמזל מזלו ליהיות איתה. בבסיסה הבחורה נראית טובה אבל כמו שהיא בעצמה אמרה היא ביקורתית הרבה יותר מדי,ואחד כמו ירון רק מאפשר לה להוציא את זה לפועל עם המיוחדות והשונות שלו. אבל נראה לי שהגזמת לגמרי עם ההיתפסות לאמירה הזו. ברור שהיא טיפשית וההתעסקות בכמה הוא מרוויח מיותרת מאוד אבל מפה ועד למניפסט השלם שכתבת לדעתי הדרך ארוכה. הוא בחר להיחשף ככה, גם עם הדירה וגם עם המשפחה ונראה לי לגיטימי לגמרי שהשותפה שלו לתכנית תביע דיעה. את הפנינים שלה כלפיו כבר ראינו לאורך העונה אז מה הבעיה במשהו שכנראה הרבה אנשים היו אומרים לו אני לא כל כך מבין. זכותו ליהיות קמצן ולא נראה לי שזה צריך להפריע לו שהיא אומרת את זה עליו, ולגבי הדירה שוב הוא בחר להיחשף והתגובה של ענבל הייתה יותר מצפויה.

למעלה