התמכרות לסוכר

לקשמי

New member
התמכרות לסוכר

איך נגמלים מממתקים וכיו"ב? אני מסוגלת לחסל חפיסות שוקולד שלמות, לאכול עוגות בזו אחר זו, בקיצור כל דבר שיש בו סוכר, אני אוכלת ללא הבחנה. הבעיה היא גם שאני נמצאת בחברה שבה יש הרבה אירועים שכוללים הרבה מתוק - עוגות, עוגיות ודברים כאלה. אני לא יכולה לעצור את עצמי מלאכול. איך לשים מחסום על הפה ולא לאכול כל כך הרבה מתוק?

מאד ממליצה לך על

OA. אכלני יתר אנונימיים. גמילה מאכילה כפייתית ב - 12 הצעדים לפי אלכוהוליסטים אנונימיים. המפגשים ללא תשלום ואינם מחייבים. את יכולה להתרשם מהם כאן וגם פה.

tanay111

New member
אוי תודה גם אני צריכה

ממש בדכיפות שוקלת להיצטרף לשם אבל מקבלים לשם מכורים לסמים , זה לא אמור להפריע נכון ?

מה פתאום מפריע?!

הדרישה היחידה לחברות באו.איי היא הרצון להפסיק לאכול באופן כפייתי. את מוזמנת בזרועות פתוחות ונשמח לקבלך!!!

tanay111

New member
תודה איפה אפשר לקבל את לוח

הפגישות שלהם ? זה ממש כמו הNA איזה יופי וזה גם מבוסס על 12 הצעדים יפה . ככול שנלך בדרך זו אין לנו7 ממה לפחד . שבוע טוב

כרגע יש בעיה באתר שלהם

אני מקוה שמחר יתקנו את הבעיה. תזכירי לי לתת לך מחר לינק לשם. בינתיים מזמינה אותך לבוא לכאן להצטרף אלינו, ואם תרצי, תשלחי לי מסר אישי ותגידי לי באיזה איזור בארץ נוח לך להגיע ואני אעתיק לך מדף הפגישות, או שאתן לך את מספר הטלפון של המשרד שלהם, איך שאת רוצה. בהצלחה

tanay111

New member
תודה אלומת אור

אני ישמח להצתך לקומונה , לקבוצות קצת קשה לי כרגע כי אני כבר נמצאת ב AN צריך ליראות באיזה ימים יש שם ואני יורדת הרבה בכול אופן אני ינסה לפנות לי איזה יום . בכול אופן אני גרה בלוד אני ישמח לדעת איפה יש בסביבה תודה אחלה שבוע טניה

הנה, האתר עלה ../images/Emo13.gif

זה הקישור. בצד ימין תמצאי את לוח הפגישות. בהצלחה חמודה!!! ותבואי לקומונה, נשמח מאד לראות אותך שם!

טיפול נרטיבי בהתמכרויות והפרעות אכי

אני ממליצה מאד לקרוא על פסיכותרפיה נרטיבית שמגיעה לתוצאות ניפלאות בטיפול בהתמכרויות שונות והפרעות אכילה. זוהי שיטה שונה ממה שהיכרת עד עכשיו.

אורי 48

New member
איך אוכלים פחות ממתקים?

אני לא בטוח שזה הפיתרון לבעיה שלך, כי הרבה דברים יכולים לגרום להתמכרות לסוכר, אבל- יש כיום דיאטה חדשה שהמטרה שלה היא לאזן רמות סוכר בדם. ההמלצה היא לא לאכול דברים שמעלים יותר מדי את רמת הסוכר- כי היא נופלת אח"כ ואח"כ אוכלים שוב הרבה סוכר ואח"כ היא יורדת וחוזר חלילה. יצא ספר על הנושא, "האינדקס הגליקמי" אני חושב שקוראים לו, שמסביר איך לאמת דיאטה תפריט בריא יותר. כשרמת הסוכר בדם מאוזנת(בלי קשר לסוכרת) יש פחות "כמיהה" לממתקים וכד'. אולי כדאי לנסות גם את זה, בנוסף ליתר הדברים

למעלה