השחקנים האהובים ביותר

OrEl74

Well-known member
מנהל
שימו לב!!!

השירשור עבר דיאטה רצחנית שבמסגרת נמחקו גם תגובות שאולי היו יכולות להישאר אך אלה שמעלייהן לא ולכן לא היתה לי ברירה אלה למחוק גם את ההודעותה"טובות" יותר. איתכם הסליחה. ומסר אישי לישראל קרמר הנכבד אני מבין שהחלטת להפוך את הנושא הזה לבדיחה פרטית ולא כל כך עניין אותך מה אנשים חושבים ולכן אני גם לא מהסס לפנות אליך מעל גבי הפורום ולא במסר אז תקשיב טוב למה שיש לי להגיד... בפעם הבאה שקורה דבר כזה אתה תחסם לצמיתות מהפורום. קח זאת לתשומת ליבך ותחשוב איך אתה רוצה להתייחס לזה, או שתכבד את כללי הפורום ואת הנמצאים בו או שפשוט לא תהיה פה יותר. הבחירה בידייך!

ruller1234567

New member
אתם תופתעו ברמות

קוואמי בראון- מושע להערצה. פשוט השראה לסטנדאפיסטים ברחבי העולם. קווין גארנט- כי ביריונים מציקים גם לו. לברון- כי רק הוא הגיע ל7 משחקים מול בוסטון וכמעט ניצח. קובי-כי כמו לברון הוא לא רעד מול בוסטון. סטיב נאש- כי הוא נס רפואי שיודע למסור. עבר: צ'מברליין-אגואיסט מלידה. ראסל-כי הוא דומה לצ'מברליין. DR J- כי הוא יודע להטביע בו לנקודת הJ. פיסטול- כי הוא מת בגיל 40, דקה אחרי שהוא אמר שהוא מרגיש מצויין. מייקל ג'ורדן- למה לא לאהוב אותו? הוא פשוט מותק.

ikrmr

New member
לגבי צ'מברליין, אתה טועה לחלוטין

בס"ד הוא לא אגואיסט כלל. יש לו ממוצע של 4.4 אס' ללמשחק בקריירה , יותר מחאכים וולטון, ואף היו לא עונות של 7.5 ו-8.6 אס' בקריירה, מספרים שלא כל הרכזים האיכותיים מגיעים אליהם, בשנים שבהם הוא פחות זרק ויותר מסר לאחר כמה שנים של מעל 35 נק', וגם בשנים האלו היו לו עונות של בין 4 ל-5 אס' למשחק וגם בין לבין. חאכים וולטון, שבוודאי תגיד שהם היו חכמים, קבוצתיים מאוד ולא אגואיסטים כלל, יכולים לחלום על מספרים כאלו. אז איך אפשר להגיד עליו שהוא אגואיסט.

STEVE NASH

New member
ראית את ווילט משחק בכלל?

איך אתה יכול להגיד שהוא לא אגואיסט? הסטטיסטיקה לא אומרת הכל, בלי לבדוק אני מוכן להגיד שגם קובי בעונות הכי אגואיסטיות שלו הגיע ל4 אסיסטים למשחק.

ikrmr

New member
4 לסנטר זה שווה הרבה יותר מ-4 לגארד

בס"ד באופן טבעי גארדים מוסרים אסיסטים יותר מסנטרים, וצ'מברליין היה הסנטר המוסר הטוב בכל הזמנים, יותר מאולג'ואן וולטון. וכן השאלה האם בראיינט יכול להגיע ל-7.5 ו-8.6 אס' למשחק באיזו שהיא עונה. לאחר מספר שנים מתחילת הקריירה הוא זרק פחות ומסר יותר, כך שבסך הכל אי אפשר לקרוא לו אגואיסט.

ruller1234567

New member
צודקים חלקית

טעיתי מעט לגבי צ'מברליין, אבל תסתכלו על הסטטיסטיקה, בעונות של למשל 50 נק' למשחק, הוא מסר 8 אסיסטים, 5 קליעות על כל אסיסט שזה בערך 8-10 זריקות על כל אסיסט, זהו יחס שאפילו האגואיסט עד העונה קובי, או כל שחקן אחר שקלע כל כך הרבה לא יכול להגיע אליו.

ikrmr

New member
הנתון שאמרת לא אומר כלום

בס"ד יכולת הקליעה של צ'מברליין הייתה פנומנלית. הוא יכול היה לקלוע 50 נק' למשחק ביותר מ-50% (50.6%) מהשדה (ברור שזה יכול להיות רק בסנטר ולא בקלעי אף מהטובים ביותר), לכן הוא לא צריך היה למסור כל כך הרבה, ובשנה של ה-50.4 נק' (בעונת 61/2 שהייתה עונתו השלישית) דווקא מסר רק 2.4 למשחק, אך זה גם יותר מסנטרים איכותיים עם הרבה פחות נקודות והממוצע לקריירה שלהם באסיסטים הוא פחות או מעט יותר מזה. ולמשל ראה את 6 העונות הבאות (האחוזים הם מהשדה ולא מהעונשין): 44.8 נק' ב-52.8% ו-3.4 אס', 36.9 נק' ב-52.4% ו-5 אס', 34.7 נק' ב-51% ו-3.4 אס', 38.9 נק' ב-49.9% ו-3.1 אס', 30.1 נק' (כמו הממוצע לקריירה) ב-52.8% ו-3.8 אס', 33.5 נק' ב-54% (ממוצע האחוזים מהשדה למשחק בקריירה [מהעונשין 51.1% מדהימים]. לאחר מכן בשבע עונותיו האחרונות הוא זרק וקלע פחות באחוזים גבוהים יותר ובחלקם באחוזים גבוהים מאוד ומסר יותר, כאשר בשתי הראשונות נתוניו בקליעה ומסירה הן: 24.1 נק' ב-68.3% מהשדה ו-7.8 אס' למשחק, 24.3 נק' ב-59.5% ו-8.6 אס'. בעונות הבאות נתוניו היו: 20.5 נק' ב-58.3% ו-4.5 אס', 27.3 נק' ב-56.8% ו-4.1 אס', 20.7 נק' ב-54.5% ו-4.3 אס', 14.8 נק' ב-64.9% ו-4 אס', 13.2 נק' ב-72.7% ו-4.5 אס' בעונתו האחרונה (72/3). ממוצעי האסיסטים הנמוכים ביותר שלו היו בשתי עונותיו הראשונות (החל לשחק בעונת 59/60) - 2.3 ו-1.9 אס' בהתאמה שבקליעה הוא השיג 37.6 נק' ב-46.1% מהשדה (הנמוכים בקריירה) ו-38.4 ב-50.9%. בסך הכל ממוצע קריירה של 30.1 נק' ב-54% מהשדה ו-4.4 אס' למשחק. למי שיש סטיטיסטיקה כזו, גם אם סטטיסטיקה אינה הכל, לא יכול להיות אגואיסט. אני מקווה שעכשיו שוכנעת בטעותך. נתונים מעניינים לגבי וילט מהעונשין (הדבר היחיד שהוא לא היה טוב בו במשחק הכדורסל): במשחק המאה נקודות קלע וילט 32-28 מהעונשין שהם 87.5% (מהשדה קלע 63-36 שהם 57.1%). בארבע עונות הצליח וילט לקלוע מהעונשין באחוזים גבוהים יותר מאשר מהשדה: בעונה הראשונה בה קלע 58.2% מהקו לעומת 46.1% מהשדה, ובעונות 5-3 בה קלע בהתאמה ב-61.3% מהקו לעומת 50.6% מהעונשין (עונת ה-50 נק' למשחק), 59.3% מהקו לעומת 52.8% מהשדה ו-53.1% מהקו לעומת 52.4% מהשדה.

STEVE NASH

New member
שלי..

מהעבר אין לי, כי לא ראיתי אף אחד משחק. מהווה: סטיב נאש - התאהבתי בו לפני ארבע שנים בתחילת עידן הסאנס החדש, היה מדהים לראות את השמשות בהנהגתו. לברון ג'יימס - אחד בלתי ניתן לעצירה, לחשוב שהוא רק בן 23, משחק אדיר ויש לו עוד קילומטרים לאן להשתפר. חוץ מזה שהייתי קרוב אליו בערך 100 מטר
היה מדהים בפלייאוף.. אלן אייברסון - מאז ומעולם אהבתי אותו[שזה אומר 5 שנים פלוס מינוס
] מקצוען, ובכלל שחקן אדיר שתמיד הערצתי. קווין גארנט - לא כל כך אהבתי אותו עד העונה הזו, אבל העונה הוא הראה לי כמה חשובה אליפות הNBA בשביל הרבה שחקנים, במיוחד בסוף משחק מספר 6 בגמר. מאנו ג'ינובילי - אין דברים כאלה, שחקן שכל עונה נותן יותר ויותר מעצמו, וגם לטובת הנבחרת הוא לא פספס אף טורניר.

למעלה