התפקדות...

מיטל101

New member
התפקדות...../images/Emo195.gif

פששש...מרוב כל כך הרבה חדשות בזמן האחרון אני כבר לא עוקבת.. וזה מצויין!! אז בהזדמנות זאת אני אגיד לכל הבנות החדשות ברוכה הבאה לפורומינו החמוד ואני מקווה שתישארו איתנו ולא תעזבו עוד מלא מלא מלא זמן.. ובהזדמנות זאת,אני גם מאחלת שכל המלחמה החראית הזאת תעבור מהר ולכל תושבי הצפון(שאני ביניהם) אני יודעת כמה זה מבאס לרדת חמישים פעם ביום למקלטים(במיוחד שזה ב-6 בבוקר ואז מסתבר שזה היה בכלל אזעקת שווא...גררר) אבל כולנו נהיה חזקים..חזקות.. ואני חולה על כולכן!! אז שכל אחת תרשום: שם: גיל: מסנג'ר: אייסי: משהו מעניין על עצמך: לילה שקט ונעים

מיטל101

New member
אני מתייצבת

שם:מיטל גיל:16 וקצת מסנג'ר:[email protected] תצטרפו חופשי אייסי:346256423 משהו מעניין על עצמך:אממ...אני מניחה שיש כל מיני דברים אבל הכי מעניין נראה לי זה שלפני שנה הכרתי בן בתורכיה, הוא מהולנד, התאהבנו ואנחנו בקשר הדוק עד היום..במסן ובטלפון...ואני אוהבת אותו

kittycatbone

New member
הו אני שמחה שאת עדיין

בקשר איתו^^ אבל קשה להיות בקשר בטלפון לא??
כי זה יקררר
למרות שמי אני יודעת שאפשר כי יש לי משפחה מצרפת אבל עדיין
והממ, מדברים על דברים שקשורים לזההההההה... אני כבר שנה מדברת במסנג'ר עם מישהו נורווגי מה זה חמודדדד^^ ואולי אני ממש מקווה!! אני אפגוש אותו בפריס עוד שבוע! ^^ (שנינו צרפתים שכל שנה טסים בחופש לצרפת למשפחה, חיחי, ושנה שעברה גם כן היינו בצרפת באותם תאריכים
)

מיטל101

New member
:)

קודם כל,כן אני בקשר איתו..קשר רציני כזה.. אנחנו לא נחשבים חברים בגלל המרחק אבל זה בהחלט משהו רציני אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני.. ובטלפון,אני מדברת איתו בטלפון בימי הולדת וקצת בחופשים,הרוב זה אסמסמים וכמעט כל יום במסן.. אני מתגעגעת אליו כל כך ובקשר לנורווגי,את ממש צריכה לספר לי מה הולך ביניכם ואני כל כך מקווה שתפגשי אותו,ראית אותו כבר?

bitesizee

New member
אני!../images/Emo9.gif

שם: מוריה גיל: 17 מסנג'ר: [email protected] אייסי: 117448339 משהו מעניין על עצמך: אממ אין לי מושג מה לכתוב.. אבל משהו מעניין שקרה לי היום.. עטלף מפחיד נכנס לי לחדר.. אה וגם ג'וק! שונאת אותם!!

kittycatbone

New member
ואוו בדיוק רציתי

לפתוח שרשור היכרות בגלל כל החדשות!
אניוואי- שם:
יסמין. גיל:
16.5. מסנג'ר:
[email protected] אייסי:
106388718 לא שאני ממש מתחברת אליוXP משהו מעניין על עצמך:
הממ אני אוהבת מאוד מחשבים אמנות ומוזיקה. מנגת על כינור, התחלתי השנה ללמוד גיטרה. והמ, *פרסומת מאוד לא סמויה* יש לי אתר שפועל שוב ואני צריכה להתחיל לייחצן אותו למרות שיש לי עוד המון מה לעדכן בו;;^^ [ראו חתימה]

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוואה, מישל?

או שאני מבולבלת לגמרי?
בכולופן. לגבי ה"מלחמה", יש לי רק דבר אחד לומר. "I am not going to live my life any differently or hesitate to do my job and follow my dreams due to the rising fear of terrorism. That is exactly what they want and I sure as hell am not giving in" אוקאיי, אולי שניים. "You can only do so much to try to live your life while bombs are dropping beside you before you have to go run and hide...God willing it doesn't come to that point." אוקאיי. נו מור פילוסופיה טודיי.
|עייף| שם: Amanda Bunkface?
סתם. לא באמת. יו קנואו. |לישון| גיל: 15 ו..חודש.....יים מסנג'ר: [email protected]. זה גם המייל שלי, ככה שאם מישהי צריכה משהו, לא משנה מתי-- יו קנואו. אייסי: אין כזה דבר
משהו מעניין על עצמך: לי אלכס ענה, ולכן לא. |חורץ לשון| האהא. ו. זהו?

מיטל101

New member
לא מבולבלת בכלל../images/Emo13.gif

כל הכבוד על הזיכרון... ואני חייבת לציין שממש אהבתי את המשפטים

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo9.gif

האהא, אני חכמה. וגם אני אהבתי אותם. 3> בכולופן, שמעתי שהיו לכם כמה אזעקות שווא? אל תתייאשו. תהיו חזקים שם, אוהבים אתכם

NeKoGiRl

New member
אני אני אני!

שם: שיר
מסנג'ר:[email protected] כן זה גם האימייל..
אייסי:278035992
משהו מעניין על עצמך: נאמ..אני מנגנת בפסנתר..? אבל אני רוצה ללמוד גיטרה וההורים שלי לא רוצים שאני יעבור לגיטרה..
טוב זה לא כל כך מעניין..

gil38

New member
התפקדות!!! ../images/Emo195.gif

שם: גיל... או גילי- ככה הרבה קוראים לי...
מסנג'ר::[email protected] - זה לא האימייל!
משהו מעניין על עצמך: אמ.. לא יודעת חח רגיל אובת ללכת לים\בריכה.. כל מיני , אוהבת לראות סרטים - אוהבת את אורלנדו המקסים אני (חושבת על כל מיני דברים עכשו אז אולי אני אזכר מאוחר יותר...) הרגע חזרתי מנת"בג... (השעה 2 לפנות בוקר כמו שאתם רואים)- כי נפרדתי מאבא שלי שהוא נוסע לחודש....- לא שזה מעניין מישהו פשוט לא היה לי מה לרשום חחחח וזהו....

VIVIAN3

New member
מחבלים בכפ"ס ../images/Emo7.gif

אני כל כך מפחדת עכשיו
שם: אביה גיל: 15 מסנג'ר: [email protected] אייסי: לא משתמשת באייסי משהו מעניין על עצמך: פסנתרנית שהתקבלה למגמת מוזיקה בתיכון של פקאצות

kittycatbone

New member
../images/Emo24.gif

יהיה פסדר לא לדאוג
והו! תהיי במגמת מוזיקה^^ מגניבבבבבבבבבבבבבבב

VIVIAN3

New member
תודה! תודה לכולכן!!!

מסכן אבא שלי, הוא תקוע בצומת רעננה כי סגרו לגמרי את הצומת בגלל שהם מנסים לחפש מחבלים בדרך לבצע פיגוע....

NeKoGiRl

New member
וואלנ גם את מנגנת בפסנתר?

גמאני וכם חברה שלי ושתינו חולות על אורלנדווו! אבל היא לא רוצה להצטרף לפורום..:[ ננסה לשכנע אותה..

למעלה