התפקדות...

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifאני

שם:
רוני גיל:
16.5 מסנג'ר:
נממ אייסי:
אין משהו מעניין על עצמך:
לא יודעת אם זה מעניין אבל אני פריקית של הארי פוטר

doreen15

New member
שלום אני חדשה...

שם: דורין כהן גיל: 15 מסנג'ר: [email protected] אייסי: אין... משו מעניין על עצמי: אממ.. אין ממש.. גם אני פריקית של הארי פוטר, אני חולההה על הוליווד והחתיכים שלה, והאישה הכי יפה בעולם לדעתי היא אנג'לינה ג'ולי.... אה, וכמו כולכם פה.. אני מתההה על אורלנדו בלום (יאמי! חח) אשמח להכיר אנשים...

NeKoGiRl

New member
שאלום!

עוד חדשה!
השתלבות נעימה בפורומינו..:] אני שיר, בת 12 מחולון :] הא וגמאני פריקית של הארי פוטר

מתפקדת!../images/Emo98.gif

שם:קארין.. גיל:17 ו3 חודשים
מסנג'ר:[email protected] אייסי:337069211 משהו מעניין על עצמך:אממ כבר כמה חודשים טובים אני מכורה להאבקות...מאז שבני דודים שלי הכריחו אותי לשבת ולראות איתם האבקות אני מכורה לזה..הייתי אמורה ללכת להופעה של סמאקדאון בארץ ביום חמישי הבא אבל ההופעה נדחתה כרגע לספטמבר...

OrLiTooSh

New member
אני אני אניייייי ../images/Emo124.gif ../images/Emo124.gif

שם: אורלי (אני חדשה פה)
גיל:16 (לא מזמן היה לי מומולדת ב-7\14 מסנג'ר:[email protected] אייסי: אין משהו מעניין על עצמי: אני אוהבת לצחוק והרבה חחח
ואני אוהבת מוסיקה מאוד מאוד :]]! אני אוהבת את אורלנדו ועוד כמה סלאב!
אוהבת לטייל ותמיד תזכרו שהחיים שאלוקים נתן לנו זו מתנה שצריך לנצל אותה ולטובה :]!

OrLiTooSh

New member
אה ועוד משהו שאני רוצה להוסיף../images/Emo6.gif

אני אוהבת את הים , ובמונדיאל אני אהדתי את ברזיל =] אני מתה על ברזיל עד עכשיו ועל רונלדיניו שהוא בעיניי שחקן גדול וג'ילארדיניו שהוא שחקן באיטליה ,בנוסף נולדתי בישראל אבל העדה שלי זה שאני חצי צרפתיה חצי מרוקאית וזהו

מיטל101

New member
ברזיל אימפריה../images/Emo99.gif

ופאק,יש מלא חתיכים במונדיאל.. קאקה,כריסטי,טורס...יש פול

NeKoGiRl

New member
חח נכון..

אפילו שאני לא יודעת שמות..יש את הגרמני החתיך הזה...אבל הוא גרמני..

../images/Emo4.gif

ו..אני מניחה שאת אומרת שזה מגעיל כי את לא מבינה בזה כלום..
לא נעים לי להגיד את זה אבל אם אין לך משהו יפה לומר עדיף שלא תגיבי בכלל..התגובה שלך בכלל לא הייתה נחוצה והיא גם מנוסחת בדרך די פוגעת...אם את חושבת שזה מגעיל אז תחשבי אבל את לא חייבת להגיד לי את זה ועוד בצורה כזו..עדיף אילו לא היית מגיבה
אני לא מבינה למה אנשים נדבקים לסטריאוטיפים האלה על האבקות

kittycatbone

New member
חחח דווקא

לדעתי היאבקות זה יכול להיות ממש נחמד הקטע עם הWWE הוא שזה הכל משחק אז זה נראה מה זה מטומטם בגלל זה
אבל כמובן שאני לא מנסה לפגוע בך או משהו וגם האמת שאף פעם לא יצא לי ממש ממש לראות את ההיאבקות הזאת אז אולי אם אני באמת אראה תשתנה דעתי. יש לי גם חברה שהתמכרה לזה וזה סתם מצחיק אותי האמת
כל מקרה אוהבים אותך למרות הכל
(הממ נו סתםסתם
)

למעלה