התפקדות נובמבר 2006

oracle

New member
התפקדות נובמבר 2006 ../images/Emo113.gif

November rainnnnn~~~~
שם:
תאריך יומולדת:
גיל מנטלי:
עיסוק:
אזור מגורים:
מס' חדרים בבית: __________________________
דברים שחסרים לי בפורום:
Jrock או Jpop?
זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר:
אלבום אהוב ביותר:
זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה:
סרט טוב שראית לאחרונה:
פוך טבעי או סינטטי?
שוקו, קפה או תה?
גשם או ברד?
וכמובן, תמונה~~~ ^_^

אני ראשונה^_^

וואו, כמה שניות אחרי שכתבת את ההודעהO: שם: נוגה תאריך יומולדת: 28.12.1993 גיל מנטלי: 12, עוד חודשים 13 עיסוק: אמ..תלמידת חטיבה?XD אזור מגורים: הרצליה מס' חדרים בבית: o_O שאלה מוזרה.. די הרבה האמתי^^; אף פעם לא ספרתיX: __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: אמ..כלום^_^ Jrock או Jpop? ג'ייפופ*_* זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: Otsuka Ai אלבום אהוב ביותר: אממ..נראה לי Love punch של Otsuka Ai^^ זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: דאבל יו, מורנינג מוסומה, קוקונאטס מוסומה, מינימוני וכל האלו של הלוו פרוג'קט~ אה כן, היום גיליתי רת מלון קינאנביD: סרט טוב שראית לאחרונה: לא זוכרת@_@ פוך טבעי או סינטטי? לא יודעת@_@ שוקו, קפה או תה? שוקוD: גשם או ברד? אמ..שלגXD למרות שזה לא בשאלהO:

sonaku

New member
שניה י-י

שלוםםםםםםם~~~~~ שם: ים ._. תאריך יומולדת:26 אוגוסט גיל מנטלי: 1637825.9 י-י סתם נו~16 ^^ עיסוק: בינתים כלום ^_^ אזור מגורים:גבעעעעת שמועעעל מס' חדרים בבית:וואי אממ..9 חדרים ומרפסת. אצלי בחדר יש שירותים קטנים. ~ דברים שחסרים לי בפורום: סבתא?XD Jrock או Jpop?רוקרוקרוק~~~ ואם אני במצברוח רע,אז פופ ^^ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר:נייטמר~להקה~זמרת~אוטדה ^_^ הם באותו מקום ;; לא יכולה לבחור.. אלבום אהוב ביותר:Bara no seidou זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: אין ^^' סרט טוב שראית לאחרונה: סבתא בישלה דיסה XD לא ראיתי משהו בזמן האחרון ^^; פוך טבעי או סינטטי? העיקר שיהיה חמים ונעים 3: שוקו, קפה או תה? קפה ^^' גשם או ברד? גשם *מרגישה אימו* ._.

Sakai Shana

New member
היום עדיין אוקטובר.XD

שם: שאנה. תאריך יומולדת: 22.4.93 גיל מנטלי: תלוי מתי. XD עיסוק: הרבה. אזור מגורים: השפלה. [אהמ, חן? P: ] מס' חדרים בבית: וואו, התחלתי לספור וממש התבלבלתי ו...זה המון.XD בית גדול. דברים שחסרים לי בפורום: - Jrock או Jpop? ג'יירוק. זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: לאיודעתתתת, אני שונאת ששואלים אותי כאלה דברים. ;_; אלבום אהוב ביותר: כנ"ל!!1 ;; זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: הומ. הומממ. אףאחד? >> סרט טוב שראית לאחרונה: אני בקושי רואה סרטים X: פוך טבעי או סינטטי? אה, פליז. שוקו, קפה או תה? קפהקפה.3> גשם או ברד? קיץ!!#GF^% תמונה------> [אני קצת מחייכת מדי.XD זה נראה כמו פרסומת גרועה למשהו.]

TwistedBunny19

New member
גם אני פה../images/Emo6.gif

שם:באני תאריך יומולדת:2/6/85 גיל מנטלי:16 לנצח עיסוק:מזכירה אזור מגורים:דרום מס' חדרים בבית אממ הרבה, למה? מישהו רוצה לעבור אליי?

answers

שם:גלית תאריך יומולדת:2.2.1987 גיל מנטלי:בעוד שלושה חודשים אהיה 20!!(זקנה) עיסוק:כרגי שירות לאומי אזור מגורים:באר 7! מס' חדרים בבית:חחח קצת רק 3! __________________________ דברים שחסרים לי בפורום:אממ אין הרבה!it's the best fprum in the Tapuz Jrock או Jpop?-האמת JROCK אבל לפעמים גם JPOP תלוי במצב רוח! זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר:להקה-DIR EN GREY, זמרת-AIKAWA NANASE, זמר-GACKT!! אלבום אהוב ביותר:יש כל מיני אבל עכשיו הולך אצלי האלבום של Dir en grey - Ryoujoku no Ame זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה:אממ Duel Jewel סרט טוב שראית לאחרונה:אממ לא זוכרת לא עולה לי כלום לראש! פוך טבעי או סינטטי?-פוך!! שוקו, קפה או תה?-נס נחשב!? גשם או ברד?-גשם!! וכמובן, תמונה~~~ ^_^

Vivi Sparrow

New member
אמרו שירד הלילה גשם [:

שם: אביה תאריך יומולדת: 27.3 גיל מנטלי: בד"כ משהו בסביבות 24, למרות שיש בי כמובן גם רוח שטות. P: עיסוק: תלמידה D: אזור מגורים: המרכז. מס' חדרים בבית: WTF *הולכת לספור* __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: דיונים איכותיים על ג'יירוק! ]: Jrock או Jpop? ג'יירוק, כמובן. זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: בעיקר Malice Mizer ו-Dir en Grey, אבל גם Nightmare. אלבום אהוב ביותר: ANIMA של Nightmare. אלבום מצויין, אוהבת כל שיר בו! זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: בעיקר לא J. סרט טוב שראית לאחרונה: שה"ק 2? פוך טבעי או סינטטי? טבעי. שוקו, קפה או תה? שוקו!
גשם או ברד? גשם.

nadav1232

New member
~עונה~

שם: נדב תאריך יומולדת: 4.4.1992 גיל מנטלי: 14 עיסוק: טלוויזיה, מחשב, מוזיקה אזור מגורים: הרצליה מס' חדרים בבית: 6-5? לא זוכר X_X __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: אין Jrock או Jpop? ג'יי פופ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: בואה, איומי, אוורי ליטל טינג. אלבום אהוב ביותר: BEST OF SOUL זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: Miz סרט טוב שראית לאחרונה: לא זוכר אבל איזשהו סרט אימה פוך טבעי או סינטטי? אה? שוקו, קפה או תה? בקיץ שוקו, בחורף תה גשם או ברד? עדיף גשם XD

dinora12

New member
../images/Emo210.gifפה../images/Emo210.gif

שם: מעיין תאריך יומולדת: 18.10.06 גיל מנטלי: לא ידוע כעת (חחח סתם-12) עיסוק: תלמידה לפי מה שידוע לי אזור מגורים: הוד השרון מס' חדרים בבית: 3 ואולי ארבע אם מטבח נחשב(הוא לא בידיוק חדר) והשאלות הבא לא רלוונטי בשבילי..אני מכירה מוזיקה יפנית מאנימות(כן זה עצוב) ולאט לאט מתחילה להכיר מהפורום להקות יפניות לא רואים אותי הרבה בפורום אבל אני קוראת הודעות כל יום ולא בהכרח מגיבה

ayu 4 ever

New member
../images/Emo194.gifעונה

שם:אלינה תאריך יום הולדת: 5-11-1993 [עוד חמש ימים יום הולדת!! :) ] גיל מנטלי:....... עיסוק:^^' תלמידה חח.... אזור מגורים:רמת גן מס' חדרים בבית:3 וחצי דברים שחסרים לי בפורום: איןן Jrock או Jpop ? Jpop זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: איומי המאסאקי אלבום אהוב ביותר: אין כל האלבומים של איומי טובים מאוד ^^' זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: לא גליתי סרט טוב שראית לאחרונה: לא זוכרת פוך טבעי או סינטטי? לא יודעת שוקו, קפה או תה? תה גשם או ברד? שניהם חחח... ^^' תמונה -> אני עשיתי!!!!! לבד לאתר שלי על איומי!!! =]

alice123

New member
יאיי בא לי ^_^

שם:נוי/ה תאריך יומולדת:18/12 גיל מנטלי:תלוי במצברוח XD עיסוק:תלמידה משועממת אזור מגורים:מרכז מס' חדרים בבית:אויי לא זוכרת @@ ואין לי כוח לבדוק XD __________________________ דברים שחסרים לי בפורום:לא יודעת.. Jrock או Jpop?בעיקר רוק זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר:אממ dir en grey gazette an cafe miyavi.. ועוד הרבה D: אלבום אהוב ביותר:יש הרבה ...אבל כרגע מיאביזם שקניתי ^^ זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה:לא זוכרת ..אני כל הזמן מגלה להקות חדשות.. אבל לא ממש בודקת לעומק *עצלנית* סרט טוב שראית לאחרונה:לא זוכרת ^^" פוך טבעי או סינטטי?לא אכפת לי שוקו, קפה או תה? הכל ...תלוי במה שמתחשק לי באותו הרגע גשם או ברד?גשם~כשאני בבית מתחת לשמיכה (;

Nora Shu

New member
נמלים חרוצות אנו. D:

שם: ע-נת. [או: רו-חות. פפפט XDD] תאריך יומולדת: היום השביעי בחודש השמיני, שנת אלף-תשע-מאות-שמונים-ושמונה. גיל מנטלי: תלוי במצב רוח, אבל ה-18 הזה קורץ לי כרגע ותואם לחולצה שלי. עיסוק: פפפט עיסוק זה לחלשים! I'M ALL NEET, BABY~~ אזור מגורים: חור בשם חדרה. מס' חדרים בבית: אין לי מושג. 6, אולי? @@; __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: קצת יותר מקצוענות, קצת הרבה יותר ג'יירוק/היפ הופ/גיוון ז'אנרים. אווווו ואינדיז. צריך לתת להם קצת יותר אהבה. Jrock או Jpop? כרגע - פופ. זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: כרגע - מוטציה בין קט-טון [>>] לבין TVXQ. [נאשים את הפנדום, כןכן.] אלבום אהוב ביותר: יש לי קרוס בין Anima של Nightmare לבין, Sotsugyou no TIME של ווווווואט. XD זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: הרוב לאחרונה הם קוריאנים אז מממ.. LuLu ממש טובים וחמודים. ^^ סרט טוב שראית לאחרונה: פורמולה שבעה-עשר [פפפפט]!! XD פוך טבעי או סינטטי? לא אכפת לי במיוחד. XD שוקו, קפה או תה? תה.^^ גשם או ברד? גשם! ברד כואב. >: ----> תמונה אהובה שמצאתי אתמול. @@ אני משמאל - AKA: הקורבן. XDDD;

sonaku

New member
מה עשו לך?!!? XDDDD

וואי מסכנה..למרות שזה נראה כאילו היה ממש חם וגאלו אותך מייסורייך ._.

Nora Shu

New member
האמת שזה היה מממש כיף! D:

זה מנהג בבית ספר שלי לעשות יום מלחמות מים ביום לימודים האחרון של השנה. *fond memories* פפפט XDD באמת היה חם באותו יום. זה היה נעים. הייתי עושה את זה שוב שלדשחדשחדשח XDD

Keitarou

New member
רונדו-

בסוף שנת הלימודים כל היב'~ניקים לוקחים מכוניות ,מקיפים את הבצפר ,צופרים, עושים המון רעש שופכים המון מים וצועקים ואז כשכולם יוצאים לחלונות או לגדר להסתכל נוסעים לים להמשיך את המסיבה.. =)

Nora Shu

New member
אה XDD

אני לא חושבת שהיינו מצליחים להקיף את הבית ספר מה עם כל הסבך עצים בחלק אחד שלה וכל התפוזים מהצד השני. XDD אבל זה נשמע לי כמו טקס ונדליסטי מהנה ביותר XDD

למעלה