התפקדות נובמבר 2006

Tomiko8

New member
עונה!DDD:

שם:אליזבת תאריך יומולדת:21/11 גיל מנטלי:להלהלהלה..>> עיסוק:תלמידה.. אזור מגורים:ב"ש מס' חדרים בבית:5(חדרי שינה+סלון) __________________________ דברים שחסרים לי בפורום:כלום.. Jrock או Jpop? ג'ייפופ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר:Tomiko Van אלבום אהוב ביותר:האלבומ הראשון של טומיקו..*-* זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה:eek:livia סרט טוב שראית לאחרונה:גארפילד2 פוך טבעי או סינטטי?טבעי שוקו, קפה או תה?תה גשם או ברד?גם וגם

Sezuke

New member
Olivia *__*

איזה שירים שלה את מכירה (והאם הם חוץ מה-3 שירים שבנאנא ^_^;; ) זמרת מעולה! יש שיר שלה ששלחו ממש מזמן בשם Fake Flowers! אני מליץ עליו ובכלל על 2 האלבומים שלה!

ketty the sheep

New member
מתפקדת~

שם: קטיה. תאריך יומולדת: 27 ליולי 87. גיל מנטלי: אני דיי בטוחה שכרגע הוא חופף לביולוגי, רוב הזמן. עיסוק: מורחת ילד. אר. מורה חיילת? אזור מגורים: פ"ת/אשדוד. מס' חדרים בבית: באשדוד שישה, בפתח תקווה ארבעה. דברים שחסרים לי בפורום: כרגע אני לא מי-יודע-מה פעילה, אז אין לי יותר מדי להגיד. Jrock או Jpop? עכשיו עכשיו, ג'יירוק, כי זה מתאים למזג האוויר. זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: Ash, אבל הם לא יפנים... ארר.. אין לי להקה יפנית אהובה. ארר... סנדיי קאמוטסו!!! אלבום אהוב ביותר: אין, אבל אני שומעת את Anima של נייטמר דיי הרבה לאחרונה, הוא ממש טוב! זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: אין ממש. סרט טוב שראית לאחרונה: little miss sunshine, כל כך מקסים!! פוך טבעי או סינטטי? סינטטי.... רק כי אני לא יודעת עד כמה מערכת הנשימה שלי יכולה להתמודד עם טבעי. שוקו, קפה או תה? שוקו. גשם או ברד? לא יודעת!! אוהבת את שתי תופעות הטבע המדהימות האלו באותה מידה.

sonaku

New member
3333333333> OMG~~!!!!!

אני מאוהבת בבגדים שלך! ובך..בדרך..XD סתם נו X: אמגגגגגגגג 3333333333333333333333333> תתחדשי,מאיפה?;;

טוב, אז אני...

אין תמונה כרגע... אולי עוד איזה שבועיים ככה... P: שם: מיכאל (אבל בכיף תקראו לי בכל שם אחר.. בבקשה! אני מתחנן!!!) תאריך יומולדת: 12/02/1987 גיל מנטלי: משתנה בהתאם למצב הרוח. עיסוק: עובד באופיס דיפו. האושר. אזור מגורים: גני-תקווה (יישוב הכיכרות) מס' חדרים בבית: שאלה טיפה מוזרה... אה... 4.

Morphia

New member
נו מה, אני לא אתפקד?

שם: שלמה. (אוקי אוקי, מאיה >.>; ) תאריך יומולדת: לא שמעתם שלא שואלים גברת את גילה? מה? אני לא גברת? וואלה... 11 במאי 85 P= גיל מנטאלי: נע בין 8,18 ו80 עיסוק: ... .... ....... "אורנג' ביג טוק שלום, מדברת מאיה" >.>;; איזור מגורים: קריות מס' חדרים בבית: 4? דברים שחסרים לי בפורום: בגלל שאני נכנסת לכאן פעם במילניום... כלום Jrock או Jpop? ברור שלא יודעת... אוקי נו... רוק זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: לארוקו כנראה, וגאקוטו אלבום אהוב ביותר: Ray + Ark זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: onmyouza וזה הכל אשמתו של אייל ._. סרט טוב שראית לאחרונה: כשחשבתי שאני אאחר לעבודה. זה היה סרט פוך טבעי או סינטטי? טבעי תמיד! שוקו, קפה או תה? שוקו או תה גשם או ברד? גשם וזהו, נתראה חודש הבא

ayumi3000

New member
מתפקד...

שם: טל תאריך יומולדת: 11.12.1988 גיל מנטלי: 20-50 עיסוק: פסיכולוג P: אזור מגורים: נתניה מס' חדרים בבית: 5

Swan Princess

New member
שלוםם זוכרים אותי?XD

נו, איך לא ;] שם: רותם פלקי נני תאריך יומולדת: 18.10.90 הופה מי בת 16 מיייייי גיל מנטלי: סוויט סיקסטין [עלק] עיסוק: בצומת שמה.. אזור מגורים: חור יהודה מס' חדרים בבית: זה עם המטבח או בלי המטבח? __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: יחס XD ..סתם. Jrock או Jpop? פופ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: Otsuka Ai אלבום אהוב ביותר: LOVE COOK זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: Within Temptation [למי שיש שירים שישלח לי תודה :]] סרט טוב שראית לאחרונה: המלאכיות מברזל - סרט מעולה! ראיתי במגמה :p פוך טבעי או סינטטי? שניצל שוקו, קפה או תה? תהההההה! לא, רגע... שוקוווווו !! אבל גם תהההה! גשם או ברד? גשם *_* תמונה .......... שיהיה! (ד"א ראיתם ת'קליפ שלי בוואלה? D: )

oracle

New member
בסוף שכחתי להתפקד... XDDD

שם: סמדר תאריך יומולדת: 1.6 גיל מנטלי: 15/50 עיסוק: עובדת אזור מגורים: קריות מס' חדרים בבית: 4 __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: Jrock, מעורבות רבה יותר שלכם P= Jrock או Jpop? מממ.. כאילו דה~~ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: Gackt/KuroNeko/Onmyouza אלבום אהוב ביותר: עכשיו Garyoutensei של Onmyouza זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: X.Y.Z. ->A סרט טוב שראית לאחרונה: מופע הצווארון הכחול... נשפכתי מצחוק~~ פוך טבעי או סינטטי? לא בררנית P= שוקו, קפה או תה? קפה. תמיד. גשם או ברד? ברור שגשם.. איזה שאלה מפגרת S: וכמובן, תמונה~~~ ^_^ לא תודה XDD

למעלה