התיישנות דו"ח חניה

• פותח הנושא ronko
  • פורסם בתאריך

ronko

New member
התיישנות דו"ח חניה

מה משך הזמן עד שדו"ח חניה מתיישן?

התקבל דו"ח חניה.
ערערתי על הדו"ח.
קיבלתי תשובה בדוא"ל:

"בקשתך התקבלה והועברה לבדיקתו של התובע העירוני .
עם החלטתו של התובע העירוני בעניינך תישלח אליך הודעה בדואר"
וזה כמובן אחרי שסיפקתי בדוא"ל את הכתובת הפיזית, ת"ז ושאר פרטים מזהים.

מאז, עברו כבר חודשיים ועדיין לא קיבלתי תשובה, לא בדוא"ל ולא בדואר הפיזי.

עוד כמה זמן צריך לעבור ללא תגובה מהעיריה, עד שהדו"ח מתיישן?

רונקו

shlang

New member
3 שנים, תתקשר למח' החניה לברור שלא יהיה מצב שתקבל

הודעה של כפל קנס.
התיישנות דו"ח הינה 3 שנים מיום הפעילות האחרונה בגינו

ronko

New member
פעילות

מהשתרשרות האימיילים ביני לבין העיריה, ההודעה האחרונה הייתה בתחילת מרץ ועכשיו אנחנו בתחילת מאי - 57 יום אחרי שנתנו לי דו"ח.

כאמור, ערערתי על הדו"ח ככה שלמיטב הבנתי, ה90 יום שיש לי לשלם את הקנס, בהסתמך על דו"ח קודם שהיה לי ויצאתי זכאי, כרגע בהקפאה ו90 הימים לא ממשיכים להיספר, כל עוד אין תגובה מהעיריה.

רונקו

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
מרגע שערערת על הדו,ח ספירת הימים נעצרת

אין הגבלה בתקנות של רוב הרשויות למשך הזמן שלוקח להן להשיב, רק שהן יכולות להתיחס כאילו לא ערערת ויהיה לך די קשה להאבק ברשות
ביכולתך להתקשר לרשות ולהתעניין היכן זה עומד, ביכולתך לפנות לנציב קבילות ציבור במשרד מבקר המדינה, הוא יענה לך בעניין הגבלת הזמן פחות או יותר מה שאני השבתי אך יפנה לעיריה ויתעניין וזה יביא את העיריה להתקשר אלייך, בחלק מהרשויות הקטנות לא יודעים איך לטפל בערעורים וכשהם לא מתקבלים בבקשות להישפט, אם אתה גר ברשות כזאת יש סיכוי טוב שיניחו לך.

ronko

New member
עדכון

יום אחרי כתיבת השרשור הזה, הגיעה אליי ההודעה בדואר, בו התובע העירוני לא מצא עילה לביטול הדו"ח.
&nbsp
בהסתמך על מקרה אחר שנכתב פה בפורום לפני כמה שנים, בו תחילה קיבלתי תשובה שהתובע העירוני לא מצא עילה לביטול הדו"ח ורק אחרי כמה חודשים, לאחר שיחה ישירה ביני לבינו, הוא הפך את החלטתו, אני מקווה שיהיה ניתן להגיע לאיזשהו גישור לפני התחלת הפרוצדורה של הגשת בקשה להישפט ולנסות את מזלי (ואת סיכוני) שם.
&nbsp
מקווה לטוב ובהתחשב בעברי ובנסיבות המקרה הנוכחי, אני מקווה שלפחות הקנס יופחת, שכן לא הייתה כאן כוונת זדון, כמו שבמקרה ההוא לא הייתה כוונת זדון
ואני מקווה שהמקרה הזה לא יקח כמעט שנתיים לדון בו, כמו במקרה ההוא.
&nbsp
רוני

קפילון7

New member
נא לדייק

הרשויות אינן מתקנות תקנות אלא חוקי עזר. הערעור, ההתיישנות וכו' נקבעים לפי חוק סדר הדין הפלילי והתקנות שמכוחו.

למעלה