התפקדות - אפריל - 2007

פחחח

אני היחידה שקוראת לך ככה אם כבר הכינוי הכי נפוץ זה "שירז העומו" או משו כזה חח :D

xXx Shiraz xXx

New member
יא כוערת

רובם קוראים לי שירז, פשוט כך. ואת ויסמין ועוד כמה קוראים לי שירזיל, מה שאומר שלשירזיל אין מתחרים אז הוא הנפוץ ביותר חחח

vigiman

New member
I man

שם: שוהם כינוי:ויגימאן,ג'ימי,גנג'ה(תלוי ע"י מי מתי) גיל:15 ומשו איזור מגורים:09 הרצליה אמן אהוב בזמן האחרון:ג'נטלמן התותח טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו זמן האחרון? Dem Gone ועוד מלא מלא אבל את זה ברמות דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? הכל הולך אבל שאני שואל את עצמי עכשיו אז בטח שקונשס על הכיפאק לכם פה? ye man

Chenipeper

New member
חג שמח

שם: צ'ני כינוי: Chenipeper גיל: 20 איזור מגורים: השרון אמן אהוב בזמן האחרון: CAPLETON טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? Jah Jah City Riddim - CAPLETON jah jah city על הכיפאק לכם פה? הכל סביח

איפה באמת הבנות??

שם: פה. כינוי: שיידי קרוגר ראנקס טראבינגיל עעעעשר גיל: כן, גם זה. איזור מגורים: השרון/השומרון, תלוי מאיפה מסתכלים... אמן אהוב בזמן האחרון: היצירות המשגעות של דאלי אני מוכרח להודות, תפסו גם אותי. אין על הסיגנון הסוריאליסטי מה? טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? הוא לא שר. אבל אני מת על הטיון של קוקו טי על הסטאלאג רידים בזמן האחרון. בכלל, קוקו טי ויאמי בולו כשהיו קטנים, היו מלכים...! דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? הכל מהכל ראבאק חבר'ה! אני אוהב רגאיי! לא אכפת לי לשמוע במסיבה רוטס, סקא משנות ה50, רוקסטאדי, ראב-א-דאב, ראגא מופין, ארלי דאנסהול, קונשנס דאנסהול, ובתנאי שהטיון שיתנגן יהיה מפתיע, כיפי ובעיקר במקצב הרגאיי.... על הכיפאק לכם פה? Cya'an Be Betta seeeeeeeeeeeeen תמונה,אם יש. למה לא בכיף...

GentlyWeeps

New member
הופ הופ

שם: אלה כינוי: טרזן גיל: כמעט 19 איזור מגורים: עולם אמן אהוב בזמן האחרון: :) קייפלטון..נחשו למה טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? ג'ה ג'ה סיטי דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? זרימה

GentlyWeeps

New member
ועוד אחת

Gouzita

New member
../images/Emo157.gifנעלה על הגל וניחשף

שם: שני כינוי: גוזי על כל נטיותיו גיל: קמצוץ ל18 איזור מגורים: הרצליה יא יא אמן אהוב בזמן האחרון: buju banton טיון של אותו אמן שנדבקתם אליו בזמן האחרון? מה אם לא champion????????? ובאופן כללי מתנגן בלופים יחד עם fyah riddim עם כל החברים שיושבים עליו....... דאנסהול\פאונדיישן או בכלל קונשס? דאנסהוווווווווול!!! אבל תלוי במצ... :]

Ras Or

New member
הייתם אצלי בבאסטה את והחבר שלך

חחח בחור מצחיק החבר שלך IRIE ראס!.

bigwill

New member
אחח אתה הבחור עם armbands?

שסיפרת לי שהיה מישהו שרצה רק אחת? D:

למעלה