התפקדות - אפריל - 2007

Carcass

New member
התפקדות - אפריל - 2007

טוב עוד חודש עבר,ונדמה לי שבמרץ לא עשינו את זה.. אז.. שרשור התפקדות אפריל נפתח !! שם: כינוי: גיל: איזור מגורים: אמן אהוב בזמן האחרון: טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? על הכיפאק לכם פה? תמונה,אם יש.

Carcass

New member
איי

שם:אלעד. כינוי:בזדל. גיל:22 איזור מגורים:ראשון אמן אהוב בזמן האחרון: ריצ'י ספייס הבלתי נדלה. טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? lynch and pinch דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? קונשס,פי ריל. על הכיפאק לכם פה? כחי.

bigwill

New member
יאללה למה לא =]

שם: טל בכר כינוי: טלל/ג'לל קאסום גיל: 18 איזור מגורים: הרצליה סיטי :} אמן אהוב בזמן האחרון: ת'אמת... Infected Mushroom :S טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? Zungu Zungu Zeng - Yellowman רק בגלל צאלים דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? טוב אני אצא פה מזה טמבל אבל אני לא מבדיל.. אני יודע מזה דאנסהול וזהו :S על הכיפאק לכם פה? כן למה לא =] שבוע טוב.

eviaman

New member
אהלן

שם: אביתר כינוי : אביה , אביה מאן .... איזור מגורים : קיבוץ צאלים אמן אהוב בזמן האחרון : JACOB MILLER , JAH MASON , JAH CURE טיון של אותו אמן שנדבקתם : HILING OF THE NATION ( זה היה הטיון הראשון שהתנגן בסט שעשיתי אחרי ההופעה של תומר יוסף ) ואני בנאדם של קונשס....

johnnypsy

New member
יאללללה

שם:עודד כינוי:johnny גיל:21 איזור מגורים: גן יבנה אמן אהוב בזמן האחרון: Jacob Miller, Barry Brown, Alton Ellis טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? אולי בשנה האחרונה... ואפילו נוגן 3 פעמים בצאליםהשיר האגדי YellowMan - ZoungZoung... יאללללה חג שמח!

Ras Or

New member
I & I

שם: אור משה כינוי: ראס, מוסא, ארליך איזור מגורים: גליל מערבי\ זכרון יעקב אמן אהוב בזמן האחרון: Selector Octa / Balkan Beat Box טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון?: onto the soundclash(selector octa) La Bush Resistance (balkan beat box) irie דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס?: פאונדיישאן איירה

נדב88

New member
בנות היכן אתן??

שם: נדב כינוי: נידב, או פשוט נדב גיל: 19 אוטוטו איזור מגורים: חיפה אמן אהוב: טוב קוראים להם perfect אני מאמין לא מאוד ידועים, כי אחרת בטח משהו היה מפרסם משהו עליהם... טיון אהוב: הטיון לפי דעתי לא חדש בכלל, אבל נוגן פעם אחת בפסטיבל (אולי יותר) והוא נקרא perfect_-_handcart_boy סגנון: האמת הכל זורם...החל מדאב ורוטס, ניו רוטס ודאנסהול johnnypsy -שני החברים שאיתך בתמונה, היו איתי בתחנה בת"א , כיבדו אותי במשקה מרענן ,אז מסור להם תודות Ras Or- התמונה נמצאת יחסית ליד הבית שלי...אני גר למעלה בהר, יש עוד כמה פינות חמד מדהימות באיזור...קצת יותר בתוך הואדי

Ras Or

New member
אתה גר במעיליא ? =]

זה בגליל המערבי מעל מעיליא קרוב מאוד למצפה הילה BLESS ראס!.

נדב88

New member
אההה לא אחי...

חשבתי שזה בכרמל, כי יש מקום שדומה לתמונה אחד לאחד...אני גר בחיפה...

Carcass

New member
סתם לצורך הענין,

פרפקט זה אמן אחד,לא הרכב\להקה,יושב על המון רידימים מצויינים ויצא לו שנה שעברה אלבום בכורה שנקרא Rasta Rebel.

fleaboy

New member
אביב הגיע פסח בא :]

שם: נדב גיל: החודש זה יהיה 19... איזור מגורים: נטף-נהלל אמן אהוב בזמן האחרון: peter tosh, stephen marley טיון של אותו אמן: peter tosh - ketchy shuby, stephen marley - the traffic jam/you're gonna leave פאונדיישן... מעולה פה :] ותמונה אולי יהיה בקרוב מהפסטיבל משו...

S t o l a

New member
אהלן

שם: דביר כינוי: סטולה גיל: 20 ומשהו איזור מגורים: גן יבנה !!! אמן אהוב בזמן האחרון: Linval Thompson טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? כל האלבום שלו I Love Marijuana גאוני ומעולה !!!! ויאללה בתמונה...

xXx Shiraz xXx

New member
אנוכי

שם: שירז כינוי: ממ יש הרבה אבל הכי נפוץ - שירזיל גיל: צעירה
15 וחצי איזור מגורים: קיבוץ מדהים בצפון...חחח אמן אהוב בזמן האחרון: לא יודעת מה נסגר איתי אבל אני ופיטר (טוש, כן) התקרבנו מאוד לאחרונה טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? ליגלייז איטטטטט דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? פאונדיישן ומעולה לי פה
אנשים טובים עם לב חם וחיוך על השפתיים , מה צריך יותר מזה. תמונה? טוב אני מניחה שהקִרבה הזו קשה לכם אבל אז מה

xXx Shiraz xXx

New member
למה זה לא מציג את התמונה?

או שרק אצלי לא? חחח בקיצור, הנה היא שוב

למעלה