התפקדות נובמבר 2006

BloodRose90

New member
עונה..

שם:מריה תאריך יומולדת:05.12.90 גיל מנטלי:עוד חודשיים 16 עיסוק:יש המון אזור מגורים:נצרת עילית מס חדרים בבית:אממ לא הרבה 4 נירא לי0__ם" דברים שחסרים לי בפורום:----- Jרוק או J פופ:אממ יותר ג'י רוק זמרת להקה אוהבים ביותר:יש המון זמרת להקה שגילית לאחרונה:אין פוף טיבעי או סינטטי:-- שוקו,קפה או תה:קפה אם חלב גשם או ברד:גשם כמובן^^

Omer Kun

New member
עכשיו אני!

שם: עומר תאריך יומולדת: 3.11 גיל מנטלי: יום שישי 15 עיסוק: תלמיד..? אזור מגורים: אור יהודה... בעע! ד_ד מס' חדרים בבית: אף פעם לא התעמקתי במספר החדרים בבית שלי O_O בעצם, מי כן? __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: בנתיים כלום Jrock או Jpop? כל מה שיש לו קצב טטוב זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: איי אוטסוקה אלבום אהוב ביותר: המממ... אף פעם לא ידעתי להחליט זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: אין סרט טוב שראית לאחרונה: באטל רויאל (הראשון, השני סתם מעפן) פוך טבעי או סינטטי? אה? O_O שוקו, קפה או תה? שוקו!! ^__^ גשם או ברד? ברד! ^_^

Sezuke

New member
living and kicking

שם: אבי תאריך יומולדת: 31.01.1986 גיל מנטלי: מנטלי? עינב אומרת שכ-4, אני אומר ש-14, אבל במציאות 20 =X עיסוק: חייל ממורמר אזור מגורים: הרצליה מס' חדרים בבית: האמ אנלאדע XD שתי קומות ומרתף אבל כמה חדרים אין לי מושג ם,ם; __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: אין ממש, או לפחות לא יכול לחשוב על אחד כרגע =] Jrock או Jpop? Jrock זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: L'arc en Ciel אלבום אהוב ביותר: Ark זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: אין ממש סרט טוב שראית לאחרונה: אין ממש XD בעצם היה בהוט אקשן Timecop 2 האמת.. סרט מגניב XD פוך טבעי או סינטטי? טבעי ם,ם; שוקו, קפה או תה? שוקו ftw גשם או ברד? גשם אני מניח. ותמונה שנלקחה הרגע o-o; XD

Sezuke

New member
אהההה

Jrock או Jpop? Jrock ם_ם;;; ? פקשש את ההודעה XP, התשובה אמורה להיות ג'יי רוק בכל אופן XD

מ א י י ק

New member
עונה../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

שם: מיכאך תאריך יומולדת: 24.7.92 גיל מנטלי: 14 עיסוק: תלמיד אזור מגורים: הרצליה מס' חדרים בבית: 4

star_female

New member
טוב נו...

למרות שאני לא כותבת כמעט ומבקרת פה רק מדי פעם ^^; שם: טלי תאריך יומולדת: 17/2 גיל מנטלי: 21 עיסוק: חיילת אזור מגורים: חיפה מס' חדרים בבית: אה, 4 __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: אין ^^; Jrock או Jpop? ג'יירוק~ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: לארקו 3> אלבום אהוב ביותר: AWAKE~ זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: אממ... אין. אבל השירים של בליץ' טובים~ סרט טוב שראית לאחרונה: 12 קופים. ו-Bel Air de L'Image של מאליס מייזר. ^^ פוך טבעי או סינטטי? לא משנה כל עוד זה מחמם... שוקו, קפה או תה? קפה. גשם או ברד? גשם, פחות מסוכן.

Keitarou

New member
להלהלה~~ ^_^

שם:אור תאריך יומולדת:28.05.85 גיל מנטלי: 6.5 עיסוק:סטודנט כשמשעמם.. אזור מגורים:קריות\באר שבע.. (בעע.. זה מוזר לכתוב את זה..) מס חדרים בבית:2 (בבית בב"ש..) דברים שחסרים לי בפורום:יפניות JROCK או JROCK : JROCK להקה אהובה: DIR EN GREY אלבום אהוב: WITHERING TO DEATH זמר שגיליתי לאחרונה:IZABEL VAROSA סרט טוב שראיתי לאחרונה: גברים במלכודת (או משהו כזה.. סרט ישן משנות ה70.. אבל סרט סבבה.. =) ) פוך טבעי או סינטטי: טבעי שוקו קפה או ,תה: שוקו גשם או ברד: תלוי אם אני לבד מתחת לשמיכה או לא לבד מתחת לפוך.. ^_~ תמונההההההה~~! ^_^

sonaku

New member
OOOOOOOOOOO:<

דברים שחסרים לי בפורום:יפניות מה?! אני לא מספיק טובה?!~~?!??!?~?!?!! הא?!?1?!?!? ססססססס..חוצמזה,אין יפניות! יש רק יפנים בעולם! זהו! חה~! D: . . . הומו >:

sonaku

New member
שטויות!~

זה הכל שטויות! אין יפניות יש רק יפנים! אין להם ציצים! ולהן..ובכלל! D: אני עומו? ;;

Keitarou

New member
את עומו בריבוע. P=

וזה שהיפאנים יותר נשיים מהיפאניות לא אומר שאין יפניות.. P=

SuLeRu

New member
טוריי ../images/Emo215.gif

שם: דיאנה תאריך יומולדת: 27/8/92 גיל מנטלי: :///// עיסוק: בנאדם... תמידה אזור מגורים: באר 7 מס' חדרים בבית: 4 __________________________ דברים שחסרים לי בפורום: ... Jrock או Jpop? ג'י פופ זמר/ת/להקה אהוב/ה ביותר: ayumi hamasaki, namie amuro, anna tsuchya, olivia, yona ito, Miz אלבום אהוב ביותר: הרבה.... מאוד הרבה אבל עכשיו אני חורשת אמון על strip me? של anna tsuchiya אלבום מעולה זמר/ת/להקה שגילית לאחרונה: אמ... לא זוכרת ניראה לי את aya kamiki שזה לפניי חודש בערך סרט טוב שראית לאחרונה: מת ליצעוק 4?... אמ... לא יודעת... פוך טבעי או סינטטי? פוך
שוקו, קפה או תה? תה!! ושוקו
גשם או ברד? גשם. לא ממש כייף כשה קוביות קרח נופלים לך על הראש אבל מצד אחר זה מגניב

למעלה