*+~התפקדות ספטמבר~+*

nadav1232

New member
../images/Emo42.gifעונה../images/Emo40.gif

שם: נדב. גיל: 14. מיקום: הרצליה. אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: שישי. אוכל אהוב: קוסקוס. זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אין ולא יהיה למה?: כי אני חושב שכולם טובים. ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: של בואה או של כל ג'יי פופ. איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אממממ... אצלי הוא לא שינה כלום. אבל נחכה כי זאת רק ההתחלה.

limmay

New member
זה לא אמור להיות קוסקוס?^^" נהנודה

אני גם אוהבת קוקוסס!! *___*

Emiko

New member
nya-nya [מיאו ביפנית...]

שם: אנה גיל: 19.5 מיקום: נתיבות [בטח לא מכירים.....אבל זה חור ידוע של ערסים ופרחות] אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: חמישי אוכל אהוב: שאלה מכשילה,, הכל [?] זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:יש הרבה כמו קוטוקו או קודה קומי ונראה שיש עוד למה?: קוטוקו - שירים לא מספיק יפים בשבילי...קודה - קול לא כזה יפה [רק כמה שירים יפים] ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: Younha, Hajime Chitose, Shimamiya Eiko, Yoriko, Makino Yui, ORANGE RANGE, Otsuka Ai,dir en grey, BoA, UVERworld, Shikao Suga, SPITZ,RAICO, Kiroro,Arai Akino - נכון, יש הרבה חחח.ח... אבל כל זמר/זמרת/להקה מיוחדים בדרכם. איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: לא יודעת תפרטים אבל בהחלט שינה לגמריי, הבנתי שמוסיקה אסיאתית היא אחת היופות.

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifנתיבות?! אני יודע../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

זה רחוק מהמרכז זה א',אתם באזור של שדרות אם אני לא טועה,הייתה שם באירוע לפני כמה ימים,אירוע של המשפחה =]

Emiko

New member
לא יודעת מה היה אבל - מזל"ט

וכן, אנו יותר מדי רחוקים מהמרכז...

D N ANGEL GRIL

New member
^________^

שם: עדי גיל: עוד מעט 16 מיקום: חור ליד כפר סבא אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: שבת *_* הוו העצלנות אוכל אהוב: פיצה,פינקייק,שניצל תירס של טבעול XD ואווממ עוד הרבה @_@ זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:לא עולה לי כלום כרגע ._.; למה?: ... ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:משהו של מאליס מיזר,מיאבי איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: אמממ... נחשוב על זה....

innocence

New member
קוטוקו מעולה *_*

בכלל, החומרים של הבנות של I've sound ממש טובים לדעתי. אולי פשוט לא יצא לך לשמוע את הדברים הנכונים:)

innocence

New member
מה שכן, אם את ממש לא אוהבת אלקטרוני

אז בטוח לא תאהבי:) אני ממליצה על face of fact ועל sensitive (remix) שהוא ממש טוב:)

sonaku

New member
ג'חנון באסלה!!!!!!!!!1 0_0

אהם. שם: ים. גיל:16!!!!!!1 ^_^ מיקום:כיסא. אם היית יום בשבוע, איזה יום היית:ראשון. כי אני ישנה יום ראשון כל היום D: אוכל אהוב:תות~ זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה:הכי פחות אהובה? קומי קודה. למה?:ג'יי-מזרחית כ''כ ._. ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה:האהאאההא של דה ספוקי קנדי טיאת'ר! *O* איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי:BLOOD ;; קאדה סאמה..אני אוהבת אותך TםT

il dolce suono

New member
האיי^^

שם: סאקורה גיל: 15 מיקום: המרכז אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: ראשון
אוכל אהוב: גבינה זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: איומי המאסקי (נא לא לסקול אותי) למה?: ככה^^ ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: לא יודעת, בטח איזושהי הופעה של גאקט איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: לא יודעת...הפך אותי לבנאדם יותר מגוון

Nurmidor

New member
xseed=לא נחמדים בכלל

שם: שירלי גיל: 15 מיקום: בבית אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: כל יום שהוא לא ראשון או שני או שלישי או חמישי כי זה לא כיף ללמוד עד 3 >: ובעצם גם לא רביעי כי גם עד 2 זה בכלל לא נחמד אוכל אהוב: גלידה לא דלת שומן. 2% זה כזה איכ!!!!!!!11 ודביק זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: שום דבר לא עולה לי לראש עכשיו, אז נגיד שאני מלאה אמפתיה ואהבה לכל העולם
נגיד למה?: hence this ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: שום הופעה, אני לא טיפוס של לייבים איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: נעשיתי אובססיבית ל 5 דקות בערך, ואז קיבלתי פלייסטיישן חדש XDD

oracle

New member
הולה~~~ ^_^

שם: סמדר גיל: הרבה =/ מיקום: קריות... אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: ברור ששבת... P= אוכל אהוב: לצערי הכל... ;; זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: אני הכי פחות אוהבת את קאנה ואת טטסו ממאליס... למה?: בגלל שבמוזיקה אני הכי שונאת זיופים וקול צרחני, אז זה למה, מן הסתם. מעבר לזה, יש הרבה אמנים שלא קשורים בדיוק לטעם המוזיקלי שלי, אבל זה לא שאני לא אוהבת אותם... גם אין לי שום בעיה עם מסחריות, בעיקר בגלל שאנחנו פורום מוזיקה יפנית, ולא פורום מוזיקה אינדונזית עתיקה... אם יש אומה בעולם שחרטה על דגלה את המסחריות כערך עליון, הרי זו יפן אהובתנו... מבחינתי מסחריות היא לא מילה גסה, בתנאי שהאמן, ממוסחר כמה שיהיה, ממשיך ליצור (מילים ו/או לחן) מה שהוא אוהב, ולא להגיש נוסחה מסונטזת שאין לו שום קשר אליה (בסגנון רוני סופרסטאר, לדוגמא...) אם אמן שאני אוהבת מצליח לגעת בעוד מילוני אנשים ביפן ובעולם ולהפוך לאייקון מסחרי, זה ממש לא מה שיגרום לי לאהוב אותו פחות. אם בגלל זה הוא יתחיל להתפשר על איכות ויתחיל ליצור זבלונים קליטים שיגבירו את הפופולריות שלו, אני אפרוש לדוקים... אבל עד אז? אין סיבה... ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: ברור שכל הופעה של Gackt ^^ איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: זה מילה חזקה מאד "שינה את חיי"... לא ששינה, אבל הכיר לי עולם אדיר שלא הכרתי קודם... עולם צבעוני, קסום, מדהים ^^ היה שווה XDD תודה על השאלון~~~

Sakai Shana

New member
הופה, מתפקדת. D:~

שם: שאנה/נהמע/נעמה. תבחרו. גיל: קטנטושה. [13 ומשו, למה יש לכם בעיה? ><"] אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: אני חושבת שחמישי. אוכל אהוב: אין. קפה? >_>" זמר/זמרת/להקה יפנית הכי פחות אהובה: אין ממש, אני מסתדרת עם הרוב s: למה?: ... ההופעה שהכי היית רוצה להיות נוכח בה: הופעות של גאקט נראות לי כיפיות. XD; איך ג'יירוק/פופ/מיוזיק שינה את חיי: העיף לי הרבה שירים מהאמפי? @@"

Swan Princess

New member
אז מה.. מתפקדים אה?

שם: רותם גיל: עוד חודש ו16 יום- 16!@!# מיקום: אור יהודה פות אם היית יום בשבוע, איזה יום היית: היום שמסיימים הכי מוקדם ת'בצפר! אוכל אהוב: הרבה זמר\זמרת\להקה יפאנית הכי פחות אהובה: החומה ההיא.. Oם למה?: כי היא חום! ההופעה שהכי הייתי רוצה להיות נוכח בה: Otsuka Ai *__* איך ג'יירוק\פופ\מיוזיק שינה את חיי: סקס

למעלה