וַיֹּאמֶר, בֶּן אִישׁ גֵּר עֲמָלֵקִי אָנֹכִי

וַיֹּאמֶר, בֶּן אִישׁ גֵּר עֲמָלֵקִי אָנֹכִי

היום – מימונה 2015
השעה – 20.17
הלוקיישן – דירת הגג (סה"כ לופט מעופש, אבל ניתן לה לעוף על עצמה) של אחת הדודות שלי.
משתתפים – בני המשפחה המורחבת שלי, כמה שכנים אירופאים של הדודה, קבצן המנסה את מזלו וסבתא.
כפי שאתם יודעים בצאת פסח מתכנסים בני העדה המרוקאית/מרוקנית לט/כס סיום.
כולם מתכנסים לאירוע שלא היה מבייש את ימי המשתה הגדול שמועמר קדאפי זצוק"ל היה עושה אחת לשבוע בבית מלכותו.
דודים מגיעים מדימונה לק. שמונה ומכוש לסדום, אף אחד לא בוחל בקילומטרז' ! מימונה היא מימונה ויהי מה!
נפגשים להם כולם, איחוד משפחתי שלא נראה כמותו שנה, ממש....ממש....מיזוג גלויות.
כל בן משפחה מלקט לעצמו כמה בני דודים סביבו ופותח בסנריו שופוני שמוביל בדרך לא דרך לשיחה על צורת השופכה וקוטר כיפת האיבר.
במטבח...עמלות הדודות....וחלק המבעלים הכנועים של הדודות שרק מבט אחד מהן סוגר את הגולל ומבהיר באופן חד משמעי היכן הם יבלו את ערב המימונה, הבעלים מחייכים ונראים מאושרים לכאורה אבל בתוך תוכם...הם "הָסְנֵה הָבוֹעֶר"
והופ ! המופלטות מתחילות להתעופף להן ! רצות מיד ליד, מפה לפה, הדבש נמרח, החמץ חוגג לו !!
בחור אירופאי ניגש אלי ושואל בניב ישראלי אירופאי "סלח לי עלם חמודות, אמור נא לי מה אלו פיסות הבצק עליהן מורחים מיני מטבלים " ?
"זו מופלטה עיוני" משיב לו עבדכם הנאמן, דקה לאחר מכן, 4 פיסות בצק היו לו עמוק בתרסריון.
לפתע !
אני שומע את בת דודה שלי (כוסית למחצה) אומרת לדודה (לא כוסית למחצה) "ראית את שונטל ? יש לה חבר שהוא בן דוד !
היה סוג של הלם בשיח הזה, הדודה לא האמינה למשמע אוזנה והצהירה בצורה יותר תקיפה מנאום בן גוריון "על גופתי המתה"
וכעת תורכם...
רצה הגורל ושמעתם על בן משפחה המתחיל מסע חוצה עמים שכזה, כיצד תקבלו זאת ? תביעו עמדה?

ו.........השבוע !!!
השבוע חברים וחברות כיאה לאחדות המלווה את הפורום כפי שזכור לכם המימונה היתה מאוד דומיננטית אי לכך ובהתאם לזאת התפריט השבוע יהיה תפריט.....אשכנזי למהדרין
החל משבע בבוקר מוגש מרק צח עם קניידלך וממליגה בצד.
בצהרים יוגש מרק בורשט בליווי רגל קרושה מאודה עם נגיעות חצילים קלויים, כרוב כבוש וסלט איקרה.
בערב יוגש מרק אוקרושקה מהביל, ורניקי במילוי גבינת חמורים וכמובן פילמני.

שבוע אירופאי שיהיה חברימוס

etai677

New member
אני מבין

שהשבוע אני מחוץ למטבח....
תגיד לי יעיוני.. הלכת סחור סחור.. לקחת אותנו לטיול מהודו ועד כוש, מדימונה לקריית שמונה, האבסת אותנו במופלטות לצד דודות כוסיות למחצה, והכל, בשביל לשאול האם נקבל בת דודה שהתחילה מסע חוצה עמים????
למרות המופלטות, והניסיון להמתיק את הגלולה המרה, לא מקבל.

הייתי חייב פואנטה.

באמת חשבת שאפיל אותך לתפריט האירופאי מבלי שאמתיק מעט את הגלולה ללא הטעם?

אז קצת דודות כוסיות, קצת מופלטות, קצת כוס, סליחה כוש והינה...
יש אחלה של טעם !

Rihanna2

New member
ישר למיון אחרי שבוע כזה...

אני מוותרת ומפנה מקום בשולחן...
לגבי הבן דוד.. חלילה וחס

גם את ריהאנה

למה שלא תכבדי את שכנינו האירופאים?
שבי בשולחן, הכל חם וטעים.
בואי...שבי לידי, תראי איך אני נהנה

מה למזוג לך ?

Rihanna2

New member
מה רע באיטליה?? גם אירופה

פוקאצות
פסטות
ניוקי
פיצות
למונצ׳לו...
למה דווקא אירופה הבעייתית??
תאכל לבד אני יעודד אותך

Apocalyptica81

New member
אצלנו

כולם חובבי חזרת, וכידוע חזרת לא הולכת עם מופלטה...אז קיבלנו פטור השנה.
&nbsp
ולשאלתך-לא פגשתי, באם אפגוש יטופל בצורה "הולמת"

לא יודע למה ואולי זה רק אני שקראתי

חזרע

אתעלם מזה ברשותך...
אין לכם חברים מזרחיים ? איך זה שלא חווית אורגזמה, אממ סליחה, מימונה השנה ?

למעלה