*+~התפקדות ספטמבר~+*

Keitarou

New member
*+~התפקדות ספטמבר~+*

שם: גיל: מיקום: אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: אוכל אהוב: זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: למה?: ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:

Keitarou

New member
פולופולופי~

שם:אור גיל:21 מיקום:קריות אם היית יום בשבוע, איזה יום היית:שישי בצהריים.. החלק של השבוע שבו הזמן לא זז והכל נראה מצויין.. =) אוכל אהוב:ספגטי בלונז זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:ממממ... אני לא אוהב כל כך הרבה להקות זמרים וזמרות מהג'יימיוזיק שפשוט קשה לבחור.. מממ... אני אגיד שאני בכלל בכלל לא אוהב את מורנינג מוסומה למה?:כי זאת התמסחרות ברמות כל כך מטורפות שהם היו צריכים להמציא הרבה רעיונות חדשים לאיך להתמסחר.. P= מה גם שאני לא אוהב את המוזיקה שלהם בכלל.. ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:דיר אן גריי.. איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:אממ.. אני סוגד לגבר בן 33 שנראה כמו בחורה יותר מרוב הבחורות שאני מכיר?

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifעונה../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

שם:מיכאל גיל:14 מיקום:הרצליה אם היית יום בשבוע, איזה יום היית:ראשון אוכל אהוב:קריספי צ'יקן מקדונלדס
זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:אין ממש... למה?:כי אין XD ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:Diabolos 2005 איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:אני הולך עם 3 טבעות וצמיד חרוזים שחורים בגלל מלאך ששמו גאקט

Hearts Queen

New member
סבתא חווה

שם: דורית גיל: 16 וחצי#$!! מיקום: כאן אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: שישי 0: אוכל אהוב: הרבה XP מרקים, בשר על האש, פסטות, אורז, שניצל תירס 0: ולא עולה לי עוד בראש ~ זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: KODA KUMI XD למה?: לא יודעת, פשוט לא אוהבת את ההופעה שלה, והמוזיקה יותר מדי מזכירה בשבילי מוזיקה אמריקאית X: ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: הרבה +_+ איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אממ, זה לא עד כדי כך.. דרמטי XD סתם אוהבת להאזין למוזיקה X:

Vivi Sparrow

New member
Haaaai~~

שם: אביה גיל: 15 וחצי מיקום: כדור הארץ אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: חמישי אוכל אהוב: נודלס, אייסקפה, צ'יטוס ותירס זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אין דבר כזה למה?: כובע ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: קונצרט של דיר אנ גריי, מיאבי או מאליס מיזר איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: עוד מגוון של מוסיקה איכותית :)

SuLeRu

New member
יאיי

שם: דיאנה גיל: 14 וכמה ימים :/ מיקום: באר 7 אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: טוב יום שישי יום המזל רע שלי... אז... אמ... אני חושבת חמישי. אוכל אהוב: ג'אנק פוד!!! יאמי
זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אמ... אמ... אין לי, לא יודעת עם זמר/ת שאני לא אוהבת אני פשוט לא שומעת אותו/ה. אין לי מושג
למה?:
ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: מיאבי, נמיה, איומי! האמת אצל כולם
איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: יש לי כמה מודליי חיקוי שהם מג'יי פופ/רוק יפני.

alice123

New member
להלהלהלהה

שם:נויה גיל:17 וחצי /: מיקום:בייתי הקט אם היית יום בשבוע, איזה יום היית:אממ אין לי מושג.. אולי שישי..בערב *_* אוכל אהוב:מלא חטיפים ומתוקים ודברים מזיקים כאלה >_> זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:אממ..אולי זמרות פופ למינען למה?:לא יודעת פשוט לא אוהבת ^^ ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:כל הופעת ג'יי רוק טובה *.* איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:אני חושבת שהתחלתי להיפתח ליותר סגנונות חדשים :)

Hikaru

New member
עונה! ~מצדיע~

שם: חן גיל: 17 מיקום: פרדס חנה אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: כל יום חוץ משישי ושבת!! לעזאזל עם התחבורה הציבורית! >: אוכל אהוב: בשר, ראמן, כל מה שטעים. יש יותר מדי. איזו שאלה טיפשית זאת, אור. XD זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: Diru, אחת מהשנואות עליי. למה?: כל כך לא התחברתי לשירים שלהם, רק לכמה (כמו THE FINAL). אני שונא את רוב העבודה שלהם ואני לא יודע למה אנשים אוהבים אותם כל כך. XD ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: Indies last live in Nihon Budokan של מיאבי. D: או ההופעה האחרונה של DLQ. בעצם, יש המון הופעות שהייתי רוצה להיות בהן. שוב שאלה טיפשית, אור. נו נו נו. איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אוי בחיי! פשוט תסתכלו עליי ותבינו! חחחחחחחחח

Omer Kun

New member
פיצה! O_O

שם: עומר! P: גיל: 14 P: מיקום: אור יהודה =.= אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: שישי אוכל אהוב: הממ קשה להחליט.. יש כל כך הרבה. (טוב. אולי בגלל זה מיימדי גדולים... ^^') זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אני לא שומע זמרים שאני לא אוהב... למה?: כי כיף לי ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: לאב קוק של איי אוטסוקה, שאין לי ממש מידע עליה אבל ממש הייתי רוצה להיות שם! איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: הממ זה העלה לי את הביטחון ברמות? P::

Nora Shu

New member
הא, אה, האאאאאא!!

שם: ענת D: גיל: שמונה-עשרה שנה לי! D: מיקום: גיהנום. D: אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: הממ.. שבס! DDDDDDDDDD: אוכל אהוב: טמפורה אבל אני גם שלדגשחלגשלגשלגלש כל דבר שאימא מכינה. XD זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: הממ.. יש כמה וכמה. מי זוכר XD למה?: כי הם ממוסחרים מדי/מוזיקה מעצבנת. כמו גאקט. המ. ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: אני רציתי להיות כל כך בוואן-מאן האחרון של ביז! שלדחשלגךללש זה נשמע כל כך כיף לפגוש את טארה מאחורי קלעים XD איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: ... אני נשארת ערה עד חמש וחצי בבוקר כדי לשמוע מוזיקה ולראות קליפים - בגלל האובססיה הזו אני אשאר נמוכה לעד!!! אר. אני צריכה לישון קצת עכשיו. פטפטפטפטפטפטפטפטפטפטפט! D:

Nora Shu

New member
MOA?

אני לא הורסת לאנשים את החיים!! המותניים של אייבה עושים את זה מספיק טוב בעצמם! DDD:

S.Riddle

New member
בואנה, יא חתיכת זבל

חכי חכי במפגש הבא, את מקבלת אותם לתחת. >D

S.Riddle

New member
זאת *אני*, נבלה. -_-

ואני לא וונאבי-אייבה, אל תבלבלי אותי עם עצמך, אני מיני קימרו (גם לי היו שיניים עקומות כמו אדאצ'י), אז ששש.

Nora Shu

New member
בוא'נה אולי תהיי עקבית במשהו?

צ'ה, ילדה מוזרה. P: ... את כל כך כן וונאבי-אייבה! אל תעזי להתכחש! את נפנפת בזרועות הלסביות שלך 'הו, תראו אותי, אני סו אייבה!!!!!111'! וחוץ מזה כולם יודעים שאת לא יכולה להיות מיני-קימה, אחרת העולם היה נחרב ממזמן! באמת. בפעם הבאה תתאמצי קצת יותר עם הפנטזיות הסוטות שלך.

למעלה