השם שלי הוא מאור פז והמקום שלי זה בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל.

בתור המנהל כמובן. אבל אני עוד לא סגור על עצמי שזה הנתיב שאני רוצה לבחור ללכת בו. תעזרו לי להחליט ותספרו לי, מי שיודע, כמה כסף עושה מנהל בית חולים פסיכיאטרי? אם זה הנתיב שאבחר ללכת בו, מה צפוי להיות השכר שלי בתור מנהל בית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל?

evglev1

Well-known member
מנהל
בתור המנהל כמובן. אבל אני עוד לא סגור על עצמי שזה הנתיב שאני רוצה לבחור ללכת בו. תעזרו לי להחליט ותספרו לי, מי שיודע, כמה כסף עושה מנהל בית חולים פסיכיאטרי? אם זה הנתיב שאבחר ללכת בו, מה צפוי להיות השכר שלי בתור מנהל בית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל?
לא חושב שמטופלים בבית חולים פסיכיאטרי יכולים לקבל את תפקיד המנהל וגם לא נראה שבדיקות פסיכיאטריות יראו שאתה כשיר לניהול.

לא חושב שמטופלים בבית חולים פסיכיאטרי יכולים לקבל את תפקיד המנהל וגם לא נראה שבדיקות פסיכיאטריות יראו שאתה כשיר לניהול.
גם מבחינת השכלה הוא לא יכול להיות, כי בשביל להיות בתפקיד כזה, הוא צריך להיות פסיכיאטר ולא פסיכולוג.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא חושב שמטופלים בבית חולים פסיכיאטרי יכולים לקבל אתו תפקיד ה4מנהל וגם לא נראה שבדיקות פסיכיאטריות יראו ⁶שאתה כשיר לניהול.
למה ככה? תן לו את הקרדיט שהוא יוכל לנהל. הוא יסיים את לימודיו בהצטיינות ויהיו לו כל הכישורים הדרושים. אבל יש רק כמה דברים חשובים ששניכם התעלמתם מהם. כשם ששוטר אינו יכול להתמנות למפכ"ל בתחילת דרכו במשטרה וחייל אינו יכול להתחיל את דרכו כרמטכ"ל, כך גם כאן. אדם שסיים את חוק לימודיו מתחיל את דרכו כזוטר ואט אט הוא מתקדם בהתאם לפז"מ ולכישוריו. ואיני יודע עדיין אם פסיכולוג יכול בכלל לנהל, כי יתכן שתקן הניהול נועד רק לפסיכיאטר ולא למי שאינו רופא מומחה בתחום. אז רק מנקודת מבט זו, ניתן להבין שהשואל מעלה השערות שאין מאחוריהן ולא כלום. אי לכך, נראה גם שיכולותיו הנבואיות בנושא שוק ההון מבוססות בעצם על כלום ושום דבר... כי כל אדם יכול לנבא שהמצב הביטחוני בעולם רעוע ומצב הלוחות הטקטוניים אינו מבטיח יציבות לאורך זמן. העולם עומד בפני התפוצצות אוכלוסין וקיים חשש שמשאבי מזון לא יספיקו במקרה של אסון חקלאי כזה או אחר. מכאן עד יכולת לדעת האם מנייה זו או אחרת תנסוק? אני בספק אם אדם כלשהו יזכה לחזות זאת טוב יותר מאשר לחזות מתי אדם זה או אחר ימות מחר בתאונת דרכים, בפיגוע או סתם משבץ...

רק הכותרת נכונה.

כשם ששוטר אינו יכול להתמנות למפכ"ל בתחילת דרכו במשטרה וחייל אינו יכול להתחיל את דרכו כרמטכ"ל, כך גם כאן. אדם שסיים את חוק לימודיו מתחיל את דרכו כזוטר ואט אט הוא מתקדם בהתאם לפז"מ ולכישוריו.
כמובן שהתכוונתי קצת יותר בהמשך החיים, אבל גם אם כן, אז אני צריך להחליט שכן, כדי לדעת לכוון לשם. לכן נעזרתי כאן בחברים בשביל להגיע להחלטה. נראה לי שבגדול שיניתי את דעתי.
ואיני יודע עדיין אם פסיכולוג יכול בכלל לנהל, כי יתכן שתקן הניהול נועד רק לפסיכיאטר ולא למי שאינו רופא מומחה בתחום.
באמת בעקבות התגובות פה אתמול בדקתי את העניין ובאמת מסתבר שרק פסיכיאטר יכול להיות מנהל בית חולים פסיכיאטרי. באמת חבל. לדעתי זה לא צריך להיות כך. הרי מה זה פסיכיאטר? פסיכיאטר זה רופא. פסיכיאטר זה מישהו שאם נפתח לו את הלב מה שנראה בפנים זה שהאהבה שלו זה רפואה. לא פסיכולוגיה. לכן פסיכולוגים צריכים להיות מנהלי בתי חולים פסיכיאטריים ולא פסיכיאטרים. אמנם זה נכון שגם לפסיכיאטרים זקוקים שם, לצידם של פסיכולוגים, אבל המערכת לא יכולה להיות טובה יותר מאשר מידת האיכות של אנשיה, כמו גם מידת ההתלהבות והאהבה למקצוע של אנשיה, במיוחד בדרגים הגבוהים, ולכן, ולמרות שגם לפסיכיאטרים יש מקום של כבוד בבתי חולים פסיכיאטריים ואף-אחד לא יכחיש זאת, עדיין, דווקא בדרגות הגבוהות, במיוחד בדרגות הגבוהות, צריך להקפיד על השמה של אנשים עם אהבה עמוקה, אמיתית ואותנטית למקצוע. פסיכיאטרים, כלומר אנשים שהתמחותם העיקרית היא רפואה "ועל הדרך" הם התמחו בפסיכיאטריה שזה כאילו חצי רפואה-חצי פסיכולוגיה, זה לא בדיוק "זה".

מאוד מאוד התאכזבתי מהתגלית שלי אתמול בעקבות עזרתם של החברים, וזאת אחת משתי הסיבות לכך שהחלטתי שלבסוף, לא אכוון לתפקיד מנהל בית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל.

הרי אני לא באמת אחרי שלוש תארים בפסיכולוגיה, כי הרי על להיות דוקטור ואז פרופסור לא אוותר, אלך עכשיו ללמוד תואר ראשון של ארבע עד שבע שנים שלא מעניין אותי (זה משתנה בהתאם לתוכנית), ואז עוד איזה שנתיים-שלוש או כמה שזה לא יהיה של התמחות בפסיכיאטריה, שזה גם כן לא מעניין אותי, רק בשביל הסיכוי שאולי, רק אולי, מתישהו בהמשך הדרך אהיה מנהל בית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל, ויכול להיות שזה גם לא יקרה בכלל ואז בכלל כל הלימודים האלו של עשר שנים היו לשווא.

הסיבה השנייה שהחלטתי לרדת מזה לבסוף, היא שהודות לעזרתם כאן של החברים, גיליתי שמנהל בית חולים עושה רק 90,000 שקל בחודש. משכורת מכובדת ביותר, אבל לא מה שרציתי. חשבתי רבע מיליון בחודש. לא זוכר בדיוק למה. נראה לי קראתי את זה איפשהו, אבל הראיות הנגדיות שהביאו החברים הן משכנעות למדי.

לא אהיה מנהל בית חולים פסיכיאטרי. לאחר שאשיג את כל ההשכלה הדרושה בתחום שאני אוהב באמת, אפתח קליניקה פרטית ושם אטפל כפסיכולוג. "ראש קטן".

אם אהיה "תותח" כפי מה שאני חושב, ואוכל לגבות סכומים גדולים של לדוגמה, אני לא יודע, 1,000 שקל או 1,500 שקל ל-45 דקות כמו הפסיכולוגים הגדולים ממש, אז אהיה מסודר בכל מקרה, ואם אעבוד קשה, ארוויח גם יותר, ואפילו הרבה יותר, ממנהל בית חולים פסיכיאטרי, שמרוויח 90,000 שקל בחודש, כפי שגיליתי אתמול.

חנן44

Well-known member
תיכף יבוא המנהל יתפוס אותך משתמש לו במחשב ויזרוק אותך חזרה לתא המרופד

"לפי הדו"ח, 33 מנהלי בתי החולים השתכרו בממוצע 82,580 שקל"

גם לי היה שם אמצעי שלא אהבתי.

אפילו הורדתי בתעודת זהות.

במקרה שלך בטח מתבלבלים אם השם שלך מאור או חיים :LOL:

The Real Big Joe

Well-known member
אתה מזכיר לי סיפור משעשע מעברי הרחוק.

הייתי טירון בנחל. הייתה לנו במחזור פלוגה "מאו-מאו" של כל מיני פראי אדם שנועדו לתפקיד ש"ג וכו'. (הם היו בוגרי קורס קרוא וכתוב בבית הספר מרכוס בחיפה שהעניק להם צהל, וכונו גם "מרכוסים).
יום אחד הולך חייל מהמרכוסים ברחוב הראשי של הבסיס ומולו בא המג"ד. הבחור חולף על פניו בלי להניד עפעף. המגד עוצר אותו וקורא לו אליו.
"מי אתה?" הוא שואל
"מרכוס" עונה בחור.
"אתה יודע מי אני??
"לא!"
"אני המג"ד"
"?"
"אתה יודע מה זה מג"ד?"
"לא"
"אני מפקד כל הבסיס הזה"
"ואללה, אכבר ג'וב תפסת..."

DANIAVNI

Well-known member
אתה מזכיר לי סיפור משעשע מעברי הרחוק.

הייתי טירון בנחל. הייתה לנו במחזור פלוגה "מאו-מאו" של כל מיני פראי אדם שנועדו לתפקיד ש"ג וכו'. (הם היו בוגרי קורס קרוא וכתוב בבית הספר מרכוס בחיפה שהעניק להם צהל, וכונו גם "מרכוסים).
יום אחד הולך חייל מהמרכוסים ברחוב הראשי של הבסיס ומולו בא המג"ד. הבחור חולף על פניו בלי להניד עפעף. המגד עוצר אותו וקורא לו אליו.
"מי אתה?" הוא שואל
"מרכוס" עונה בחור.
"אתה יודע מי אני??
"לא!"
"אני המג"ד"
"?"
"אתה יודע מה זה מג"ד?"
"לא"
"אני מפקד כל הבסיס הזה"
"ואללה, אכבר ג'וב תפסת..."
אתה גם הזכרת לי
שפעם משלחת ממשרד הבריאות בראשות שר הבריאות דאז ניסים דהן
הלכה לבקר בבית חולים לחולי נפש
העיקר, כל המשלחת עזבה ושכחו את שר הבריאות
בקיצור כשרצה לצאת השומר עוצר אותו
לאן אתה הולך ?
עונה דהן : יוצא החוצה
אז השומר אומר לו שהוא לא יכול לצאת
והוא אומר לו : אתה יודע מי אני, אני שר הבריאות
והשומר עונה: כנס בפנים, גם ראש הממשלה ונשיא ארצות הברית שם וביקשו לדבר איתך ....

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה גם הזכרת לי
שפעם משלחת ממשרד הבריאות בראשות שר הבריאות דאז ניסים דהן
הלכה לבקר בבית חולים לחולי נפש
העיקר, כל המשלחת עזבה ושכחו את שר הבריאות
בקיצור כשרצה לצאת השומר עוצר אותו
לאן אתה הולך ?
עונה דהן : יוצא החוצה
אז השומר אומר לו שהוא לא יכול לצאת
והוא אומר לו : אתה יודע מי אני, אני שר הבריאות
והשומר עונה: כנס בפנים, גם ראש הממשלה ונשיא ארצות הברית שם וביקשו לדבר איתך ....
בעבר הרחוק היה חדר מיון צבאי בכל פיקוד. בפיקוד הצפון המקום נקרא בי"ח 10. לעתים הוטל שם על אחד החובשים ללוות חייל שהובל לאשפוז בבי"ח מזרע. חובש אחד ליווה כל חייל והם נסעו במונית ממחנה דוד לכיוון עכו. בדרך הנהג הבחין בנוסע שהמתין למונית. הוא ביקש מהחובש שיאשר לו לאסוף את אותו נוסע והחובש השוטה הסכים (אסור)!!!
בהמשך הנסיעה נרדמו החובש והנוסע והחייל ביקש מהנהג לרדת. כשהגיעו למזרע, החובש לקח את הנוסע הרדום והנוסע נמסר לאחר כבוד לאח התורן. ארך זמן רב עד שהנוסע המסכן הצליח להוכיח את זהותו תוך שהזעיק גם את אשתו לטובת העניין והוא שוחרר לאחר מספר שעות ארוכות. והחובש? הוא הועמד לדין על שאיפשר לנהג לאסוף נוסע במהלך הנסיעה המיוחדת... סיפור אמיתי גם אם לא ממש מצחיק.

mיטלמן

Well-known member
הבדיחה היא (אתה בדרן אמיתי, כמה בדיחות, לא מצחיקות אבל זה סיפור אחר),
שנדמה לך שזו עבודה קלה.
תחשוב בית כלא של אנשים אומללים חולים וגם בלתי צפויים, על כדורים.
תחשוב שנית ושלישית.

למעלה