*+~התפקדות ספטמבר~+*

ווטאשי!!

שם:גלית גיל:19.5 מיקום:באר שבע אם היית יום בשבוע, איזה יום היית:אממ יום שני! אוכל אהוב:מקרוני! זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:אין למה?:נו אמרתי שאין ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:של L'Arc~en~Ciel או malice mizer! איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:אממ התחלתי להקשיב יותר ויותר לרוק יפני,סיני, ועוד המון!!

ketty the sheep

New member
~~~

שם: קטיה. גיל: 19. מיקום: כרגע ברמת גן.
אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: שבת. XD אוכל אהוב: תירס. זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: יש דיי הרבה.. x.x למה?: כי כמו בכל מקום, גם ביפן יש להקות שעושות מוסיקה מחורבנת. ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: של מוסיקה יפנית? הייתי רוצה לראות את פלסטיק טרי בלייב, וגם את אונמיוזה. חוץ מזה הייתי רוצה גם ללכת לאיזו הפקה של Rock 'n Jam או כמה מחזות זמר אחרים.
איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אני נזהרת מלהגיד שזה הרחיב את האופקים המוסיקליים שלי, כי זה לא כל כך, אבל זה בהחלט חשף אותי לעולם מעניין וגרם לי להתחבר ליפנופילית שבי~~ XD

Envious

New member
יויו אח שלו~

שם:זוהר גיל: 15 בסוף אוקטובר~ מיקום: חולון אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: יום שאני יכולה לברוח מכאןןןןןןןןןןןןןן אוכל אהוב:חחח אני אוכלת סטוקים של פיצה זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:אהההההההההההההה למה?: T.T ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: מיאבי !!! D: ואהה, אולי הופעות פאנק כאלה באנגליה כי יש שם אנשים פסיכים וזה נורא מצחיק! איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אהה... הוא לא ממש שינה.. אבל חלק מהתרבות היפנית וזה :X

innocence

New member
אנו....

אממ.. אני אתפקד למרות שאני לא הרבה פה... שם: גאיה גיל: 19 מיקום: כרגע רמת גן, לפעמים ערד וברוב הזמן (לצערי) בכלא 6 (בסיס..) אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: יום שני שאחרי שבת בבסיס (אפטר הביתה!!) אוכל אהוב: ספגטי ברוטב עגבניות של אמא זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אמממ.. אני מניחה שיש לא מעט... בטח אחת מלהקות הפופ האיומות האלו שאני אפילו אל טורחת לזכור את שמן... למה?: כי הן איומות..? ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: מאליס מיזר ;_; איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: ה פתח בפניי את כל תרבות יפן, וזה נחמד:) וחוץ מזה, דרך זה הכרתי את החבר:)

נוייע

New member
תשובות::../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif

שם: נויה דאס קה^_^ גיל: 14>.< מיקום: רעננה אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: רביעי^^; אוכל אהוב:ספגטי בולונז,פירה,שניצל,קוסקוס ואתם יודעיםXD זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:נאממ..עדיין לא גיליתי אחד כזהTOT למה?:
ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: רוב ההופעות של נאמי אמורוXD איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: בצורה משמועתית

Emiko

New member
*תיקון קטנטן

קה מוסיפים כדי לעשות שאלה ממשפט רגיל

Emiko

New member
hmmm.....

זו הפעם הראשונה שאני שומעת דבר כזה...

Tomiko8

New member
אניD:

שם: אליזבת. גיל: קטנה..*שורקת לי* מיקום: ב"ש..PX אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: ראשוןDDD: אוכל אהוב: גלידה=P זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אין עדיין למה?:תסתכלו למעלה^ ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: הרבה...מאוד...XD איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אמ..התחלתי לדבר טיפה ביפנית ולתלות קאנג'י בחדר...XD

limmay

New member
me me me me me נהנודה

שם:רומי גיל:15 מיקום:חולון...עיר הרשע והפשע בלה בלה בלה -_____- (משפט חרוש אחושר***ה!! ><) אם היית יום בשבוע, איזה יום היית:שישי..יום בעל אווירה אחרת. אוכל אהוב:שוסי!!!! (כע....סושי... אני יודעת
) זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:כל זמרת יפנית -___- למה?:כי אני לא אוהבת אותן
יש להן קל ציףצף.. אין לי כוח לזה -_- ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:דיר אן גריי!! לא אכפת לי מה! העיקר שאראה את טושייה עוושה דברים *טובים* *____* אעאעאעאעא!!! איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:אין מצבבבבב שאסביר את הכל!! הג'יירוק שינה בי הכלללל!!!! לטובה! אין!! בתחברתי לסנגנון ולשפה כמו שבחיים לא התחברתי למשו.

למעלה